«Вона всіх послала»: у Ковелі власниця магазину заблокувала виїзд із парковки і влаштувала скандал

01 Вересня 2018, 10:00
Скандал на парковці 6809
Скандал на парковці

Власниця магазину у центрі Ковеля не давала власникам інших автомобілів виїхати із парковки у дворі.

Про це пише Orisya Derevyanenko Katsevych на сторінці «Я люблю Ковель» у Фейсбук.

«Сьогодні ось ця істо** на червоній машині по імені Люда не давала власникам інших автомобілів виїхати із двору. На моє зауваження, щоб вона виїхала (я з дитиною як раз сідали у машину), ця тва**** сказала, яке я маю право паркуватися тут на її власній землі. Подружжя, які прийшли ще зовсім з груднічком, попросили забрати авто, на що вона всіх послала, закрила машину і пішла у магазин», – розповідає жінка.

«Воно стверджувало, що вона тут власниця, хоча по закону це ніяк не можливо, адже цей будинок є історичною пам'яткою, тобто лише оренда. Це власниця магазину Ефект, що знаходиться на вулиці Незалежності. Будь ласка зробіть репост, херойку Ковеля потрібно зробити відомою раз вона цього так хоче! (кричала що всім тут повилазило, ви що не бачите що тут магазин)», – додає Orisya.

 

Коментарі
01 Вересня 2018, 13:32
А мажори , які там тусуються кожен день , не те саме роблять ?
01 Вересня 2018, 13:50
Щось не врубаю, що це за магазин і чий... Підкажіть, пліз.
01 Вересня 2018, 14:34
чотири колиса пшик і хай стоїть до вечора на другий день знов пшик. буде годити пішком
01 Вересня 2018, 14:51
через гугл введи назву цього магазину і будеш знати його власника
01 Вересня 2018, 20:14
Картоплянка кафе.
02 Вересня 2018, 00:29
Вул.Міцкевича, магазин "Ефект"
02 Вересня 2018, 01:44
яквласниця магазину сама його будувала, вимогою влади було не порушити інтерєр фасаду, як уісторичної <br/> частини будівлі Раніше там був маленький овочевий магазинчикТ
02 Вересня 2018, 02:13
так чому там не поставила знак &quot;парковка заборонена&quot; чи &quot;лише для службових авто&quot;як можна ще там зрозуміти , коли магазин зовсім з іншої сторони, що це територія Ефекту?
02 Вересня 2018, 12:14
Хороша тьотка і ходить без спіднього
02 Вересня 2018, 14:02
Який ти б... розумний... Там на фотках що, назва є?
03 Вересня 2018, 02:07
із двома самотиками у сумці
03 Вересня 2018, 02:54
ще ця колхозниця полюбляє паркуватись на газоні, аморально безвідповідальна істота...
03 Вересня 2018, 18:22
Ім'я в студію.
03 Вересня 2018, 20:31
Ця колхозниця порушує ПДР частенько. Таке Рено Сандеро одне на Ковель. На зауваження не раз хамила.
04 Вересня 2018, 16:13
Сучіска.