У Ковелі встановили на пам'ятнику-паровозі державний прапор України

25 Серпня 2018, 15:00
Паровоз 6141
Паровоз

На Привокзальній площі у Ковелі  встановили на пам'ятнику-паровозі державний прапор України.

Фото цього опублікувала Swita Samchuk на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Просвітіть мене, що це за прапор?!?! Чи я щось не знаю про геральдику нашого міста, області, держави?», – написала Swita у дописі.

 

1

 

Прапор встановили два депутата міської ради Ігор Пініс та Галина Стасюк, Заслужений працівник культури Іван Сидорук, члени громадської ради при міській раді Людмила Васковець та Галина Артюшенко, інші. Про це повідомляє Ігор Пініс на своїй сторінці у Фейсбук.

«В честь Дня Державного Прапора та до 100-річчя Української революції встановили прапор на пам'ятнику-паровозі, як символ Державності та спадковості поколінь. Слава Україні! Слава борцям за честь і волю!», – написав Ігор Пініс у дописі.

Як видно на фото, прапор встановив Заслужений працівник культури України Іван Сидорук.

 





Коментарі
25 Серпня 2018, 19:47
Раніше ці дупутати були в партії регіонів і на помаранчевих революціях от зі старої символіки і стряпали мовляв і так зійде
25 Серпня 2018, 20:09
це прапор не нашої держави. хіба у нас синьо- помаранчевий прапор? Нехай би вже краща Сидорук зняв прапора з свого коника "Волинь моя".
25 Серпня 2018, 21:12
Давно пора ,щоб на цьому паровозі майорів державний прапор України !!!
25 Серпня 2018, 23:47
так державний а не якась хвора маячня Сидорука
26 Серпня 2018, 00:57
Це якась епідемія? Державний Прапор, Вишиванку вивішувати то там, то сям. Це ж святе для простих українців. А ці міські діячі (прости Господи) не знають де себе приліпити.
26 Серпня 2018, 01:26
Лікуйтеся, ідіоти. З розуму вже сходите з своїми прапорами.
26 Серпня 2018, 01:39
Хай би краще ті пришиблені дупотати зірку зняли з паровоза.
26 Серпня 2018, 02:29
Да уж.....
26 Серпня 2018, 05:36
Нічого дивного немає в кольорі прапора, бо заслужений працівник культури України Іван Сидорук зберіг цей прапор з часів Помаранчевої революції.
26 Серпня 2018, 09:53
Вот так и ведется на нашем веку:<br/>На каждый прилив – по отливу,<br/>На каждого умного — по дураку —<br/>Все поровну, все справедливо.
26 Серпня 2018, 10:36
Це мій базар який захочу такий прапор і повішу
26 Серпня 2018, 14:09
Встановіть прапорець ще над руїнами льонзаводу, крохмального, доку, Сільмашу, підприємств, які розташовувалися по вул. Грушевського, м'ясокомбінату і т.д. Це буде глибоко символічно.
26 Серпня 2018, 15:01
останньому дописувачу респект! І додати як то говориться нічого.
26 Серпня 2018, 15:01
останньому дописувачу респект! І додати як то говориться нічого.
27 Серпня 2018, 22:20
Дуже добре що є прогресивні сили,які вбачають прапор-це УКРАІНА.
27 Серпня 2018, 22:31
працювати треба а не прапори вішати!!!
27 Серпня 2018, 22:31
працювати треба а не прапори вішати!!!