«Щоб ви на такому ж смітті їздили до себе на роботу», – ковельчанин про «модернізовану» електричку

04 Вересня 2018, 14:00
Підлога в електричці 4309
Підлога в електричці

Ковельчанин Максим Бурда показав стан «модернізованого» вагону електрички «Ковель – Здолбунів».

Фото цього він опублікував на своїй сторінці у Фейсбук.

«Привіт, ПАТ «Укрзалізниця», я дуже скучав за вашими «новими» та «модернізованими» вагонами, дуже приємно, що ви турбуєтеся за мій комфорт, а найголовніше –  безпеку. Це так приємно заходити у вагон і бачити ваш «хайтакбуде» стиль, сподіваюся, що ви на такому ж смітті їздите до себе на роботу», – написав Максим у дописі.

 


Коментарі
04 Вересня 2018, 17:52
а ти як хотів. Тебе жидомасонська влада вважає біомассою. А для біомасси і так добре. Радуйся, що ще їздиш, а не пішком ходиш. Бальчун і йому подібні шакали з влади за тебе грошики отримають.
04 Вересня 2018, 18:01
Де ви там електричку побачили???? На фото вагон старого списаного дизель поїзда який ще обслуговуе маршрути Ковель- Червоноград
04 Вересня 2018, 18:35
Да, точно дизель-поїзд списаний, а ніяка не електричка.
04 Вересня 2018, 19:21
То купи собі запорожця
04 Вересня 2018, 22:19
В нас в Ковелі ремонтують тілько один поїзд. Той що в Москву їде. Інші побоку !
05 Вересня 2018, 02:38
*Атавісте* малоумний і малолітній, а який толк твого кукурікання? Через таких задрипанців як ти, гіллюшка лихотоп і інші писаки, ми ще довго будемо в дупі, бо звикли кукурікати, атне працювати.
05 Вересня 2018, 21:47
П.Глазовий писав в своїй гуморесці-ШО? ТОБІ НЕ УДОБНО?ЇЗДИ У ТАКСІ
07 Вересня 2018, 14:59
Хто випускає в експлуатацію вагони в такому стані ? Для Гройсмана показуху зробили,а на ремонт підлоги,фарбу ,лінолеум грошей нема ? Максим Бурда правильно все робить,молодець.Фото перешли на сайт Укрзалізниці,зазнач дату,№ поїзда.