Пам’ятник у Ковелі: «Три сестри – Україна-Росія-Білорусія»

14 Серпня 2018, 09:10
«Три сестри – Україна-Росія-Білорусія» 11376
«Три сестри – Україна-Росія-Білорусія»

Пам’ятник у центрі міста Ковеля – скульптура дівчат з музичними інструментами – називається «Три сестри – Україна-Росія-Білорусія».

Про це дізналися допитливі мешканці та написали про це у соцмережі.

«Сьогодні взнав що цей пам'ятник називається «Три сестри-Україна-Росія-Білорусія», – ідеться в дописі Aleks Holovnytskyy у групі Ковель Life.


Інший користувач, Pawel Hladyszuk, пригадав: «Колись на цьому мисці в 60 був інший пам’ятник, щось на зразок лебедів у мене є фотка, як мій маленький батько біля його стоїть». І виклав давнішу світлину.


 

Коментарі
14 Серпня 2018, 12:48
Три сцикухи
14 Серпня 2018, 13:00
Фонтан з лебедями на тому місці не був. Він був у парку навпроти універмагу. Де зараз меморіал.
14 Серпня 2018, 14:28
правильно. Я ще в дитинстві бігав по ньому всередині. Зараз він стоїть на території водоканалу по вул. Геологів.
14 Серпня 2018, 14:46
Ти придурок. У тебе всього одна сестра- це польські свинарники і гній.
14 Серпня 2018, 15:01
Рєбята ну ви так заводите так заводите Пратівниє<br/>Прєдлагаю в програму на 24 свій ГЕЙ Парадік Ну нє тількиж Кієвлянам в европу<br/>Дід Карпо з Сусідом подтянеться та і ще наших в Скулині не мало<br/>Олєжка з Кієва со своім радікалом очолить шєствіє та і Кіндер з Андрійком гарно смотрятся<br/>Ой корочє давайте пропозіциі <br/>Бо любов то страшная сила а красота спасе світ
14 Серпня 2018, 15:35
Ніякого чувства гумору чи геморою.
14 Серпня 2018, 16:07
Васька ну ухохотал нєма юмора<br/>І Сопілка у тебе малєнькая так як і зарплата<br/>Дунуть немає в шо
14 Серпня 2018, 18:02
На мою думку ,нам третьої сестри непотрібно (Росії).
14 Серпня 2018, 19:25
I до чого та стаття? Пропонуєте повалити i збудувати фонтан? Краще б написали, що пам&quot;ятник знаходиться в занедбаному станi, i що потрiбно його вже потроху реставрувати чи чистити хоча б.
14 Серпня 2018, 21:21
Які в чорта сестри??? Сябровські &quot;сестри&quot; і &quot;брати&quot; викрали українця Гриба і віддали його в кацапську педерацію, де хлопця тривалий час катують. За кацапських &quot;сестер&quot; взагалі мовчу...<br/>Звичайно, це бездарно зліплене ганьбище, а не пам'ятник і його давно потрібно знести. І поставити на його місці щось нормальне.
14 Серпня 2018, 21:43
Ти щось нормальне поставиш? Там написано, що вони сестри? Вони тримають музикальні інструменти і не більше! Будинок в якому ти живеш комуняки побудували - завтра його знеси!)
14 Серпня 2018, 22:05
РУСЬ
14 Серпня 2018, 22:50
ти бидло
14 Серпня 2018, 23:20
Ти б пащеку не розкривав, де не просять, бидляку. Наслухається всяке чмо своєю поганою дупою парашенковських новин, і вже вважає себе великим політиком та знавцем міждержавних відносин.
15 Серпня 2018, 00:42
Ну от ти козломордий великий експерт з міжнародних питань.
15 Серпня 2018, 01:43
МОЖЕ КІНДЕРУ ПАМЯТНИК ВСТАНОВИТИ
15 Серпня 2018, 16:03
Сестрами, в якійсь мірі, зараз можна вважати Грузію і Литву.<br/>В інших країнах бувшого (крім прибалтики) совка при владі стоїть кгбшно-комуняться шушара, яка на підтанцівці у ПУЙЛА.<br/>Які вони нх сестри? Шльондри кремлівські.
18 Серпня 2018, 18:04
Нашим владцям нарешті стало доходити, хто є хто. Сподіваюсь, скоро дійде, що юлька з медведчуком - найстрашніші внутрішні вороги України.
21 Серпня 2018, 18:04
Как лодку назовете - так она и поплывет.