Ковельська мерія подарувала працівнику прокуратури квартиру в новобудові

10 Серпня 2018, 11:58
7870

Виконавчий комітет Ковельської міської ради на своєму засіданні у четвер, 9 серпня, виключив з числа службових квартиру в будинку № 8Б, що у Ковелі на вулиці Глібова, по суті, подарувавши її працівнику місцевої прокуратури.

Таке рішення було прийнято після того, як міський голова Олег Кіндер отримав відповідний лист прокуратури Волинської області від 24 липня цього року. Враховано також і рекомендації громадської комісії з житлових питань від 1 серпня.

Коментарі
10 Серпня 2018, 15:30
я починаю розуміти дії Сталіна
10 Серпня 2018, 15:33
Видно добре Мавпа відмазує-скільки міліонів пішло по кишеням буде вам Аврора обо Лукянівка хер повтікаєте
10 Серпня 2018, 15:38
Дуже добре дарувати квартири може не посадять. При їхніх зарплатах їм ще квартири дарують!!!!!
10 Серпня 2018, 15:47
А прізвище заслуженого працівника прокуратури можна в студію????? Чим він заслужив таку щедрість місцевої влади???? Було бл......ство при масалці, а залишилось і надалі .....
10 Серпня 2018, 15:49
тепер стало зрозумілим, чому Товстигу Кіндера не садять в тюрму. А прокурорчику хочу розказати про одне місце на Волині. Є в Копачівці один будинок, який зараз пустує. Всі, хто в нього вселялись, помирали. Дивись, щоб вкрадена у ковельчан квартира не стала такою самою аномалією. Проклянуть же люди, не боїшся? Чи може ти в АТО заслужив квартиру? Тобі що, космічної зарплати мало, не можеш собі квартиру купити?
10 Серпня 2018, 16:30
Вони під моїм захистом я їх і діла їхні покриваю аморфом за хороші гроші
10 Серпня 2018, 17:56
Краще багатодітній сімї, або сімї загиблим на фронті.
10 Серпня 2018, 18:36
А люди десятиліттями стоять на квартирних обліках....
10 Серпня 2018, 18:43
Ну ви й наївні! Думаєте кіндер і ко когось боїться? Тюрми? Ясно що ні. Бо знає що ніколи не сяде. І не тільки він, а всі хто при будь-яких посадах. Рука руку миє...
10 Серпня 2018, 18:43
Не має правди на світі! Не було і не буде! <br/>Т. Г. Шевченко
10 Серпня 2018, 20:31
А чому не написали прізвища прокурорського працівника ?Хай би всі знали ,хто такий бідний, мені з далекого 86 ще нічого не виділили,.........Хай всім буде добре ,а Бог знає як карати .
10 Серпня 2018, 21:29
Напишіть дані мудака прокурорського.нехаї ним поцікавиться СБУ
10 Серпня 2018, 22:26
Прокурор неодноразово підтримував у суді сторону захисту обвинувачених місцевих чиновників. Він заслужив не одну квартиру...
11 Серпня 2018, 00:57
скакали скакали і наскакали на свою голову
11 Серпня 2018, 01:58
Прокурори не захищають, вони апріорі звинувачують. А редакція не боїться такі каки писати? Ой щоб не закрили часом газету
11 Серпня 2018, 03:16
ТАК І НЕ ДОЧЕКАЮТЬСЯ...
11 Серпня 2018, 22:08
КАЖУТЬ ВОСЕНИ ВІДКРИВАЮТЬ ПОЛЮВАННЯ НА КОРУПЦІОНЕРІВ
11 Серпня 2018, 22:48
Я теж хочу квартиру коли мені дадуть
15 Серпня 2018, 12:17
Для інформації. Середня з/п працівника прокуратури (для Ковеля) - 30 - 40 тис. грн. Бідують.
15 Серпня 2018, 17:36
толку з того що ви тут пишете та коментуете а діяти треба. давно треба скидати цю владу. а так виходить тільки пумста розмова навіть не хочеться читати