У Ковелі внаслідок російської атаки постраждало залізничне депо

Внаслідок російської атаки безпілотниками є пошкодження Львівської залізниці по станції Ковель.
Про це повідомив віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба у Телеграмі.
Пошкоджено локомотив та вантажний вагон, вибуховою хвилею вибито вікна цеху локомотивного депо. Працівники Укрзалізниці ліквідовують наслідки.
Нагадаємо, надвечір 25 грудня у Ковелі під час повітряної тривоги збивали російські безпілотники.
Читайте також:
- Любешів
У Залізниці збирали продукти для волонтерської кухні
- Любешів
Школярі із Залізниці побували у світі поліської автентики та традицій
- Любешів
Декларування доходів: які статки оприлюднила староста Залізницького округу
- Район.IN.UA
Понад добу під вогнем: Росія масовано нищить вагони, колії та залізничну інфраструктуру у Синельниковому
- Любешів
У Залізниці поліція та працівники служби у справах дітей відвідали сім'ї, які опинилися у складних обставинах