У Ковелі патрульні припаркувались на місці для інвалідів

03 Вересня 2018, 16:00
3685

Екіпаж патрульних у центрі Ковеля припаркував авто на місці для інвалідів.

Фото цього опублікував голова ковельського осередку «Національний Корпус» Олександр Філон на своїй сторінці у Фейсбук.

«Центр міста, парковка біля АТБ. Близько 3-4 вільних місць трохи далі від входу в супермаркет. Але ж ні, треба стати прямісінько перед входом, на місці для інвалідів. Не на виклику, а просто в магазин по продукти. Фото зроблене 2.08.18 о 21:16.», – написав Олександр у дописі.

У коментарях до допису активіст зазначає, що усі повинні дотримуватись закону: «Моя рекція виникає з того, що частенько бачу, як водіїв, які паркуються на останнє вільне місце у час «пік» – штрафують за те, що на місці для людей з інвалідністю. Все просто. Вимагаєш – відповідай. Якби вони зупинились там приїхавши на виклик – без проблем».  

 

Коментарі
03 Вересня 2018, 19:38
Цей поліцейський повинен за порушення правил паркування сплатити штраф, як будь - який водій і оприлюднити через інтернет сайт адмін. протокол про притягнення його до відповідальності .
03 Вересня 2018, 20:10
Наша міліція нас береже
03 Вересня 2018, 20:48
не плутайте божий дар з яєчнею. Поліцейські виконують службові обов"язки. Тому мають право їхати під всі знаки і паркуватись там, де потребує виконання роботи. Вони ж не на приватній своїй машині їхали. Досить вже бандероподібним мавпам слиною бризкати.
03 Вересня 2018, 21:19
Як ці псевдо патріоти починають дратувати... Єдине що вміють бездоганно робити - так вирішувати все у фейсбуці. То їм не подобається як малолітня наволоч в центрі бухає-кричить-матюкається, то копи не там зупинились... Чому ж ви носи опускаєте і проходите повз ті шайки в центрі мовчки, а приходячи до дому починаєте слиною бризгати у соц мережах? Чому не робите зауваження, не роздаєте "лящів". Ви ж займаєтесь військово-патріотичним вихованням
03 Вересня 2018, 21:38
Мусор завжди буде мусором. Хоч і праведником називається, все одно мусором залишається.
03 Вересня 2018, 22:08
Іроди!
03 Вересня 2018, 22:26
ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ. Якщо хтось його порушує навіть прикриваючись службовими потребами він цим самим показує, що існує понад законом... Зупинка під знаком "зупинка заборонена", проїзд на червоне світло, паркування на місцях для інвалідів - все це елементарне нехтування законів та суспільних норм. Типова гопота...
04 Вересня 2018, 01:46
Згідний. Закон один для всіх. А, отже, щітки в руки, засранці, і швиденько здирати з будинків намальовані логотипи свого сра.....го корпусу, якими ви загадили стіни. Закон один для всіх. І нічого особистого, Філоне.
04 Вересня 2018, 01:48
Одним словом хлопці підїхали, сиреною полякали молодь яка сиділи біля АТБ, далі один з них зняв житок та наліпки на одязі, другий одягнув куртку ховаючу значок та форму, далі обидва зробили покупку на нічне чергування. Якби ж дійсно їжа, а де там.....кожен по пачці чіпсів та 3 літрову пляшку Жигулівського. Отже, 9 літрів пива....постає питання коли внаступний раз будете когось зупиняти, спочатку треба Вас перевіряти.Барадак
04 Вересня 2018, 03:16
Нічого не змінилось, стало ще гірше ніж було, проституція, гральні автомати, трава та спиртні на кожному повороті які продаються підпільно і всі знають, а коли напрацює чи поворот чи не пристебнутий це вже ти наказати штрафом ..
04 Вересня 2018, 03:16
Нічого не змінилось, стало ще гірше ніж було, проституція, гральні автомати, трава та спиртні на кожному повороті які продаються підпільно і всі знають, а коли напрацює чи поворот чи не пристебнутий це вже ти наказати штрафом ..
04 Вересня 2018, 10:25
Так вони стали на своє місце! Там працюють розумово відсталі жопорукі піліцаї. Робити не вміє красти боїться. Мама зіпли мані сьньезку
04 Вересня 2018, 10:49
Чого сам не йдеш туди, *продвінутий рукасттй*?
04 Вересня 2018, 11:08
Ядіку їм у пиво
04 Вересня 2018, 11:30
І щодо логотипів нац.корпусу - прямо в точку, ще не забувайте що кожен стовп обклеєний їхніми наліпками. А ще пам'ятаю рік тому вони були дуууже ображені коли приїздив цирк і обклеїв рекламою все місто. Типу "заср@ли" місто. виходить ви також місто засираєте, до того ж регулярно! Адже наліпки зі стовпів не зникають....
04 Вересня 2018, 12:05
Поліція - приклад для громадян! Раз їм можна тому і нам треба це виконувати, адже поліція поганому не навчить!!!Поки не зміниться сама поліція в Україні від людей нема чого очікувати хорошого!
04 Вересня 2018, 12:20
Таки так. Поки не зміняться люди ( багатьох з великою натяжкою можна назвати людьми), то і поліція буде такою. Адже кожне наше бидло і поліцію вважає такою ж. Так, що - починайте з себе, "обіжені".
04 Вересня 2018, 13:15
Куда,там особливий кастин на рукожопість і твердолобісь... А головне морда повинна відповітату еталону, аваковскі пси системи
04 Вересня 2018, 13:20
Ага, зате монголоподібним мокшам можна все.<br/>Шкода, що ваші совкові партійні божки вас в таборах не всіх позгноювали.<br/>Нічого, прийде пора і на ваші яйця.
04 Вересня 2018, 13:29
Поліцію вважають бидлом, тому що вона бидлом і є. Віддзеркалення суспільства це рівень злочинності, кількість безхатьків, кількість заробітчан та емігрантів. Поліція ж має бути прикладом для суспільства, а не його віддзеркаленням, особливо для хворого суспільства, з величезним рівнем корупції та недіючими законами. З такою поліцією навіть законослухняний громадянин одного прекрасного ранку махне на все рукою, скаже &quot;А какого х*я!!!&quot;, всосе літру черігівського, сяде в євробляху і поїде до &quot;крайньої хати&quot;... Ще раз повторюю ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ. Якщо хтось не рахує необхідним його дотримання, то й інші будуть діяти аналогічно.
04 Вересня 2018, 15:53
а звідки поліцейські - не з того самого хворого суспільства?
04 Вересня 2018, 16:19
Не бачу службового розслідування.