Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У ковельській спортшколі – дірявий дах

15:08 13.08.2018
605

Дитячо-юнацька спортивна школа управління освіти в Ковелі вже давно потребує ремонту. За останні роки там замінили вікна і частково двері, дещо підмарафетили в середині, однак забули полагодити дах. Покрівля споруди і, дійсно, в жахливому стані. Вона місцями навіть провисла, вкрита ще старою черепицею, яка розсипається просто на очах.

На сьогоднішній апаратній нараді у міського голови начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту Ігор Семенюк знову заговорив про потребу нагального ремонту даху спортивної школи, – пише ПроКовель.

«Хотів би ще сказати по спортивній школі. Там ситуація така недобра: протікає дах. Може, є можливість її якось вирішити, хоча би самим мінімальним способом», – боязливо запитав у керманича міста начальник спортивного відділу.

«Да, неможливо, а давайте будемо займатися і будемо вирішувати. Я ж не маю нічого проти. Для мене різниці немає: чи це у Кондратовича (КДЮСШ імені Євгена Кондратовича, – ред.), чи це – освіти. Потрібно стати і зробити. … Сьогодні школа в такому недуже приглядному стані. Там уже давно потрібно було робити ремонт», – зауважив Олег Кіндер.

Тут же було вирішено оглянути спортивну школу, щоб визначитися з масштабом ремонтних робіт, і, зрештою, довести її до ладу.

Нагадаємо, що в спортивній школі займається близько трьохсот дітей, які відвідують секції вільна боротьба, волейбол, футбол та шахи. Школа гордиться своїми учнями, адже демонструє гарні результати на різноманітних змаганнях і турнірах.


Коментарі

Шребля

16:57 13.08.2018

Кіндер і шабло, коли відновиш школу
гоеблі

Нацист

19:33 13.08.2018

в українській мові немає такого слова - дірка. Є слово дзюрка. Тому дах не дірявий, а дзюравий. Кацли- блін

20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2019
17.06.2019
16.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин