На Ковельщині поліція завела справи на двох сільських баб

09 Серпня 2018, 10:32
На Ковельщині поліція завела справи на двох сільських баб 4234
На Ковельщині поліція завела справи на двох сільських баб

Ковельський відділ поліції покращив свої показники у боротьбі з незаконним вирощуванням снотворного маку, провернувши «спецоперацію» у селі Скулин.

Під суворий і караючий «удар» правоохоронної системи потрапили дві пенсіонерки, у яких дивним чином було виявлено однакову кількість наркотичної зарази – по 10 стебел снотворного маку, що росли на їхніх городах.

На сільських баб поліція завела справи про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 106-2 КУпАП.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Тарас Наваляний, який розглядав ці справи, врахував, що правопорушниці є пенсіонерками (одна – похилого віку), тому звільнив їх від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Вилучені рослини маку в кількості 20 рослин суд постановив знищити.

Коментарі
09 Серпня 2018, 14:05
Имитация бурной мусорской деятельности, других дел нету
09 Серпня 2018, 14:33
Премію мусара собі заробили
09 Серпня 2018, 14:35
Вам не здається, шановні, що словосполучення "сільських баб" не дуже вдале і звучить образливо?
09 Серпня 2018, 14:53
А "сільський дід" - це теж образа? Вже геть подуріли!
09 Серпня 2018, 15:28
А роман про лазню, де члену держкомісії яєчки защемило це вже мабуть високодуховні скрепи на цій сторінці.
09 Серпня 2018, 15:49
Справді, слово "баба" має також і зневажливе значення. Тому варто було замінити іншим, наприклад, "бабці")
09 Серпня 2018, 16:03
У Червонопикого ще замасковані ділянки є
09 Серпня 2018, 17:40
Велике досягнення поліції більше бумаги та робочого часу втрачено нінащо встидалисяб про такі подвиги писати
09 Серпня 2018, 19:41
кошмар баб знайшли з маком хай по городу наркош ловлять і в підїздах колються то це не обходить їх
09 Серпня 2018, 20:17
Як наркоманів поганяти - то ми нічим не можемо допомогти.Чекайте , щоб повиздихували. А на бабусях показник зробили.
10 Серпня 2018, 10:51
Я завжди, набирають у піліцаї за оголошенням. Не вміє робити красти боїться йде в мусора!
10 Серпня 2018, 21:08
О,наша доблесна поліція... Одній з бабусь вже 92 рік пішов. У неї зовсім погане здоров'я,а її ще примусили в суд їхати,добре хоч спромоглися відпустити,не чекаючи доки старенька підніметься на третій поверх. І мак цей самосів,який ріс в квітнику,і було його дві головки. Мені просто соромно за ту людину,яка складала цей протокол.