У Ковелі одночасно ремонтують декілька доріг

06 Вересня 2018, 09:20
Ремонт дороги 7039
Ремонт дороги

У Ковелі активно ремонтують дороги.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

У розпалі роботи на вулиці Олени Пчілки. Тут уже встановили електроопори, а торік проклали інженерні мережі. Підрядники приступили до облаштування проїджджої частини. До слова, вперше за багато років на цій вулиці її викладуть зі спеціальної бруківки.

 


Вулиця Олени Пчілки
Вулиця Олени Пчілки


 

Працює бригада на 40 років Перемоги (відрізок дороги біля дитсадка №8). Там покращенням дорожнього полотна та будівництвом тротуару займається колектив ПрАТ «ШБУ-63».

 

40 років Перемоги
40 років Перемоги

 

Розпочали капітальний ремонт вулиці Тимошенка. Його здійснюють на умовах співфінансування, адже тут проходить дорога міжнародного значення. Загальна вартість –12 мільйонів 866 тисяч гривень. З них — 5 мільйонів 966 тисяч — міський бюджет, решта — обласний. Зараз на Тимошенка влаштовують водовідведення, після чого будуть прокладати асфальт.

У нинішньому році з міської казни на поточний ремонт було виділено 9 мільйонів гривень. Завдяки тому, що місцевий бюджет перевиконано, на минулій сесії на ці потреби додали ще понад мільйон.

Тож приємні зміни чекають на мешканців вулиці Данила Галицького. У цій частині міста — приватна забудова. Багато помешкань зводилось останніми роками і поки тут була лише грунтова дорога. Непросто було добиратись сюди особливо ранньою весною, восени теж дошкуляло бездоріжжя. Тепер для тих, хто живе на Данила Галицького ця проблема залишиться в минулому. Тут тепер здійснюють виправлення профілю грейдером з підсипкою гравійно-щебеневою сумішшю.З часом на цій вулиці можна буде покращувати дорожнє покриття, основу для цього зроблено.

У ці дні також ведеться грейдерування шляхів у мікрорайоні «Ковель-2». 





Коментарі
06 Вересня 2018, 12:35
Шо за село ? купіть тим двом міньйонам інструмент щоб бровки носити, чи поїдьте закордон подивіться які в них прилади є) заодно й заробите
06 Вересня 2018, 13:09
А хатки на фото не бідні. Їх мешканці сплатили податки для прокладання дороги? А то все хочуть а не платять. Хай би скинулись по пару тисяч на благоустрій. Все з карманів звичайних людей.
06 Вересня 2018, 13:16
А до вулиці Василя Стуса коли дійде черга ???? Потужний мікрорайон а їздимо і ходимо не по вулиці а по катакомбах.І в маршрутці можуть зуби повилітати від такого комфорту. В якому столітті живемо? Та про таке на сьогоднійшій день говорити смішно.Вулиці мають бути комфортні без "похвали" владі ,а необхідністю часу.Вчіться в мера Харкова. Там Європа.Такої страшної вулиці як Стуса в місті немає. Люди збираються виходити на мітинг
06 Вересня 2018, 13:31
А вул.Липинського, так і закинули, ледве розпочавши - приїздять під настрій, або коли заманеться, такими темпами до наступного Рош а-Шана і закінчать)))
06 Вересня 2018, 13:31
Ichу<br/>Дорогу роблять до висоток Паркового кварталу бо там нашим ВІПАМ, чиновникам квартири подавали та і покупляли непрості люди, та ще і мешканці вулиці теж небідні. (ще можливо забудовник дав на лапу щоб зробили для кращої продажі квартир в новобудові, а то потенційні покупці скаржились) Не будуть ж вони свої дорогі тачки гробити на бездоріжжі. А ви прості мешканці протих вулиць та подвірь почекайте!!!
06 Вересня 2018, 16:14
Хто дасть відповідь коли буде зроблена та нещасна вулиця Воля ? Кажуть що це рубльовка нашого міста, а дорога де?
06 Вересня 2018, 17:19
по вулиці соборній коли зроблять тротуар 50 метрів багна там ні коляской проїхати ні пішком пройти центр міса два собори на проти школа/7 ринок. візітівка міста
06 Вересня 2018, 18:09
Поладьте тротуари будьласка. Чому все машинам?
06 Вересня 2018, 18:19
Аліні<br/>я вище написала чому все машинам і яким саме.
06 Вересня 2018, 19:57
Коли вже черга до вулиці Відродження дійде???<br/>А то ремонтують біля лікарні « по замовленню” , а то біля недолугого парк сіті машини ставити ніде))) спиляли здорові дерева!!! Кули дивиться екологія???
06 Вересня 2018, 20:01
То забудовник Паркового пнеться , щоб продати))) Туговато йдуть квартири....вже навіть дворівневі квартири поділив, з одної дві зробив.
07 Вересня 2018, 06:51
хай сфоткають ту свою вимостку через місяць і подивляться люди на те ,як наша влада гроші на вітер пускає, а не в груди себе бє , що економлять , щоб більше доріг зробити , вимощують щебнем , після якого через місяць ще більші ями стають і навіть не пахне тею вимосткою , ви б краще раз в місяць грейдера випускали по вулицям тим , всерівно без діла 11 місяців стоїть
07 Вересня 2018, 15:34
В коли дійде черга до опта на привокзальному ринку?
07 Вересня 2018, 15:34
В коли дійде черга до опта на привокзальному ринку?