Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Пасіка
Пасіка

15 пасічників Ковельщини отримають дотації

09:14 18.08.2018
1283

Серед напрямків діяльності Комплексної програми розвитку АПК в Ковельському районі на 2016 – 2018 роки чинне місце посідає відродження промислу медоваріння. З метою розвитку в районі галузі бджільництва та фінансової підтримки місцевих бджолярів щорічно з районного бюджету їм виплачується дотація, яка регламентується Порядком надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації пасічникам за одну бджолосім’ю.

У відповідності до вищезгаданого Порядку, щорічно, до 5 серпня, пасічники подають до управління регіонально розвитку райдержадміністрації відповідний пакет документів на отримання дотації у розмірі до 50 гривень за кожну бджолосім’ю. Про це повідомляють у відділі з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Відтак, у середу, 15 серпня 2018 року, начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська провела засідання постійно діючої комісії з питань надання дотації пасічникам за утримання бджолосімей.

У роботі комісії участь взяли заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк та заступник голови районної ради Олександр Пасенковський. На порядку денному засідання – розгляд заяв та документів, поданих пасічниками, які утримують бджолосім’ї у сільській місцевості та включення власників бджолосімей до реєстру фізичних осіб, які мають право на отримання дотації з районного бюджету. За інформацієчиновниці, до управління регіонального розвитку станом на 05 серпня надійшли відповідні документи від 15 пасічників району із сіл Дроздні, Воля Любитівська, Грушівка, Гончий Брід, Перковичі, Білашів, Воля Ковельська, Тойкут, де загалом утримується 383 бджолосім’ї. За рішенням комісії усі 15 бджолярів району включені до реєстру фізичних осіб на отримання дотації з районного бюджету. Загальний розмір дотації становить – 15 150 грн., з розрахунку 50 грн. за 1 бджолосім’ю.

Щодо бджолярів, які здійснюють свою господарську діяльність на території населених пунктів, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад, то варто зазначити, що виплата дотації за утримання бджолосімей здійснюється на підставі Програм та Порядків підтримки галузі АПК, що діють в громадах.

Коментарі
20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2019
17.06.2019
16.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин