У Ковелі перебувала чудотворна ікона

19 Серпня 2018, 12:45
У храмі Різдва Йоана Хрестителя 2573
У храмі Різдва Йоана Хрестителя

Із благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла 11-14 серпня у храмі Різдва Йоана Хрестителя міста Ковеля перебувала копія видатної святині – Тростянецького образа Божої Матері з Дитятком.

Як повідомив настоятель парафії протоієрей Станіслав Беспалов, тими днями в Божому домі лунало дуже багато молитов. Собор духовенства служив Літургії, молебні, акафісти, під час яких прихожани просили в Богородиці заступництва для всього українського народу і кожного зокрема, – повідомляє прес-служба Волинської єпархії УПЦ КП.

Оригінал цієї реліквії постійно перебуває у храмі Святої Трійці села Тростянець Ківерецького благочиння і відомий численними чудесами після молитов перед нею.

Молитва перед копією чудотворного образа вважається такою ж помічною, як і перед оригіналом.


 

Коментарі
19 Серпня 2018, 17:45
Як у 21 столітті можна вірити в подібну ахінею?
19 Серпня 2018, 18:31
тим більше в копію в непризнаній розкольницкій самозваній церкві.
19 Серпня 2018, 18:38
А в копію почаєвську в РПЦ в Україні?
19 Серпня 2018, 19:02
це для тебе копія.
19 Серпня 2018, 19:20
і здивувався : випадкові відвідувачі і дурнуваті коментарі!
19 Серпня 2018, 20:25
Оце ти дійсно козломордий правдиво себе хоч раз назвав ще й у свято таке велике - антихрист - він і є антихрист!
19 Серпня 2018, 23:41
Нічого ми в церковному хорі Боже Царя і Гундяєва храни затягнемо і все наладиться!!!
20 Серпня 2018, 07:26
Ноти нам особисто царь всія русі Путін пише
20 Серпня 2018, 07:29
Що москальські гради що церкви- суть для України одна
20 Серпня 2018, 12:59
Промийте мізки від зомбопропаганди і беріться працювати. Завжди вам щось заважає... То церква, то гундяєв.... Звикли папіроси в Польщу тягати і всіх об....рати, нероби чортові.
20 Серпня 2018, 15:36
Ти одне чучало працьовите. Так працюєш,так працюєш дупою біля компютера. Одне в мозгаг деградованих - папіроси,чортівня...
21 Серпня 2018, 08:44
ПРАЦЮЙМО ЗАДАРМА І СЛАВІМО ГУНДЯЄВА...
21 Серпня 2018, 08:45
ЩО Я БУДУ РОБИТИ БЕЗ ГУНДЯЄВА І ПУТІНА
21 Серпня 2018, 16:06
ЦИГАНИ НА БАЗАРІ ПРОДАЮТЬ КРАЩОЇ ЯКОСТІ З МОСКОВСЬКОГО ПОЧАЄВА І З ЦИГАНСЬКОЮ ПОЗОЛОТОЮ
21 Серпня 2018, 17:32
Нічого не змінилось з доісторичних і язичницьких часів.Вогонь,хороводи,кадило,жертвоприношення,дари.Печалька.Покину я вас,злі ви.Відлітаю в космос на Альфа - Центавру.