У Ковельському міському деканаті УПЦ КП – новий протоієрей

21 Серпня 2018, 18:00
Василь Мичко 5437
Василь Мичко

Міський голова Олег Кіндер зустрівся з новим благочинним Ковельського міського деканату УПЦ КП протоієреєм Василем Мичком і привітав його з призначенням.

Про це повідомляють у Ковелььскій міськраді.

Отець Василь народився 26 березня 1976 р. в селі Волосянки Львівської області.

Навчався у Теофіпольському СПТУ-34, Київській духовній семінарії УПЦ КП. У вересні 1997 р. його висвячено на диякона, у лютому 1998 р. – на пресвітера єпископом Вишгородським Даниїлом. У 2001 р. закінчив Київську духовну академію.

Отець Василь служив у парафіях сіл Уховецьк, Мощена Ковельського районного деканату, Крупа Луцького районного.

З 17 травня 2005 р. – настоятель Свято-Благовіщенського собору в Ковелі. Згідно з указом митрополита Михаїла від 30 липня 2018 р. прот. Василь Мичко призначений благочинним Ковельського міського деканату.

Нагадаємо, що цю посаду займав впродовж 14 років протоієрей Анатолій Александрук.

Коментарі
21 Серпня 2018, 21:22
Це той Мичко що член партії" Батьківщина". Бюторасти рулять!
21 Серпня 2018, 21:31
Навчався в ПТУ... ПТУшники рулять!
21 Серпня 2018, 22:02
о.Анатолій був кращий.Шкода!
21 Серпня 2018, 22:11
Але це питання внутрі церковне, то при чому тут Кіндер? Бо піп - депутат з БЮТу.
22 Серпня 2018, 00:15
Слава Богу<br/>В такий доленосний для Украінськоі Правосланоі Церкви і в цілому для Укріни час<br/>Благочиння очолила молода енергійна людина без сумнівного досвіду роботи в партапараті<br/>Д<br/>АЙ БОГ УСПІХУ во благо церкви і нашоі Матінки-Укріни <br/>Ангела Охоронця
22 Серпня 2018, 00:32
А що бути 10 років членом партії батьківщина і депутатом - попом районної ради - це не сумнівний досвід парт апараччика?
22 Серпня 2018, 00:45
Кіндер бютовський пахан зібрав на передвиборчу нараду попів бюторастів, бо крім Мичка члена партії, там на фото є і малий Левочко ,також член партії батьківщина. Навіки Богу слава!
22 Серпня 2018, 00:50
А між іншим малий Левочко теж ПТУшник навчався у 5 Ковельському.
22 Серпня 2018, 10:24
Справка<br/>Президент Казахстана Назырбаев Первый космонавт планеты Гагарин Юрий и много других<br/>тогда и теперь достойных людей окончили ПТУ<br/>Хорошая правильная база для построения жизни Знаю по собственному опыту<br/>Идите и поучитесь в Пту <br/>А священнослужители должны быть все только в партии СПАСИТЕЛЯ ИСУСА ХРИСТА<br/>Братья Всем Ангела Хранителя на очередной не простой день
22 Серпня 2018, 10:34
Потрібно було в школі вчитись добре,тоді може вступив би у ВУЗ. А якщо тупий - місце в ПТУ.
22 Серпня 2018, 10:49
Так ви батюшка ще й партейний...
22 Серпня 2018, 11:02
Звичайно це не припустимо щоб священник був членом партії чи депутатом. Але якщо люди які ходять до церкви знають про це і слухають не проповіді а політ інформацію - це їх вибір. Який пастир - таке і стадо.
22 Серпня 2018, 12:51
Пора бороду відрощувати). Несолідно якось.
22 Серпня 2018, 14:18
Та щоб бороду відростити треба щоб вона росла,а не три волосини в два ряди.І ще лисина зверху - то капєц ужас один.
22 Серпня 2018, 19:15
Як ви можете обговорювати якісь зовнішні не достатки,кращого годі й пошукати,завжди вислухає і порадить.
22 Серпня 2018, 19:35
По перше&quot; не достатки&quot; такого слова в укр. граматиці не існує. В кращому випадку недоліки. Вчіть укр.мову це навіть в ПТУ навчають. По друге піп публічна людина і ніхто не забороняє про його недоліки вести мову.По третє якщо він вам такий добрий то зробіть з нього портрет і повісьте в себе над ліжком.
22 Серпня 2018, 19:41
Люди,що ж ви такі заздрісні?!Та жовч,аж вилазить з вас через усі дірки!!!<br/>&quot;...ПТУшник,партійний,борода погана,лисина...&quot;<br/>Як можна будувати нормальне суспільство,коли на всі новини,переважна більшість людей реагує зі злістю?<br/>Досягла людина чогось,замість того,щоб порадіти чи &quot;просто промовчати&quot;,треба ж &quot;вкусити&quot;...<br/>Священослужитель є партійним.....а те що,половина людей ходить до церкви МП,і читають молитву за здоров'я Кіріла,який називає Україну окраїною рашки;який благословляє війну на сході!!!то це нормально,всі мовчать...<br/>Особисто від себе скажу так,я знаю о.Василя як порядну і мудру людину.Скільки разів я була на службах в Благовіщенському соборі,я ніразу не чула від нього слів з політичним підтекстом.<br/>Вітаю о.Василя і нехай допомагає йому Господь!
22 Серпня 2018, 19:44
Та у Мичка крім зовнішних недоліків є і інші дивлячись на які йому взагалі місце не в церкві.Ще не так давно він з депутатської трибуни проклинав людей,має горду пиху... Ну одним словом лемко є лемко.
22 Серпня 2018, 19:55
Це вас так о.василь навчив підписуватись &quot;анонім&quot;?Це дійсно досягнення! А так що він досягнув,крім того що бігав по церквах, бо Благовіщенську церкву покійний Петро Левочко збудував.
22 Серпня 2018, 23:00
Відповідь до &quot;до аноніма&quot;<br/>До чого тут &quot;Це вас так о.василь навчив підписуватись &quot;анонім&quot;?&quot;?<br/>Якщо Ви не помітили,то в даних коментарях ніхто не вказував свого імені,і Ви,попрошу зауважити,в тому числі!<br/>А щодо досягнень...хіба це не досягнення,обійняти таку посаду?Досягнення.<br/>Призначили б когось іншого,і той би був поганий,ще когось,і той такий самий...<br/>Менталітет в переважної більшості наших людей такий,на жаль...і я зараз не тільки маю на увазі про призначення о.Василя...а взагалі.
23 Серпня 2018, 01:06
Декан це адміністративна посада на яку призначає правлячий архієрей.Але призначає не за досягнення,а на свій власний вибір, нажаль. От і весь менталітет... А досягнення будуть через років так 10 - 15/ якщо звичайно добуде до того часу/ коли обєднає всіх священників в єдину сімю, відкриє з десять нових парафій,започаткує щось нове в духовному житті міста,буде думати не про депутатство і вибори а про духовне вихованняпідростаючого покоління...