Дружину екс-радника мера Ковеля попередили, щоб демонтувала свій павільйон

05 Вересня 2018, 11:34
Фото з архіву редакції 5133
Фото з архіву редакції

Директорку МПП «Землемір» Інну Конащук, яка є дружиною колишнього консультанта міського голови Юрія Конащука, офіційно повідомлено про те, що до 28 листопада цього року вона має демонтувати свій павільйон та звільнити орендовану земельну ділянку в дворі багатоповерхових будинків на вулиці Незалежності.

Цьому передували запит депутатки від «Солідарності» Ірини Роїк про демонтаж та рішення Ковельської міської ради від 26 квітня 2018 року за № 36/46, яким «Землеміру» відмовлено у поновленні договору оренди земельної ділянки для розміщення споруди. На сесійному засіданні міський голова Олег Кіндер, секретар міськради Віра Федосюк та інші члени фракції ВО «Батьківщина», а також лідер місцевої «Самопомочі» Андрій Мілінчук за дане рішення не голосували.

Представників провладної у Ковелі політичної сили можна зрозуміти: їхній однопартієць по «Батьківщині» Юрій Конащук протягом двох каденцій був головою постійної депутатської комісії міської ради із земельних питань (саме в той час влада влаштувала небачений досі «дерибан» землі), а донедавна працював штатним консультантом Олега Кіндера.

Якщо вірити декларації про доходи від 25 березня 2018 року (вже після звільнення з посади), то Юрій Анатолійович має дві земельні ділянки, три автомобілі, його дружина – чотири земельні ділянки та автомобіль. Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи на посаді консультанта, становила 122 тисячі 424 гривні (в середньому – 10 тисяч 202 гривні в місяць).

Нагадаємо, що Юрій Конащук у серпні цього року «засвітився» у справі перекладу за 8,3 тис. гривень, коли в акті виконаних робіт розписався за Олега Кіндера, який у договорі про надання перекладацьких послуг був замовником тих робіт.

 



Коментарі
05 Вересня 2018, 15:48
Які БЮТівсько -Кнопівські сучари
05 Вересня 2018, 16:22
Наша місцева "Самопоміч" не що інше, як продажна "СамоНЕМІЧ" на чолі з хитромудрим Мілінчуком. Дивись, щоб сам себе не перехитрував. САме страшне те, що хоча Конащука в виконкоміі вже немає (офіційно) декілька місяців, дехто із чиновників, а також депутатів дуже бояться зіпсувати з ним стосунки, сподіваючись, напевне, і собі десь урвати ласий земельний шматочок, скористатися його "умінням" створювати "схеми" по дерибану землі. А дехто з чиновників боїться, напевне, того компромату, який має Конащук. А при, якби делікатніше висловитись, неадекватності його дружини, цей компромат - це граната в руках у дурнуватої , до того ж нарваної, мавпи, до якої не доходить, що коли вона жзбурне цю гранату, то в першу чергу шарахне по її Конащуку.
05 Вересня 2018, 16:28
Коли вже пожежники спалять цю халабуду
05 Вересня 2018, 16:31
Це добре, що повідомили, а то, ще буде три роки забирати свого курника, бо це реально тепер сідало для голубів, рясно цими голубами загажене. Конащучка спеціалістка по "оперативності" : проект відведення "землемір сам для себе робив більше двох років, договір не могла укласти теж декілька місяців
05 Вересня 2018, 17:16
чхала я на вас всіх і на мера у тому числі. "8 листопада ще нічого не означає. Рік то не вказаний.
05 Вересня 2018, 18:25
Де Фуфлон з псевдо активістами?
05 Вересня 2018, 18:25
до 28 листопада 2018 року - читай уважно документ!
05 Вересня 2018, 18:34
фуфлон без команди не працює. А спонсори ручкою не махнули. Фуфлон там де бабло дають. За гроші й сам насере посеред площі.
05 Вересня 2018, 19:00
А якщо вона не демонтує, їй нічого за те не буде, як завжди?
05 Вересня 2018, 20:04
Сучко забери свого хлівчика
05 Вересня 2018, 21:13
Стесняюсь спросить, а "повідомлено" - это как? Отправлено на адрес "Землемира", или получено директором Землемира? Как говорят у мене на родине, в Одессе, это две большие разницы.
05 Вересня 2018, 21:19
Тепер чекаєм куди вона його припаркує.
05 Вересня 2018, 21:57
У якийсь інший двір переставлять. Там все вже вирішено.
05 Вересня 2018, 23:09
Коли вже вас БЮТівських жидомасонів мочити будуть
05 Вересня 2018, 23:38
а чого чекати до 28 листопада. Можна ж спалити і зараз.
06 Вересня 2018, 00:06
Отправлено на адрес "Землемира".
06 Вересня 2018, 00:47
Чому Ви пишете, що фракція "Батьківщина" не голосувала за відмову в продовженні договору оренди земельної ділянки? А депутат від БЮТу Юрій Оксенюк дав "золотий " дев'ятнадцятий голос!
06 Вересня 2018, 01:05
Так , Оксенюку і Артишуку, респект і уважуха!!! Це обов'язково позитивно вплине на їх життя !!!Голосували за людей!!!
06 Вересня 2018, 07:53
Кажуть Конащук має субсидію
06 Вересня 2018, 09:10
Кіндер з Товстигою теж мають субсидію. Ну то й що з того?
06 Вересня 2018, 12:28
Допоможіть жидомасонам демонтуватися
06 Вересня 2018, 14:59
Цікаво, коли і як (читай: за якими схемами набуті ) 6!!!! конащуківських земельних ділянок. Якщо тоді, коли він очолював земельну комісію , вангую стопроцентний земельний дерібан.
07 Вересня 2018, 16:37
В річку кинути цю Кнопину Жабу
09 Вересня 2018, 07:44
Вчора була в церкві Кнопам свічечку поставила.І СЬОГОДНІ ПІДУ
09 Вересня 2018, 14:28
Ковельські двори самі страшні і не впорядковані<br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/>Коли впорядкують ковельські двори ?
10 Вересня 2018, 02:07
Понаставляють хлівчиків і буде порядок