Як на пам'ятник Тарасу Шевченку у Ковелі одягають величезну вишиванку

24 Серпня 2018, 10:28
Пам'ятник Тарасу Шевченку у Ковелі 9487
Пам'ятник Тарасу Шевченку у Ковелі

Пам'ятник Тарасу Шевченку у Ковелі готують до презентації найбільшої на Волині вишиванки.

Відео останніх приготувань опубліковано на сторінці ГО «Велика ідея» у Фейсбук.

«Фінальний етап оголошено відкрито!  Одягаємо найбільшу на Волині вишиванку, яку цілий рік створювали понад 2500 українців!  З Днем Незалежності!», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, сьогодні, 24 серпня о 16:00 у парку імені Тараса Шевченка, де з нагоди відзначення 27-ї річниці Незалежності України в рамках патріотичного проекту ГО «Велика ідея» «З Батьківщиною в серці» відбудеться урочиста презентація вишитої сорочки та крайки (поясу) з національними орнаментами.

 

Коментарі
24 Серпня 2018, 14:25
Це фінал! Ще такої дурні в світі ніхто не робив.
24 Серпня 2018, 15:43
А знімати вишиванку коли?
24 Серпня 2018, 16:37
Буде без спіднього...Всеодно їсти хочеться чим не відволікай.
24 Серпня 2018, 16:43
Шевченко в шоці!
24 Серпня 2018, 17:15
автор відео явно блондинка
24 Серпня 2018, 17:22
Чому вони думають, що роблять щось путнє? Може то післямайданна шезофренія розвинулася.....
24 Серпня 2018, 17:24
Піду подивлюся. Хоч поржу.
24 Серпня 2018, 18:26
Пробач їм, Тарасе! Не відають, що творять.
24 Серпня 2018, 20:46
По теме<br/>В Архангельске выпускники мореходки им+Воронина одевают в тельняшку Петра Первого<br/>Город сопереживает оденут сей год или НЕТ<br/>Полиция смотрит свозь пальцы снимают комунальщики<br/>Добрая юморная традиция городу есть о чем поговорить <br/>Не только же говорить сколько уже скомунячил очередной губернатор или мэр
24 Серпня 2018, 21:30
Перестарались.....
24 Серпня 2018, 21:40
Нічого більш дурного і потворного годі вигадати... Це Шевченко ще дитина, коли без штанів бігав.
24 Серпня 2018, 22:24
А ідіотизм виліковується?
24 Серпня 2018, 23:14
А ЧОГО НЕМАЄ ВІДІО ЩО СЛАБО?
25 Серпня 2018, 00:15
всіх причетних до цього-в дурдом.курка безмозгла,-ти коментарі читаєш?чи ти думаєш що люди нерозумні,а ти грамотна?
25 Серпня 2018, 00:27
Такого ще точно світ не бачив : Кінг Конг у вишиванці, ото збрід придурків причетних до цього
25 Серпня 2018, 00:38
А чого Лесю Українку обділили вишиванкою вона що хужа?
25 Серпня 2018, 00:38
А чого Лесю Українку обділили вишиванкою вона що хужа?
25 Серпня 2018, 00:39
всі причетні до цього унікального дійства,до якого,за словами коментаторів,не додумався ніхто в світі отримають за серпень премії в розмірі 200% а не 100%,як за попередні місяці.
25 Серпня 2018, 00:51
цих баб ніхто не -бе,точніше вони самі нікому не дають-тому в них і їде криша.
25 Серпня 2018, 00:58
Ідея дуже гарна!!!!!!!!!
25 Серпня 2018, 00:58
Ідея дуже гарна!!!!!!!!!
25 Серпня 2018, 01:19
зубарєва-харош позоритись на цій примітивній одмиваловкі,- тут все всім понятно-хочеш косанути по взрослому-вникай в схеми вельми та гупіка,-на дітях та розвалених сім.ях каса набагато більша.
25 Серпня 2018, 02:48
Діти мої діти, щож ви наробили поставили серед болота та рубаху зшили, забули пошити мені штанці , стою без трусів штанів вот ви курвові засранці, передайте привіт Вєрі та Олегу з Батькивщини ,буду памятати як злодюги мене обікрали.
25 Серпня 2018, 02:48
Діти мої діти, щож ви наробили поставили серед болота та рубаху зшили, забули пошити мені штанці , стою без трусів штанів вот ви курвові засранці, передайте привіт Вєрі та Олегу з Батькивщини ,буду памятати як злодюги мене обікрали.
25 Серпня 2018, 02:48
Діти мої діти, щож ви наробили поставили серед болота та рубаху зшили, забули пошити мені штанці , стою без трусів штанів вот ви курвові засранці, передайте привіт Вєрі та Олегу з Батькивщини ,буду памятати як злодюги мене обікрали.
25 Серпня 2018, 09:11
Хто знає, де в Ковелі вул. І. Франка?
25 Серпня 2018, 09:12
Називають вулиці іменами усякої нечисті, а ось про справжнього Сина України забули
25 Серпня 2018, 13:15
Який же ти до бісу &quot;почтальон&quot;, коли не знаєш де у Ковелі вулиця Івана Франка?! Це паралельна вулиця між Грабовського і Сухомлинського, неподалік школи № 2.
25 Серпня 2018, 13:16
Який же ти до бісу &quot;почтальон&quot;, коли не знаєш де у Ковелі вулиця Івана Франка?! Це паралельна вулиця між Грабовського і Сухомлинського, неподалік школи № 2.
25 Серпня 2018, 16:27
А Лесі вишиванку пошиють разом із стрінгами від Версачі, теж вишитими. Пох... що газ дорожчає, тарифи захмарні а роботи нуль, зате ідіотизм від влади процвітає.<br/> Слава Україні - без рагулів і олігархів.
26 Серпня 2018, 00:46
Ідея була гарна, але виглядає потворно !
26 Серпня 2018, 02:28
Ідея майдану теж ніби була гарна. А наслідки - не потворні, а катастрофічні.
29 Серпня 2018, 02:10
То їм однорука відьма туману напустила
29 Серпня 2018, 20:32
Та я бачу тут в коментах самі реформатори сидять, які мають мільйон добрих діл зроблених для Ковеля.