Головний освітянин Ковеля подякував міському голові за роботу

03 Вересня 2018, 12:00
Віктор Бичковський 4076
Віктор Бичковський

На апаратній нараді у Ковельському міськвиконкомі начальник управління освіти Віктор Бичковський подякував міському голові Олегу Кіндеру за роботу.

«Від себе особисто, від управління освіти, від усіх освітян, Олег Олексійович, дякую вам за роботу, за співпрацю, за допомогу, за кошти досить великі. Ну старалися, освоїли. Практично все, що планували на літо, зробили», – сказав Віктор Васильович.

Також він подякував всім батькам, які теж допомогли освітнім закладам суттєво підготуватися до нового навчального року.

«Трошичке старалися зробити дійсно той комфорт, який має бути для наших дітей», – мовив Віктор Бичковський.

На офіційному сайті міської ради повідомили, що заклади освіти Ковеля готові до нового навчального року.

Коментарі
03 Вересня 2018, 15:20
А чому і не дякувати...80 тисяч премії ....головному освітянину
03 Вересня 2018, 15:35
Небайдужій: і що, це погано?, чи може хай зубожілі освітяни навчають дітей а ними управляють такі ж бідові їх керівники?...
03 Вересня 2018, 15:53
А що премії допоможуть вивчити дітей почався навч рік зараз будете носити премії по кожній школі ті гроші що забатпачили в Польщі витягнуть швиденько
03 Вересня 2018, 16:06
подивіться на фасад 3 школи і самі вирішить чи варто було дякувати меру і давати Бичковському таку величезну премію. Ганьба!!!! Такої засраної школи ще в місті й не було.
03 Вересня 2018, 16:20
то ж Бичковський і подякував меру... за премію...
03 Вересня 2018, 16:51
Полизали один одному. Подякували той тому той тому. Самі себе похвалили молодці.
03 Вересня 2018, 17:23
Басня Кукушка и петух читать<br/><br/>&quot;Как, милый Петушок, поешь ты громко, важно!&quot; -<br/>&quot;А ты, Кукушечка, мой свет,<br/>Как тянешь плавно и протяжно:<br/>Во всем лесу у нас такой певицы нет!&quot; -<br/>&quot;Тебя, мой куманек, век слушать я готова&quot;. -<br/>&quot;А ты, красавица, божусь,<br/>Лишь только замолчишь, то жду я не дождусь,<br/>Чтоб начала ты снова...<br/>Отколь такой берется голосок?<br/>И чист, и нежен, и высок!..<br/>Да вы уж родом так: собою невелички,<br/>А песни - что твой соловей!&quot; -<br/>&quot;Спасибо, кум; зато, по совести моей,<br/>Поешь ты лучше райской птички.<br/>На всех ссылаюсь в этом я&quot;.<br/><br/>Тут Воробей, случась, примолвил им: &quot;Друзья!<br/>Хоть вы охрипните, хваля друг дружку, -<br/>Все ваша музыка плоха!..&quot;<br/><br/>За что же, не боясь греха,<br/>Кукушка хвалит Петуха?<br/>За то, что хвалит он Кукушку.<br/><br/>Мораль басни Кукушка и петух<br/>За что же, не боясь греха,<br/>Кукушка хвалит Петуха?<br/>За то, что хвалит он Кукушку.
03 Вересня 2018, 18:23
Один одного варті. Два &quot;роботяги&quot;. Гроші добре вміють ділити
03 Вересня 2018, 19:16
а в 10 школі вікна за батьківські кошти ставлять... а тут такі премії, що на всі школи би вистачило
03 Вересня 2018, 19:47
Я особисто із дуже достовірних даних знаю ,що Віктор Васильович проживає у тещиній квартирі, не має ні авто , ні дачі. Тому оговорювати його не потрібно, це порядна , грамотна людина на своєму місці . Не путайте його з нашим мером, а подякував меру як вихований і культурний керівник за увагу і допомогу відділу освіти !!!!!!!
03 Вересня 2018, 20:11
А чим мер допоміг? Чи це не його робота ? Він у вільний від роботи час допомагав? Чи він робив свою роботу (яку він м'яко кажучи так собі робить) за що і отримує гроші з податків. Чи він щось за власні задекларовані кошти придбав та подарував? Це совок дякувати не надякуватись за що не ясно. Ще б в губи як Брежнєв почали цілуватись.
03 Вересня 2018, 23:09
А це так, що він Кіндеру грамоту Почесну не вручив? За роботу проплачену батьками мер має грамоту?? Здуріли вже геть падлюки!!!
04 Вересня 2018, 00:20
Віктор Васильович, справді порядна <br/>людина. Його не потрібно порівнювати з мером.Це дві абсолютно різні людини. Працюючи на такій посаді Віктору Васильовичу приходиться спілкуватися з мером, тому і дякувати бо наступний раз коли прийдеться що просити може мер і не зробити. Навчальний заклад залежить від самоврядування.От і приходиться і дякувати і йти на поклон, бути дипломатичним заради тих З ким працюєш та наших дітей.
04 Вересня 2018, 02:26
Можете сміливо їхати по ковельських школах, садочках пишатись ремонтами які зробили батьки за свої кошти. Директора закладів вже жратву, яку вкралив діток, для вас приготували, І незабудьте їх також чимось нагородити за сумлінне поклоніння вашим дупам. КОЖЕН ВАШ ВІЗИТ В САДОЧОК ЧИ В ШКОЛУ--ЦЕ КРАДЕНІ ПРОДУКТИ ДЛЯ ВАШИХ МОРД.
04 Вересня 2018, 18:16
Цікаво,яку допомогу виділила мерія на ремонт класів?!Капітальний ремонт класу робили виключно батьки,і допомоги не отримали жодної гривні....
04 Вересня 2018, 18:17
Якщо є факти поборів чи вимагання хабарів від батьків опублікуйте і разом з цим будемо боротися . А фантазувати і поливати багнюкою порядних людей : - низько , підло і безнравствено ...Більшість цих &quot;правдолюбів&quot; роблять дописи в міру свого виховання і того як би сам робив і поступав ...!!!!!
04 Вересня 2018, 22:39
Ні,вимагань не було,просто дуже-дуже просили &quot;поставитись з розумінням&quot;....А у класі по вимогах &quot;Нової української школи&quot; з 10 комфортних зон були лише старі парти ....А ще були обідрані стіни і гнила підлога..
07 Вересня 2018, 15:07
Для того вони і займають свої посади,щоб працювати на благо міста,виборців.На нові штори гроші вже зібрали.
02 Жовтня 2018, 02:52
Напишіть, будь ласка, а у всіх школах Ковеля засталяють страхувати дітей по 10 грн, бо батьки говорять що на клас план виставили