Колодниця: у селі «залатали» дорогу

25 Серпня 2018, 12:31
У Колодниці «залатали» ями 7593
У Колодниці «залатали» ями

Мешканка Колодниці Ковельського району Людмила Тищук показала, як у селі відремонтували дорогу. 

Фото цього вона опублікувала на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Ура, нарешті дочекались! До Дня Незалежності нам поремонтували дорогу ціною 600 + 700 тисяч гривень, виділених на цей ремонт. Крім того, наше село Колодниця тепер незалежне і від маршруток, а із 28 по 30 серпня стане незалежним і від газопостачання», – написала Людмила у дописі.

На фото видно, що на частині дороги лише «залатали» ями. У коментарях один із користувачів мережі зазначив: «Слава Гройсману! Почаще к нам пусть едут примьеры, а лучше президент».

«Тут Гройсман ні до чого. Наші громадяни вдячні за «турботу» місцевій владі, зокрема голові РДА Віктору Козаку і голові Білинськоі сільради Ользі Лисюк. Постараюсь завтра добавити світлин із сміттєзвалищем, яке утворилося в центрі села завдяки бездіяльності місцевоі влади», – відповіла Людмила.  

 

Коментарі
25 Серпня 2018, 19:29
Подивіться куди вони поклали асфальт. Прямо в пісок. та вже краще б піску просто насипали в ямки та й усе. Коли вже та наїбаловка закінчиться? Ну списали ж мільйони 2 на ремонт доріг!!!
25 Серпня 2018, 21:22
" Досягнення " світового рівня ... Я був вчора там проїздом і бачив це дійство . Поїдьте хто не вірить і подивіться чим , ми гордимося .!!! Це ганьба і позор ... З такою роботою плакати потрібно а не гордитися !!!
25 Серпня 2018, 21:55
На ту нещасну латку потратили 700 тис гривень?
25 Серпня 2018, 23:46
а що ти думав. банда по дрібничках не працює.
27 Серпня 2018, 18:21
Ви ще дороги від вул. Стуса до самої Колодниці не бачили... Там така "пральна дошка" та ями, що любе авто може залишити вісь з колесами лише їдучи до самого села, не кажучи вже про шлях назад у Ковель. І що цікаво, нікому до цього немає діла! Козак ще весною говорив про можливість надання грейдера щомісяця, щоб люди могли більш-менш нормально їздити як маршруткою, так і власним транспортом. А тепер ні дороги, ні маршрутки. Як людям добиратись у місто на роботу, а дітям у школу - нікого не хвилює! "Ходіть пішки - це корисно для здоров'я!", - говорить пані Супрун у соц.мережах. Отак і ходимо, по 8 км щодня. Певно, будемо найздоровіші!
28 Серпня 2018, 14:26
Хай Вам Людмила Тищук їх і ремонтує, якщо вона така обізнана як їх потрібно робити... В нас дупутати те і роблять, що тільки говорять (навіть не знаючи про що), а люди підхвачують і починають в це вірити...
29 Серпня 2018, 18:35
Козака "Ідея"профісеонали в латанні доріг і економії асфальту!!!
10 Вересня 2019, 02:13
Звідки інформація 700тисяч? Документи бачили на оплату цього ремонту?Це брехня тріпаєтесь тут всі нічого не знаєте і розумні сильно тут всі баби базарні