Несправні автобуси і купа порушень – ковельські патрульні перевіряють громадський транспорт

08 Серпня 2018, 11:33
Громадський траспорт 4130
Громадський траспорт

У рамках операції «Перевізник» патрульні оглядають автобуси, що здійснюють пасажирські перевезення.

Станом на 10 годину ранку 8 серпня у Ковелі, на посту в села Вишнів та на дорозі Ковель-Любомль уже перевірено десятки транспортних засобів, – повідомляють у прес-службі Патрульної поліції Волині.

На жаль, водії здійснюють перевезення з порушеннями: уже 5 постанов оформили за ст. 121 КУпАП.

Тобто людей перевозять на технічно несправних автобусах, або ж транспорт не відповідав вимогам стандартів, правил дорожнього руху і технічної експлуатації.

Усе це виявляють патрульні поліцейські при перевірці.

2



 

Коментарі
08 Серпня 2018, 15:37
а хто перевізник.
08 Серпня 2018, 15:49
Чому так газом смердить в автобусі кажуть це вогненебезпечно
08 Серпня 2018, 16:38
А міський транспорт хтось колись перевірить. Ситуація кричуче-плачуща, санітарно-технічн й стан незадовільний!!!
08 Серпня 2018, 16:49
То хай ще перевірять Ковельські міські маршрутки. Там знайдуть стільки порушень, що не один бус права їздити не має. Нічого дивного, віддали колись пасажирські перевезення в приватні руки от і пожинаєм плоди приватної жадібності до грошей , та приватної безвідповідальності. Як кажуть , маємо те що маємо.<br/>Чуєш Кіндер!!!!!!!!!!!!??????????????/ Коли в місті почне працювати державний комунальний транспорт, з нормальними повнометражними автобусами, з електронними квитками іWI-FI ??????? Кіндер дай відповідь !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08 Серпня 2018, 17:01
Ти ідіот!!!!!!!!!!!
08 Серпня 2018, 17:28
сам ти ідіот, падло корупційне. То мабуть Товстига пише. Це в його компетенції видавати дозволи на перевезення і проведення конкурсів. Андрію, навіщо тобі стільки грошей? Може трошки збавиш оберти? В Ковель бізнесмени ( читай хапуги) мають непраильне поняття про бізнес. Бізнес передбачає- надання послуг населенню, якісних послуг. А у нас бізнес розуміє все по іншому- вибивання грошей любим способом. ось основна задача хапуг.
08 Серпня 2018, 17:33
а де ці буси проходити техогляд і сертифікацію? Даю гарантію на 99,9% що у одного власника автосервісу. Біля телевежі тільки штампують акти діагностики а автобуси не перевіряють. Бабло своє діло робить. Краще віддати за довідку 1000 гривень, ніж витратити десятки тисяч на ремонт.
08 Серпня 2018, 18:41
Краще приватні руки чим державні.Не подобається ходи пішки і дешево і корисно.
08 Серпня 2018, 19:11
У нас все найкраще починаючи зі спирту і шмурдяку
08 Серпня 2018, 22:40
...разруха в головах.
08 Серпня 2018, 23:35
Уважаемый Ковельчанин<br/>Скоро очень скоро будут Вам электронные квитки длинномерные грамадские автобусы<br/>с конденционерами и маршрут в одну сторону на Ковель-з
08 Серпня 2018, 23:47
Ковельчанин-Портрет<br/>Возраст 55-65 Разворовал и пропил машзавод средний бухасик <br/>Жена и собственные дети не уважают да и не за что хронический НЕУДАЧНИК<br/>живет в остатках общаги за жизнь не построил даже собачью будку
09 Серпня 2018, 00:40
Ні. скоро будете здавати свої стребки на металобрухт. На ваше місце прийдуть нормальні перевізники, з пасажирськими автобусами, а не грузовими, переробленими бусами. І не будеш мені говорити , якщо не хочеш їхати то іди пішки. Незамінних людей немає. Кінчається ваша ера незамінності.
09 Серпня 2018, 00:51
Скоро повернеться на дорого самий надійний транспорт- коник.
09 Серпня 2018, 01:10
ДіДУ так ти схоже не тільки конопельку в самосад добавляєш<br/>Щоб такі галюни хай і про автобуси ловонути треба щось забористе може кормиш бичка<br/>мухоморами а моч пиєш<br/>Поділись Зараза Стара
09 Серпня 2018, 04:53
Нормальні буси для забитих азіатів у Європі
09 Серпня 2018, 13:51
Перевірки повинні проводитися не тільки у &quot; ...У рамках операції «Перевізник» ...&quot; а постійно виборочно , тоді буде результат !!!!
10 Серпня 2018, 01:10
СУСІДУ. Ти ще малий шмаркаль щоб мої чари пробувати.