Середня зарплата ковельчан становить майже сім тисяч гривень

06 Вересня 2018, 11:17
Ілюстративне фото 6801
Ілюстративне фото

Розповіли, скільки ковельчани заробляли у квітні–червні 2018 року.

Інформацію опублікувало Головне управління статистики у Волинській області.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників Ковеля у квітні–червні 2018 року становила 6897 гривень, що в 1,9 раза вище рівня законодавчо встановленої мінімальної зарплати (3723 гривень), Ковельського району – відповідно 6553 гривень та в 1,8 раза вище (в області – 7204 гривень та в 1,9 раза вище).

За рівнем заробітків Ковель займав сьому позицію серед районів та міст області, а район – дванадцяту.

Коментарі
06 Вересня 2018, 14:37
ану покажіть розрахунки. Якщо взяти зарплату мера і двірника, то може й вийде середня зарплата в 7 тисяч. Що ви брешете. Більше 4 тисяч офіційно ніхто не отримує.
06 Вересня 2018, 15:53
Скіль і чого можна курити щоб подати таку статистику?
06 Вересня 2018, 16:31
бандитська влада просто хоче показати що українцям стає краще жити. Збули одне- на брехні весь світ пройдеш, але назад не повернешся.
06 Вересня 2018, 16:32
У нас на фірмі отрумують прості по 3-4 тисячі а керівництво від 10-15-20. От виходить 7 середня! Кажуть у фін.відділі райради по 13-15 оклади, у чиновників великі, ті що на міжнародних перевезеннях праюють теж непогано заробляють. А прості робітники отримують мінімалку, та і чого варті ті 6-7 тис з нинишнім ростом цін та тарифів. Отримувати можна і 20 але якщо роботи обмаль тоді проблема.
06 Вересня 2018, 18:20
Скільки хапає Хамса на базарі
06 Вересня 2018, 20:00
А 100 грн.в день не хочете?Ще й без оформлення???
06 Вересня 2018, 22:50
7000 гривень за 6 місяців
07 Вересня 2018, 01:58
Скажіть де можна заробити в ковелі 7 000 простій людині
07 Вересня 2018, 03:01
Скільки вже можна брехати? Хто їх офіційно ті 7 тисяч має? Де проста людина в Ковелі їх заробити може? Кому потрібна ця статистика?
07 Вересня 2018, 12:15
Хватить брехати,на прцвiтаючий фiрмi отримують мiнiмалку i 500-1000 в конвертi -i це все комерцiйна таемниця.Розкажеш-зроботи турнуть
07 Вересня 2018, 12:15
Хватить брехати,на прцвiтаючий фiрмi отримують мiнiмалку i 500-1000 в конвертi -i це все комерцiйна таемниця.Розкажеш-зроботи турнуть
07 Вересня 2018, 14:51
На Вербці нормально платять.правда багато на махують
07 Вересня 2018, 16:49
Це та лахудра Віка з конфетз вербки яка всіх на гинає не зашо,і рфже зарплату?
07 Вересня 2018, 16:49
Це та лахудра Віка з конфетз вербки яка всіх на гинає не зашо,і рфже зарплату?
07 Вересня 2018, 17:04
Я дівчина 28 років. Візміть мене на офіційну зарплату 7 000 У КОВЕЛІ . Можливо ще і великий список робіт є з такою зарплатою?оголосіть список!
07 Вересня 2018, 20:43
Прихаді, Ковельчанка. У нас зарплата большая