У Ковелі затримали водія під наркотиками

27 Серпня 2018, 09:20
Ілюстративне фото 6124
Ілюстративне фото

На вулиці Володимирській у Ковелі поліцейські зупинили Renault Megane за порушення правил дорожнього руху. 

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції у Волинській області.

25 серпня при перевірці та під час спілкування поліцейські виявили ознаки наркотичного сп’яніння у водія. Чоловік мав порушення мови й координації рухів, а його зіниці не реагували на світло. 

За даним фактом на нього оформили постанову та протокол, у тому числі, за керування в стані наркосп’яніння.

 

Коментарі
27 Серпня 2018, 13:04
на ольських бляхах тільки й їздять або алкаші, абонаркота. Легкі контрабандні гроші просять екстріму.
27 Серпня 2018, 13:42
Бляхи мають ліквідувати як в Молдові
27 Серпня 2018, 14:13
avem plăci poloneze cu numai două mânere care transportă gunoi. у нас на польських бляхах тільки тачки з двома ручками, що сміття возити.
27 Серпня 2018, 14:22
наркологу: что с ручками? Бодунячит? Похмелиться нечем? Самые громкие аварии произошли с участием исключительно укроблях. Взять ту же Зайцеву - права куплены, номера украинские, шесть трупов, в крови опиаты... Если мозги еще окончательно не скисли можешь самостоятельно проанализировать статистику - аварийность с участием евроблях на 10%, а смертность на 25% меньше, чем в среднем по Украине. Я тебе с регистратора такие перлы с участием укроблях могу скинуть, что наркоши будут нервно курить в сторонке... <br/><br/>Молдавану: без проблем - рыба ищет где глубже, а человек - где дешевле... Делаем растаможку чуть меньше, чем услуги &quot;гонял&quot; и наслаждаемся постепенным исчезновением еврономеров... Если будет стоять дилемма, отдать тысячу евро гонщику и шугаться каждой новости со словом &quot;еврономера&quot; или отдать ту же тысячу государству и спокойно ездить выбор, думаю, очевиден. Но захотят ли властьимущие? Ведь тогда деньги пойдут государству, а не в их карманы, а наполненность собственного кармана их заботит значительно сильнее, чем наполненность госбюджета. Или все наивно думают, что вся эта система, приносящая сотни миллионов долларов работает без крыши в АП?
27 Серпня 2018, 15:29
потрібно відроджувати свій автопром. Нема чого звозити металобрухт з усього світу сюди. Робіть якісні автомобілі, давайте людям роботу і все буде добре. Але з нашою бандою це неможливо. Ціль стоїть добити Україну і українців.
27 Серпня 2018, 15:48
&quot;потрібно відроджувати свій автопром&quot; 25 років відроджували... Що маємо? Правильно... Ні**я... Ви хочете відроджувати автопром в країні, куди заробітчани перераховують 10% ВВП? У ВАЛЮТІ!!! Може потрібно спробувати якийсь інший шлях, якщо не виходить лобом стіну проламати... Наприклад відправити за кордон більше заробітчан - це буде значно ефективніше...
27 Серпня 2018, 19:08
одна людина тут адекватна і це - ЗападенецЬ. Повністю підтримую Ваші слова!
28 Серпня 2018, 02:51
Хай поліція займається викраденням дітей