Підприємиця каже, що ковельська влада чинить над нею розправу

27 Серпня 2018, 11:45
Галина Артюшенко 5021
Галина Артюшенко

Секретар громадської ради при Ковельській міській раді, підприємиця Галина Артюшенко, чий торгівельний кіоск у Ковелі на бульварі Лесі Українки влада хоче демонтувати, стверджує, що вона вчасно подала заяву на продовження терміну оренди, ще за три місяці до її закінчення.

«Відповіді про відмову в продовженні оренди я не отримала. Жодні рішення владою прийняті не були. Вважаю, що наді мною проводиться розправа. Я є платником податків, справно плачу за земельну ділянку. Тобто, не продовжуючи договір оренди, мене знищують, як підприємця», – сказала Галина Артюшенко у мікрофон на останній сесії міської ради.

Нагадаємо, що саме Галина Олексіївна свого часу ініціювала резонансне розслідування з приводу невчасного подання міським головою Олегом Кіндером декларації про доходи. В результаті свідомої тяганини правоохоронців та затяжного судового процесу Ковельський міськрайонний суд постановив: Кіндер винен, але сплив термін притягнення його до відповідальності.

Демонтувати кіоск на бульварі Лесі Українки, а також кіоск «Укрпошти» на вулиці Модеста Левицького та незаконно встановлений павільйон в центрі міста на вулиці Незалежності, який належить директорці МПП «Землемір» Інні Конащук, яка є дружиною колишнього радника мера міста Юрія Конащука, повинні були до 17 серпня.

«Станом на 23 серпня ще відділу не надійшла інформація, що стосується проведення демонтажу тимчасових торгових споруд на бульварі Лесі Українки, по вулиці Модеста Левицького. І дане питання стоїть на контролі», – доповіла сьогодні, 27 серпня, на апаратній нараді у міськвиконкомі завідувачка сектору планування та контролю за забудовою міста відділу містобудування та архітектури Марія Приступчук.

При цьому чиновниця чомусь не згадала про павільйон Конащуків, який теж мають демонтувати.

Коментарі
27 Серпня 2018, 15:27
чому твої підлеглі ігнорують розпорядження. Дисципліни ніякої немає. На тебе що, вже всі болт забили?
27 Серпня 2018, 17:30
Мавпо забери Кнопин хлівчик
27 Серпня 2018, 17:46
Не підприємиця, а борчиня за права .Ні , краще ось так:..."борчиня" за права
27 Серпня 2018, 18:33
Вєрка, ще до твоєї квартири по сусідству з прокурором Бабенковим справа дійде.
27 Серпня 2018, 20:40
Це її синочок зброєю торгував?
27 Серпня 2018, 21:17
...в городе много больних!
27 Серпня 2018, 22:15
Не влада нас вибрала,а ми владу,тому до усіх однакові вимоги,і однакові умови!!
28 Серпня 2018, 01:39
Правильно зробить мер,що знесе ці контейнери які незаконно стоять.Де Мурай,Логвінов.Чого мовчить Пініс,Місяць і та ,що іздить на локомотиві(Коза драна).Хай знесуть і тоді ковельчани побачать іхню принциповість.А то тільки обливати брудом вміють.
28 Серпня 2018, 03:18
Зносити треба всі контейнери починаючи з тих що стоять в центрі міста біля вопаку, або хай стоять всі, а не виборочно. Дураку понятно чого контейнер Артюшенко мішає Кіндерові. Генделики які по привокзалці ростуть як гриби то нормально? з чийого благословення встановляються? У бабці забрали труси в горошок і в суд, бо торгувала у невстановленому місці. Не мер а посьміховисько
28 Серпня 2018, 03:33
Молодець, правду кажеш.
28 Серпня 2018, 10:17
а ви знаєте, що Верес кіндеру машину подарував? І Товстизі вже халупу добудовує. Відать добре бабла намили.
28 Серпня 2018, 10:39
Не відволікайте від того про що є написано"про знесення павільйонів",а не про машини хто кому дарує. Хай ці долбані депутатши почнуть з себе.Своі інтереси відстоюють. Одним словом нічого в свому житті не зробили, собачої будки не збудували?
28 Серпня 2018, 11:15
КОЛИ ВИВОЗИМО КНОПИН ХЛІВЧИК
28 Серпня 2018, 11:47
Розсмішили. Підприємицю знайшли.... Що вона виробляє, яким бізнесом займається? Скандалістка на все місто...
28 Серпня 2018, 11:52
Верес і мені машину подарував і хлівчик добудовує - інвестує в майбутнє!
28 Серпня 2018, 13:02
Залізний контейнер з написом "колготи" стоїть під входом в спортивну школу на бульварі. Невже там його місце?
28 Серпня 2018, 13:02
Залізний контейнер з написом "колготи" стоїть під входом в спортивну школу на бульварі. Невже там його місце?
28 Серпня 2018, 13:27
Кіоски треба і можна демонтувати бо є відповіді рішення міської ради чи суду, чи достатньо вказівки Кіндера, як наприклад на встановлення генделиків?
29 Серпня 2018, 00:12
Що всі як маленькі. Нормальна влада запропонувала би підприємцю модернізувати торгову точку, щоб вона відповідала критеріям , а не стояла , як страховисько. Але в нашої влади на це свій погляд. Можна демонтувати. І дуже вигідно загнати таке чудове місце , наприклад , мережі «класік». Архітектор що , не людина? Їй що , хабарі не треба? Вона хіба дарма вчилася в університеті? Чи її дитина їсти не хоче? А ви , шановні, не в соціальних мережах сидіть , а їдьте на схід , батьківщину від ворога боронити!
29 Серпня 2018, 02:06
Всіх Кноп і Кнопих розстріляти
29 Серпня 2018, 13:01
На горизонті появився Діма Райчук (київстар). Це під його новобудову зачищається місце. Райчук хоче розбудовувати квартиру яку купив на першому поверсі позаді кіоска Артюшенко. Жодних законних підстав для демонтажу кіоска нема. Артюшенко погоджується на всановлення нового сучасного кіоска, але дуже цікавим є факт, що ні на цьому самому місці ні на будь-якому іншому місці - трійцею (Кіндер-Мурай-Логвінов) пропозиції Артюшенко не то що не розглядаються, а ніяк не сприймається. Для неї діє умова одна: демонтаж, або будь-яке місце під свій кіоск Артюшенко повинна виграти на аукціоні. А тут якраз саме цікаве: для особливих аукціон не потрібний. Рачуку надається під забудову дане місце без аукціону, хоча, якщо врахувати що стіна будинку вікон не має і Райчук може зробити вхід у свій новий магазин з боку (без аукціону), то місце під забудову магазину чи офісу біля глухої стіни будинку міг би виграти через аукціон будь-хто інший, а чом не Артюшенко?
29 Серпня 2018, 17:23
Мурай по безпределу по понятиям скоро ответит. Нарвалась дура.
29 Серпня 2018, 17:41
Виставте на аукціон це місце і побачите хто його купить.Гроші будуть в казні.
30 Серпня 2018, 00:48
Ссучилась Людочка, не по понятиям людей хороших кинула, обокрала. По закону ответ держать не хочешь. Будешь ответ давать как сука.
30 Серпня 2018, 03:27
а хто забере гроші з кишень кіндера щоб покласти в казну?