«Укрзалізниця» – локомотив економічного розвитку, – Володимир Гройсман у Ковельському вагонному депо

24 Серпня 2018, 09:17
Володимир Гройсман у Ковелі 9845
Володимир Гройсман у Ковелі

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав вагонне депо «Ковель» і поспілкувався з трудовим колективом.

Про перспективи розвитку залізничного вузла Прем’єр-міністр України написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Економіка зростає, зростає виробництво. І те, що виробляє Україна, маємо доставляти на внутрішній ринок і на зовнішні майданчики. «Укрзалізниця», як транспортна компанія, відіграє тут ключову роль. Зокрема і про це говорили з працівниками паровозного і вагонного депо в Ковелі.

Це депо – один з найстаріших і найміцніших залізничних вузлів, куди сходяться і пасажирські, і вантажні лінії, де ведеться ремонт рухомого складу. Тут чудово розуміють, що великі державні холдинги на кшталт «Укрзалізниці» – це локомотиви економічного розвитку. Їх можливості треба використовувати та примножувати. Тим більше, що географія проходження по Україні транспортних коридорів цьому усіляко сприяє», – написав у дописі Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

 




Коментарі
24 Серпня 2018, 12:24
Кіндермана не пустили
24 Серпня 2018, 13:27
Стреченський економічний недорозвиток символізує іржавий, обкаканий бомжами совіцький "локомотив" на привокзалці, який ганьбить наше місто і мав бути зданий на металобрухт ще в 1991-му...
24 Серпня 2018, 13:31
І його ще треба слухати? Про що він людям може сказати? Про яке економічне зростання? Хай повернеться і побачить на фоні якого раритету-паровоза він знятий. Де ще в Європі є такі швидкісні локомотиви? І їм не соромно в очі людям дивитися.
24 Серпня 2018, 17:40
які ж ви далекі...від залізниці!
24 Серпня 2018, 19:14
"паровозного... депо". Тут навіть коментувати нічого не треба!
24 Серпня 2018, 19:59
Яке ж то вагонне депо? Це ж локомотивне!!
24 Серпня 2018, 20:03
Ууууу комуняки недобиті, показушніки.
24 Серпня 2018, 23:27
кусацький якби тобі прийшлось хоть одну поєздку зробети на цьому паровозі і вкластися у графік і щоб букса не горіла і тобка не зашлаковалась і щоб ніхто під поізд не попав і щоб у часно людей доставити тоді я думаю що тебе думка помінялась
25 Серпня 2018, 00:20
Житель іорданськоі долини приперся у Ковель !
25 Серпня 2018, 09:08
То зроби свого тепловоза. Просрали Луганськтепловоз то й не гавкайте. Не можеш?То піди відсмокчи у Свірєпого Гаррі і тобі дадуть американського тепловоза. Тільки смоктати не один раз прийдеться.
25 Серпня 2018, 09:19
Кусаський відсмокче і буде співати Атсасны, атсасны, атсасны я атарву иголачку!!!!!
25 Серпня 2018, 22:50
А отой паротяг з красною звіздою спереду дійсно обісраний, сам сьогодні бачив. Наші владні совкоморди і не думають закон про декомунізацію виконувати і вишвирнути цей розсадник бацил з привокзальної площі. Замість того вони періодично злизують язиками гівна з паротяга.
26 Серпня 2018, 23:59
Для тих хто в танку - це локомотивне депо
05 Вересня 2018, 19:13
Не знаю, що просрали, але подтероб вже добудував хороми у вербці, о що значить солярку продавати в дубовій !!!!! Звільнити!!! Скільки можна розкрадати все!!!! Чому силові органи не звертають на це увагу"!!!