Ковельська дитячо-юнацька спортшкола ввела нову абонентну плату

09 Серпня 2018, 13:11
Ковельська дитячо-юнацька спортшкола ввела нову абонентну плату 6783
Ковельська дитячо-юнацька спортшкола ввела нову абонентну плату

Сьогодні, 9 серпня, на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради затверджено нову абонентну плату за відвідування занять в спортивному залі та басейні комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича.

Звільнено від плати дітей-сиріт, спортсменів-інвалідів, учнів спортивних груп з плавання, які виконали нормативи, та інших. Також встановлено певні пільги.

Рішення виконкому № 295 від 14 вересня 2017 року, яким було встановлено попередню абонентну плату, вважається таким, що втратило чинність.




 

Коментарі
09 Серпня 2018, 17:19
Кіндер і Товстига облапошили комунальний сектор Ковеля, то хоч Пікінесу виділили кусок пирога з спортшколи. Він же теж їсти хоче. Ганьба.
09 Серпня 2018, 22:50
Про що ви пишете в коментах? Не може сьогодні бути безкоштовних занять. Не виживе школа. Так було, є і буде. Забудьте про радянщину. За все треба платити.
09 Серпня 2018, 23:14
А з чого платити? Може в нас зарплати дозволяють?
10 Серпня 2018, 02:48
Мавп готується до виборів
10 Серпня 2018, 02:50
Головне що я встиг загнати бомбосховище рідні і тихенько продаємо чорнозем з під стадіону
10 Серпня 2018, 02:51
Головне мій базар не чіпайте
10 Серпня 2018, 02:52
ПОРА НА ВСЕ ПОДНИМАТЬ
10 Серпня 2018, 02:54
За вхід на ринок 2 гривні
10 Серпня 2018, 02:56
За вхід на ринок потрібно ввести абонплату
10 Серпня 2018, 02:57
Прохід до вокзалу має бути платним
10 Серпня 2018, 10:27
атза "тоталітарного" режиму заняття в спортивній школі були безкоштовними. Безкоштовна і на 2 порядки якісніша була медицина, всі мали гоботу і гарансовані соціальні програми захисту. А все тому,, що не давали жидо-бандеро-масонам розкрадати державу.
10 Серпня 2018, 11:53
Ми все вкрали...
10 Серпня 2018, 12:12
розікрали Україну бандерлоги.
10 Серпня 2018, 12:15
Хіба тільки заняття в спортшколі були безкоштовними. А як працювала Станція Юних техників. Скільки діток там поповнювало свої наукові знання!!!! А з батьків вимагав хто гроші на ремонт класу? Всі сільські школи і дитячі садочки були заповнені вщент. А зараз що? Бандерня, ви знищили Україну і українців.
10 Серпня 2018, 12:55
Зав. відідлом ЦК КПУ Кравчук з "червоним" директором Кучмою були бандерівцями? Вперше чую! Бухгалтер Ющенко, пахан Янукович і засновник Партії регіонів Порошенко тоже бандерівці? Найбагатші люди України, які її розікрали - Ахметов, Коломовський, Жеваго, Новинський, Фірташ, брати Суркіси, Тігіпко, Тимошенко, Пінчук, Івахів це все - тоже бандерівці? Ти "директор школи", але тільки без мозгів!
10 Серпня 2018, 15:37
ВСЕ ПРАПАЛО-НЕ БАЧИТИ НАМ ГОДІВНИЦІ
10 Серпня 2018, 15:39
Так хочеться ще на газовій трубі посидіти ,а народ пропонує кілок в дупу,як несправедливо...
11 Серпня 2018, 02:01
безмозгла директор та ще й із фракції БЮТ - це справжня ганьба нації
11 Серпня 2018, 23:13
То БЮТ і надалі буде обкрадати країну...
11 Серпня 2018, 23:24
У всьому розберемося
12 Серпня 2018, 13:00
Это я все сделал!