Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ковельський «К.П.Верес» судиться через оголошені публічні закупівлі

14:00 15.08.2018
1994

Ковельське ТзОВ «К.П.Верес» звернулося з позовом до Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області про визнання протиправними дій щодо неналежного розгляду повідомлення про порушення публічних закупівель.

Ухвалою судді Волинського окружного адміністративного суду від 19 липня 2018 року позовну заяву було залишено без руху та встановлено позивачу строк для усунення її недоліків. Товариство виправило позов і суд ухвалою від 3 серпня відкрив провадження в адміністративній справі.

Згідно із законодавством, відповідач має право протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення ухвали надіслати суду відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази.

Як раніше повідомлялось, ковельська міська влада розірвала договори на виконання комунальних послуг з ТзОВ «К.П.Верес». Зокрема, з 13 квітня – з утримання місць загального користування (кладовища, парки, набережна).

Коментарі

Лисий з Вересу

15:22 15.08.2018

Поки Товстига не поверне гроші, які він отримав в якості винагороди за просування інтересів Вересу при проведенні тендерів по комунальному господарству, в ковелі не буде проведено ні одного тендеру. Місто стане ще більше заваленим сміттям, дороги стануть ще більше захаращеними, парки ще більше занедбаними. А скоро зима. Як Товстига думає без тендеру прибирати сніг. Андрію, поверни гроші. Це немала сума. Цифри 15 і 25 про щось кажуть. Правда, Андрію?

1111

16:22 15.08.2018

Керівник Вересу нетутешній. От і гадить усім. Йому байдуже, що Ковель у смітті. Головне - амбіції. А якщо він давав ще й комусь гроші (відкат, хабар) то нічим не кращий за того, хто брав. Згідно законодавства має відповідати перед судом. Маєте докази - подавайте до суду. А не тут умнічати.

Ось вам докази

18:27 15.08.2018

У міськраді розповіли, які тендери виграв «Верес» у Ковелі на 2018 рік
16:53 22.01.2018
1598
Виконавчий комітет на сайті Ковельської міської ради назвав перелік конкурсних торгів, які виграло товариство з обмеженою відповідальністю «К.П.Верес» у Ковелі на 2018 рік.

Утримання вуличного освітлення та світлофорних об’єктів.
Завдання з утримання вуличного освітлення міста полягає в обслуговуванні електромереж вуличного освітлення, щитів обліку та керування зовнішнім освітленням, заміні електроламп (включаючи їх вартість), освітлювальної арматури та устаткування; миття та протирання світильників, обслуговування світлофорних об’єктів, перевірка роботи світильників у вечірній час, обслуговування та ремот опор вуличного освітлення, очищення опор від оголошень та реклами, обслуговування та ремонт повітряної лінії зовнішнього освітлення, кабельних (підземних) ліній зовнішнього освітлення;

Утримання місць загального користування.
Завдання з обслуговування міських парків, Меморіального комплексу та рекреаційної зони лівого берега водосховища, туалетів, що розміщені на території парку культури і відпочинку ім.Т.Г.Шевченка та рекреаційній зоні лівого берега водосховища, обслуговуванні фонтану, кладовищ, міського пляжу полягає в 6-ти разовому прибиранні протягом тижня (ручне або механізоване), вивезенні сміття на міське сміттєзвалище, догляді за газонами, косіння трави, видаленні парослі, поточному ремонті та фарбуванні малих архітектурних форм, цілодобовій охороні кладовищ, регулюванні чисельності безпритульних тварин у місті, заготівлі і складуванні протиожеледних матеріалів, хімічних реагентів, приготуванні піщано-соляної суміші, очищенні тротуарів від снігу спеціальними автомобілями та механізмами, посипанні тротуарів сіллю та піщано-соляною сумішшю в період ожеледиці, сколюванні льоду на тротуарах вручну;

Озеленення територій та утримання зелених насаджень.
Завдання з озеленення міста полягає в догляді за газонами (поливання, прополювання, косіння трави, підвезення грунту), стрижка живоплоту, посадка квітів та догляд за квітниками, звалювання дерев з корчуванням їх пнів, посадка дерев і кущів, формування крон дерев і кущів, вирізування сухих гілок, знешкодження омели;

Зимове утримання доріг.
Завдання щодо прибирання снігу (зимове утримання доріг) включає патрульну снігоочистку автомобільних доріг, розчищення їх від снігових заносів, усунення ущільненого снігового шару з поверхні проїзної частини, прибирання і відкидання снігових валів, цілодобове чергування дорожніх працівників та водіїв снігоприбиральної техніки, прибирання снігу та льоду на автобусних зупинках, очистка від снігу та льоду всіх елементів мостових споруд, розсипання протиожеледного матеріалу вручну та розподілювачами, заготовка солі та піску, виготовлення піщано-соляної суміші.

З приводу претензій чи зауважень щодо неналежного функціонування вуличного освітлення та світлофорних об’єктів, утримання доріг та місць загального користування, інших виявлених порушень на об’єктах інфраструктури просять безпосередньо звертатись до виконавця послуг – ТОВ «К.П.Верес» ( м.Ковель, вул.Грушевського, 77, тел. диспетчера: 5-30-22; тел. директора житлово-комунального господарства ТОВ «К.П.Верес» Балака Олександра Сергійовича: 7-29-80 ).

Одночасно про такі факти можна повідомляти в управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради за тел: 6-17-42, каб. № 216, вул. Незалежності, 73 .

Ось вам докази

18:30 15.08.2018

Думаєте це щасливий збіг обставин?

Ковельчанин

20:00 15.08.2018

Наведіть докази того що Товстига взяв. Сума??? Де прокуратура і НАБУ???? Перевірте інформацію . Чому Товстига досі на волі ????

Надія

21:58 15.08.2018

накиньте Товстизі на голову Шапку Мономаха ( поліграф) і він вам такого розкаже!!!!

Ковельчанину

09:34 16.08.2018

Доказів є більше, ніж достатньо. Тільки нехай Кіндер спочатку напише заяву в прокуратуру про розслідування корупційних дій Товстиги. Ось коли кримінальну справу відкриють, тоді й будуть докази. Але Кіндер такої заяви не напише. Бо це два падєльніка і вони один одного не здадуть. Будем чекати зміни влади. І ще Стернічука на побігушках тримають.

20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2019
17.06.2019
16.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин