У Ковелі на дитину кинувся безпритульний пес

18 Серпня 2018, 14:18
Зграя собак 6929
Зграя собак

Ковельчани обурюються зграям собак, які гуляють містом і становлять небезпеку. Одна із тварин напав на дівчинку.

Про це у соцмережі написала Анна Шворак.

«Біля супермаркету «Салют» на дитину кинулась собака, залишився синець і подряпина, зграя цих псів досі гуляє Привокзалкою.

Підкажіть, куди дзвонити-звертатися, щоб собак вивезли?» – ідеться в дописі.

1



 

Коментарі
18 Серпня 2018, 17:59
Варто придбати ультразвукового відлякувача собак. Він не дорогий і ефективний.
18 Серпня 2018, 18:48
варто всіх собак перестріляти і стріляти тих сучар які викидують собак на вулицю!
18 Серпня 2018, 18:49
Привокзалкою ходять багато людей, у тому числі і дітей, якщо собака накинулась на вашу дитину, то справа не у собаці , а у вашій дитині.
18 Серпня 2018, 19:00
Нічого подібного на рахунок агресії. Якщо їх не чіпати то вони і не реагують. Щодня повз проходжу і жодна не зачепила.
18 Серпня 2018, 20:19
Собаки - непередбачувані у своїй поведінці. Якщо вам пощастило і пронесло - не покусали - не факт, що так буде і з іншими перехожими. Мене кілька раз оточувала зграя псів - пасли, заганяли, добре, що не покусали. Ніхто їх не чіпав. Руками не махав. Не біг. Допомогла витримка. А якби на моєму місці була дитина, або - ваша дитина? Але ж у вас немає дітей...
18 Серпня 2018, 20:24
До речі... Дочку мою все-таки вкусив собака. Сусідська вівчарка. Вона мирно їхала на велосипеді повз двору. Ніхто із хазяїв не вийшов, не допоміг дитині дійти додому. Було все - рана на стегні, швидка, лікування. Але кого це непокоїть. Собаки - понад усе. Слава собакам.
18 Серпня 2018, 21:16
Пане Кіндер посприяйте законно і гуманно вирішити питання з цією проблемою , що пишуть люди . Я не хотів би , щоб люди самотужки за допомогою отрави на очах у прохожих це вирішували ...
18 Серпня 2018, 21:21
Собака будь яких розмірів становить загрозу для людини тим більше для дитини<br/>Собака вагою 20 кг і більше смертельну загрозу <br/>Зграя собак не залишає шансів<br/>Люди з собачим серцем Шарікови смертельно небезпечні як для дюдей так і собак<br/>На жаль в Украіні таких тепер більшість
18 Серпня 2018, 21:26
безпритульних собак знищувати безжально любими методами,собакозахисників також-перед тим дряпати до крові та костомахи та кусати.
18 Серпня 2018, 23:53
ВЕРЕС виграв тендер на утримання місць загального користування, куди входить і відлов бродячих собак. ОСЬ ВИТЯГ З ТЕКСТУ-У міськраді розповіли, які тендери виграв «Верес» у Ковелі на 2018 рік <br/> Утримання місць загального користування.<br/>Завдання з обслуговування міських парків, Меморіального комплексу та рекреаційної зони лівого берега водосховища, туалетів, що розміщені на території парку культури і відпочинку ім.Т.Г.Шевченка та рекреаційній зоні лівого берега водосховища, обслуговуванні фонтану, кладовищ, міського пляжу полягає в 6-ти разовому прибиранні протягом тижня (ручне або механізоване), вивезенні сміття на міське сміттєзвалище, догляді за газонами, косіння трави, видаленні парослі, поточному ремонті та фарбуванні малих архітектурних форм, цілодобовій охороні кладовищ, регулюванні чисельності безпритульних тварин у місті, заготівлі і складуванні протиожеледних матеріалів, хімічних реагентів, приготуванні піщано-соляної суміші, очищенні тротуарів від снігу спеціальними автомобілями та механізмами, посипанні тротуарів сіллю та піщано-соляною сумішшю в період ожеледиці, сколюванні льоду на тротуарах вручну; Так що всі питання до Балака і Товстиги
19 Серпня 2018, 00:32
Собаки відчувають поганих людей і так на них реагують, а таких як кінолог треба знищувати, ще в утробі матері, бо такі спочатку беруть тварин погратися, а як набридли, викидають на вулицю, що призводить до збільшення безпритульних.
19 Серпня 2018, 00:37
Примітка<br/>Особливо небеспечні кобелі для жінок у критичні дні<br/>Це не дурний жарт<br/>Тому рекомендую зграю обходити якомога далі
19 Серпня 2018, 02:28
на козлів собака не кидається.<br/>місто для людей а не для собак і козлів
19 Серпня 2018, 02:30
місто для людей.а не для собак і козлів !
19 Серпня 2018, 02:30
справа не у собаці , а у вашій дитині
19 Серпня 2018, 02:33
місто для людей.<br/>а не для собак і козлів !
19 Серпня 2018, 02:33
mmm
19 Серпня 2018, 02:50
Собака - це той же вовк, а тому небезпека від бродячих псів завжди є, в Росії вже були смертельні випадки. Просто не розумію чому їх досі не потруїли
19 Серпня 2018, 13:37
запитайте у прокурорші, яка виступає проти знищення собак
19 Серпня 2018, 15:29
Темою собак і перевізників ми знімаємо звічайно частково соціальну напругу в суспільстві<br/>Відволікаючи і так слабеньку увагу від кричуще болючих тем<br/>Катастрофічноі міграціі занепаду економіки деградаціі населення і тд
19 Серпня 2018, 19:07
Не розумію, чому тебе досі не отруїли? Якщо від тебе надходять заклики про знищення ти потенційно небезпечна особа!
19 Серпня 2018, 19:36
Моя дочка 8-ми років - мабуть - дуже погана людина. Та й так їй і треба. Хороша собачка вкусила - заразила вірусом хорошості. Слава собачкам. Тепер моя доця - хороша. Дякуємо.
19 Серпня 2018, 19:39
Тепер ще треба, пані &quot;ДО ковельчанки &quot; щоб і вас вкусила добра собачка - може, трошки проясниться у душі. Якщо вона є.)))
20 Серпня 2018, 00:22
Це заклики для захисту населення від потенційного джерела небезпеки
20 Серпня 2018, 13:04
Ну ви, хлопці, і худоба..... Для таких, як ви і сам якоїсь трутки купив би, грошей не шкодуючи.....
20 Серпня 2018, 18:22
Скажіть, скількох собак ви особисто забрали до себе додому, якщо так їх любите??? Може це лише на словах...???<br/>Я дуже люблю собак, але страшенно їх боюсь. Чому я маю йти по вулиці й остерігатися якоїсь бродяги?
20 Серпня 2018, 18:25
Цит.:&quot;Собаки відчувають поганих людей і так на них реагують&quot;... Яка тупість. Це ж треба таке совдепівство зморозити. Це ви кіно &quot;Білий Бім чорне вухо&quot; передивилися? Реальним життям живете? Чи ні за кого, крім собак ніколи не відповідали?Ну то й відповідайте. Візьміть усіх під дах. Слабо?
20 Серпня 2018, 23:04
А чим поганий фільм &quot; Білий Бім...... &quot;? Можу тільки припустити, що Ви за людина, якщо таке зморозили? Напевно і Вашу дочку за діло вкусив той собака. Яка мама ,таке й дитятко. А собаки дійсно відчувають поганих людей, незалежно від віку. Не сподобалась чомусь собаці тільки Ваша дитина, а не якась інша. <br/>Рекомендую Вам взяти цуценя додому, може подобрішаєте Ви і Ваша дитина.
20 Серпня 2018, 23:07
Собаки теж відчувають, якщо їх боїться людина. Не бійтесь, просто ігноруйте.
23 Серпня 2018, 12:26
Я власниця малої собаки , і хочу вам сказати ,що у собаки в голові відомо лише їй. Одні люди їй подобаються ,інші по лише їй відомій причині ні. Я завжди говорю ,що вона не кусається, а нещодавно мала неприємність -вона вкусила дитину , я стояла поряд тримала на повідку. А от їй не сподобався галас і вкусила. Але не під собак ми маємо підлаштовуватись ,головне це люди! Я не фаховий кінолог ,була б рада якби мені хто підказав чи є в ковелі якісь собачі курси ,щоб навчили мою моську контролювати свою кусючість. <br/>Коротше кажучи ,зграї собак становлять небезпеку для людей - це однозначно. Я 2 рази з дитиною в калясці була атакована такими зграями . На щастя знаю як поводитись ,проте кожен раз дико переживала щоб не постраждала дитина . Служби повинні хочаб присипляти і вивозити псів , де притулок доя собак? Створіть , я особисто буду перераховув . по 100 грв на харчування , думаю таких як я багато, навіть ті хто не любить собак ,а хочуть вулиці без них будуть платити за це
23 Серпня 2018, 14:04
&quot;Білий Бім&quot; - миле кіно. Але занадто карикатурне зображення там людей. Собака у нас є. Під наглядом відповідним і поки нікого не покусала. <br/>На рахунок поганості моєї дочки і людей взагалі - цікаве питання. Які лишень критерії цієї поганості? І чи покликана людина судити собі подібних? Чому ви думаєте, що собака, котра покусала мою дитину, покусала лише її? Там були інші інциденти. Знаю , що дуже часто собакофанати є ненависниками людей, до котрих, очевидно, відноситесь і ви. Раджу народити свою дитину і лиш тоді виносити вердикти чужим.
23 Серпня 2018, 18:36
І наостанок. Людина, котра не знайшла в собі сили поспівчувати пораненій дитині (поганій, чи добрій, з вашої точки зору) для мене навіть не собакоголова, а свиноголова. Рівень вашого інтелекту пані, на рівні собаки. Мабуть, це для вас предмет гордості. На цьому &quot;собакосрач&quot; ковельського гатунку припиняю. Усього доброго. ))