На Привокзальній площі Ковеля у пенсіонерки-інваліда поліція вилучила труси

22 Серпня 2018, 14:15
Суд 6355
Суд

Під час рейду на Привокзальній площі міста Ковеля місцева поліція опівдні затримала 76-річну ковельчанку, інваліда ІІІ групи, яка поблизу входу на залізничну станцію продавала нижню білизну.

У протоколі про вилучення майна у старої жінки інспектор Ковельського відділу поліції, не відчуваючи почуття сорому, вказав: «Вилучені у Г. дві пари рожево-білих жіночих трусів без маркування та одна пара білих трусів в горошок». За даним фактом поліцейським було складено рапорт та протокол про адміністративне порушення за ч. 2 ст. 160 КУпАП, тобто за торгівлю у невстановленому місці. Валютчики, які неподалік спокійнісінько міняють валюту, лише сміялися з того всього.

У суді пенсіонерка-інвалід пояснила, що здійснювала торгівлю нижньою білизною у зв’язку із складним матеріальним становищем.

Суд звільнив її від адміністративної відповідальності за малозначністю, обмежитись усним зауваженням, а вилучені труси, які зберігалися у Ковельському ВП ГУНП у Волинській області, постановив повернути.

Коментарі
22 Серпня 2018, 17:23
А поліцая зобовязати ходити на службу в трусах на голові бо там мозків нема.
22 Серпня 2018, 20:03
Мені все проплочено яке діло поліцейські мають до базарників.Привокзальну площу нам дозволили усно використовувати для поповнення міського бюджету.Мер в курсі!!!
22 Серпня 2018, 20:05
Спочатку заплати поліції а потім торгуй я це правило ніколи не порушую.
22 Серпня 2018, 20:06
Коли вже цю Хамсу виловлять
22 Серпня 2018, 20:09
Та він Кум ДИРЕКТОРА РИНКУ ОТ І БИКУЄ-до пори до часу.Горгут добикувався
22 Серпня 2018, 20:10
Кажуть невода вже закинули
22 Серпня 2018, 20:49
Сором поліції , сором владі міста!!!!
22 Серпня 2018, 21:39
Я ВЗАГАЛІ НЕ РОЗУМІЮ ЧОМУ В ПРОХОДАХ ТОГО РИНКУ НА ПРОЇЗЖІЙ ЧАСТИНІ МАЄ ХТОСЬ СТОЯТИ ЗДІЙСНЮВАТИ СВІЙ БІЗНЕСПРОЕКТ ПРИ ЦЬОМУ ЗАВАЖАЮЧИ ВІЛЬНО ПЕРЕСУВАТИСЯ .А ПРИ ЦЬОМУ<br/>ДЕРЖИМОРДИ КОНТРОЛЕРИ НАБИВАЮТЬ СВОЇ КИШЕНІ.
22 Серпня 2018, 21:40
То коли наведемо порядок
22 Серпня 2018, 22:45
Это все на что способна новая укро-американо-фашистская мусорня...
23 Серпня 2018, 00:25
З туалетів, де люди платять по 2 грн. левак поза касою в декілька тисяч іде на будівництво хати директору.
23 Серпня 2018, 00:31
То бидло дубовское в кармани деньги добре набиває, а до дюдей они только гавкают, а проблем, які є на привокзалке не решают. Постоянно потоп.
23 Серпня 2018, 01:31
валютчики это золотые яйца коров которые остались им в нвследство от ментов или мусоров ну в общем тех что по карманам шарят...их они бережут бильш ниж яйця фаберже в лондонском музее..а еще там торгуют водочкой самогоном спиртом торгуют здоровые лбы торгуют сигаретами без акциза контрабанда приднестровья этого тоже не видят а не видят потому что имеют из этого доход.а вот стврушку инвалида..короче были у нас менты барахло на смену пришла полиция тоже с душком вонючим.
23 Серпня 2018, 01:37
да вот ещерыбаки просят ковельских или может из деревни камень кошмаской не ставить сети сред бела дня на речке турии в 50 шагах от вашей полиции..в прошлую суботу видразу 3 сетки закинули в речку а сами там же на бережку водочку хлестали и все це разом з малими дитками...питання до керивництва полиции а може их робить заставити а може краще гнаты цих браконьеров з полиции.
23 Серпня 2018, 01:38
да вот ещерыбаки просят ковельских или может из деревни камень кошмаской не ставить сети сред бела дня на речке турии в 50 шагах от вашей полиции..в прошлую суботу видразу 3 сетки закинули в речку а сами там же на бережку водочку хлестали и все це разом з малими дитками...питання до керивництва полиции а може их робить заставити а може краще гнаты цих браконьеров з полиции.
23 Серпня 2018, 08:19
Мені при любій владі добре головне знати з ким ділитися
23 Серпня 2018, 10:36
П ТУСЬ а тобі не соромно за такі дії своїх підлеглих. Десять метрів вліво по ряду де продають копчену рибу є 5 точок де продають сигарети безакцизні та самогонку .Тут покажи як працюєш
23 Серпня 2018, 10:37
П ТУСЬ а тобі не соромно за такі дії своїх підлеглих. Десять метрів вліво по ряду де продають копчену рибу є 5 точок де продають сигарети безакцизні та самогонку .Тут покажи як працюєш
23 Серпня 2018, 12:20
А те що кілька метрів поряд у відкриту незаконно торгують сурогатом та сигаретами то це поліція не бачить. Хоча я проти будь-якої торгівлі на привокзальній площі.
23 Серпня 2018, 15:26
Тепер біля кожного бариги на привокзальній площі має бути вогнегасник,або благодійний внесок...
23 Серпня 2018, 18:31
Як взагалі можна продавати біля того самогону та елітного шмурдяку від Червонопикого і лівих цигарок рибу ,яку кожен ранок витирають брудною шматою.Мусорам аби процент%%%
23 Серпня 2018, 20:29
Рыбу половой тряпкой полировать-у нас в Одессе так не делают
23 Серпня 2018, 20:32
Так рыбкой и сигаретками торгуют мусорские мамки.Шмупдяком самогоном и спиртом тоже с той же оперы.А Красномордый бригадир.
23 Серпня 2018, 20:56
Знову ольгінське ватне чмо козломорде, тіпа, піденис, завоняло... Фу-у!..
24 Серпня 2018, 01:52
Хочеш купляй гнилу рибу хочеш не купуй,а поліціянти дивляться за порядком і щоб правильно табличка ділення вправильну кишеню
24 Серпня 2018, 12:01
А як процвітає , крадіння велосипедів, ( в тіх же пенсіонерів, інвалідів) , поліція сліпа.