Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Натяжні стелі
Натяжні стелі

Ковельчанам радять натяжні стелі: у чому перевага і за які гроші

18:37 14.08.2018
4207

Основним напрямком діяльності нашої компанії supersteli.com.ua є виготовлення та встановлення тканинних натяжних стель з матеріалів ТМ Descor і Clipso. Сучасні тканинні полотна повністю екологічні, безпечні (що підтверджується відповідними сертифікатами), а також мають безліч інших унікальних достоїнств. Тому ми рекомендуємо встановлювати натяжні стелі з тканини в спальнях і дитячих кімнатах житлових будинків і квартир, а також в дитячих, навчальних і медичних установах. Розглянемо, чому вибирають в якості обробки Clipso і Descor натяжні стелі в Ковелі.

ПЛЮСИ ТКАНИННИХ СТЕЛЬ:

+ Ідеальний мікроклімат. Текстильне плетіння передбачає в тканинному полотні численні отвори, через які вільно циркулює повітря. Завдяки їм, тканинні стелі як натуральний матеріал забезпечують в кімнатах природний, позитивний для здоров'я мікроклімат.

+ Безшовність. Максимальна ширина тканинних полотен 5,1 метр. Вони перекривають більшість приміщень, утворюючи ідеально рівну, гладку поверхню без швів. Тому їх називають безшовними натяжними стелями.

+ Морозовитривалість. Тканина - невибаглива до температури матеріал, її підвищення до + 80 ° С і зниження до -40 ° С, а також різкі перепади вона переносить без змін. Тому ми рекомендуємо стелі Descor і Сlipso встановлювати в неопалюваних офісах і заміських будинках, на балконах, верандах, в котеджах.

+ Вогнебезпечніть. Полотна схвалені пожежними інспекторами і мають сертифікати вогнестійкості класу А +.

+ Міцність. Тканинні вироби міцніше плівки ПВХ в 15-20 разів, їх неможливо випадково зіпсувати і не потрібно армувати краю отворів під світильники, люстри і т.д.

+ Холодна установка. Монтаж тканинних стель ми здійснюємо без теплового обладнання. Це робить безпечним оздоблювальні роботи по відношенню до побутової техніки, меблів і рослинам, яким шкідливий нагрів.

+ Звуко- і теплоізоляція. Між тканинними полотнами і базовою стелею завжди утворюється простір, заповнений повітрям. Ця повітряна подушка знижує звуко- і теплопровідність приміщення.

+ Універсальний дизайн. Тканини мають м'які пастельні забарвлення, тому підходять для будь-яких стилів і інтер'єрів. На них виходить високоякісна фотодрук, як на полотні. При бажанні їх можна багаторазово фарбувати.

+ Довговічність. Це одне з найважливіших переваг, адже всі перераховані вище властивості тканини зберігають десятиліттями, що не вигорить, що не провисаючи, що не жовтіючи.

Завдяки таким характеристикам, полотна Дескор і Кліпси вважаються елітною стельової обробкою.

Коментарі
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2019
17.06.2019
16.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин