Я маю право: у центрі міста ковельчан ознайомлювали із власними правами

23 Серпня 2018, 11:53
#ЯМаюПраво 1943
#ЯМаюПраво

У центрі міста підвищували юридичну грамотність та правову культуру ковельчан.

Про це повідомляється на сторінці Головного територіального управління юстиції у Волинській області у Фейсбук.

Сьогодні, 23 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора України, державні виконавці Ковельського міськрайонного відділу державної виконавчої служби, спільно із працівниками Ковельського міського відділу ДРАЦС та Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели правоосвітницькі заходи з інформування населення, в ході яких мешканців Ковеля ознайомили із ініціативами Міністерства юстиції України «Я маю право» та «Чужих дітей не буває».

 





Коментарі
23 Серпня 2018, 15:11
мати право, це ще не означає, що воно буде реалізоване. В Конституції написано- громадянин має право на працю. Але чомусь це право у нас неможливо реалізувати і ураїнці вимушені їхати рабство за кордон, працювати на пана.
23 Серпня 2018, 15:19
а право на охорону здоров"я взагалі забрали. Не маєш грошей, то й здохнеш під порогм лікарні.
23 Серпня 2018, 15:36
А з обовязками громадян коли будуть ознайомлювати?
23 Серпня 2018, 16:18
те що Конституцією тоталітарного ( для бандерівців) режиму гарантувалось ( а саме гарантована робота, соціальне забезпечення, медицина, освіта, відпочинок), тепер локшоновішається правами. Можете собі ті права в одне місце засунути. народ вимирає, стає дебілами, україна нищиться. Ось вам і всі права.
23 Серпня 2018, 16:46
100%
23 Серпня 2018, 16:48
Та що ви, громадяни, говорите? Дуже весело живеться в Україні і права у всіх нас є, але чомусь благами користуються виключно наближені до влади громадяни. Йдемо у Європу, щастя всім.
23 Серпня 2018, 17:08
Чи не схоже це навішування локшини на вуха з теперішніми лозунгами?)))))Атаман, защити... Коровка...<br/>Последнюю коровку угнали разбойники.<br/>А ты что думала, дурья твоя башка,<br/>задаром твоя свобода завоевывается?<br/>Рожала детей, мучилась, а теперь<br/>новый мир рожает и хочет без мук.<br/>Ты что, хочешь без мук, что ли?<br/>- Детишки у меня, последняя коровка...<br/>&quot;Последняя&quot;! А знаешь ли ты, глупая,<br/>что сегодня у тебя одну корову взяли,<br/>а завтра десять вернут?<br/>- Как же это?<br/>Чьи были коровы? Чьи?<br/>Помещичьи, кулацкие, а теперь<br/>твои будут.<br/>Все. Быки, коровы, куры, свиньи -<br/>все будут твои.<br/>Верни мне мою кормилицу.<br/>Потерпи, сестра. Воротим.<br/>Все воротим.<br/>Свободная женщина.<br/>Гражданка.
23 Серпня 2018, 17:37
Ніяких прав у нас немає- залишилися тільки обов'язки....
23 Серпня 2018, 18:19
Це &quot; геніальний &quot; захід по наданні &quot; допомоги &quot; громадянам міста ...!!! Витрат коштів на його проведення списали достатньо . 100% прибуток . Остап Бендер відпочиває ... Організатор цього дійства - КРАСАВА !!!!!!!!!!
23 Серпня 2018, 18:21
читай конституцію. там у ьебе прав багато. Тільки, як писали попередні дописувачі, право не є гарантією, що воно буде втілене в життя. Ти маєш право мати такі самі маєтки як можновладці, маєш право, щоб тебе кортежем в 50 автомобілів возили на роботу, а ти цього ніколи мати не будеш. так що право нічого не дає.
23 Серпня 2018, 20:22
Маю право на чисте місто. І що з того коли міському голові якось пофігу.
23 Серпня 2018, 20:55
цього права тебе позбавив Товстига, який продав тендери Вересу. Алде афера не пройшла і місто залишилось без фінансування санітарно-прибиральних робіт. Дивно, що ще у місті не почалась епідемія холери.
23 Серпня 2018, 21:35
а у мене є право політати на вертольоті
23 Серпня 2018, 23:36
ну і корови ці баби з виконавчої
24 Серпня 2018, 00:41
Нічого ти не розумієш в красі української жінки! Ти не естет а мурло!!!)))) а дівчата гарні!!!
24 Серпня 2018, 00:54
Коли всі поздихаєм
24 Серпня 2018, 00:58
ти шо?з драбини впав?які дівчата?то баби нагліші за тебе в сто разів,дерті-передерті,яких законні чоловіки не хочуть дерти,які жеруть та бухають як не в себе,а як пересічешся з ними по іхній роботі,-завиєш не на місяць а на плутон чи на марс а може й на саме сонце
24 Серпня 2018, 01:44
підтверджую,-з тою шо з жирними колінами,з червоними ньогтямим та червоними квіточками пересікався
24 Серпня 2018, 02:46
Ви мабуть маєте якісь відхилення, або ви дуже боїтеся ціх чарівних виконавців. Мова ведется про право, про аліменти, но ніяк не про ціх панночок!!! Тому шановні читачі давайте по суті. В нас всі мають права та обов'язки, але кожен по різному це сприймає. На рахунок чистого міста: самі люди загаджують свої двори та дороги! Тому не дурний сказав&quot;Чисто не там де прибирають, а там де не гадять&quot; Слава Україні
24 Серпня 2018, 10:09
смітяь кругом а &quot;Чисто не там де прибирають, а там де не гадять&quot; придумав чиновник, який вкрав гроші на прибирання. А Верес послав того чиновника на три букви.
24 Серпня 2018, 15:00
А як вам що &quot; Верес &quot; своїм працівникам вже два місяці не платить зарплату ? Де ресурси для прибирання міста ?