У Ковелі податківці «накрили» «міні-завод» з виготовлення алкогольних напоїв

06 Вересня 2018, 19:14
Алкоголь 13986
Алкоголь

У рамках проведення операції «Акциз-2018» податковою міліцією Волині спільно з працівниками управління контролю за обігом підакцизних товарів у Ковелі виявили «міні-завод», де масово виготовляли традиційний алкоголь.

Про це інформує сайт ГУ ДФС у Волинській області.

Податківці встановили, що «підприємливий бізнесмен» в підвальному приміщенні одного з кафе Ковеля облаштував незаконне виробництво традиційних алкогольних напоїв, зокрема «Хріновуха», «Медовуха», «Вишнівка», «Клюковка», «Лімончелло» та пива без відповідних на те дозвільних документів.

В ході проведення контрольно-перевірочних заходів фіскалами детально зафіксовано весь процес незаконного виробництва та реалізації такого алкоголю. При цьому, оперативниками з’ясовано, що протягом тривалого часу готова продукція власного виробництва  реалізовувалась через мережу розважальних закладів міста Ковель.

З метою попередження незаконного обігу, за місцем виготовлення вилучено близько 2 500 літрів водно-спиртової суміші, що використовувалася в процесі виготовлення спиртного та 100 літрів готових алкогольних напоїв в асортименті. Крім того, вилучено імпортне дороговартісне  обладнання, зокрема: циліндрично-конічні танки, варочний котел, фільтр-чан, які забезпечували масове виготовлення такої продукції. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 1,5 мільйона гривень.

На даний час вживаються заходи щодо встановлення всіх осіб, причетних до такої незаконної діяльності.

 





Коментарі
06 Вересня 2018, 22:22
Всі вже мабуть здогадалися що це Класік!! Нічого, просто хазяїну потрібно було економити на накрутіший ремонт класу в школі для свої першокласників дітей
06 Вересня 2018, 22:29
Здивували. У нас в кожній хаті такий мінізавод
06 Вересня 2018, 22:35
Це для статистики що боряться потрібно. Підприємець просто так від фанаря не відкривав би. Значить дозволи і ліцензія є. Накладуть штраф за відсутність якогось папірця. Спирт по місту батяжать ще нікого не накрили. А тут цілий завод у всіх на очах. А дане інтернет видання як завжди роздуло мабуть з мухи слона.
06 Вересня 2018, 22:38
Про змій теж писали в центрі міста виявився річковий вуж.
06 Вересня 2018, 22:39
Перевели людині бізнес.........
06 Вересня 2018, 22:40
Рома, шо то за дєла? Шо за нєпорядок? То тобі не "рішати" по земельних ділянках. За сурогат з Дідицьким ти депутатом по нашому округу більше не будеш,щоб знав!
06 Вересня 2018, 23:27
Там бабла як грязі.Тільки за останніх пару місяців купив пару ресторанів У Свата smok&tea .машинок крузачка аудюху.Купить їх всіх скопом тай все.
06 Вересня 2018, 23:36
Жаба тут як тут. Куди ж без неї.
07 Вересня 2018, 00:09
В більшості Народу, основна риса - «ЖАБА» Самому лінь.... вкраду, або заберу... ну і, або всі мені винні дати бесплатно!
07 Вересня 2018, 00:23
Дорогі ковельчани! Скажіть чи багато в нашому місті людей які створили таку кількість робочих місць? Навчив , накормив, поселив та ще й заплатив!
07 Вересня 2018, 00:37
Шанрвний ковельчанин зробіть ви своім дітям ремонт в класі я думаю не зробите навіть якщо вам дати на це гроші
07 Вересня 2018, 00:41
На відміну від інших закладів, за свої кошти робив благоустрій біля своїх закладів.<br/>І мало хто за своїм бажанням звільнявся!
07 Вересня 2018, 00:51
Диву даюся) прямо підпільний сендикат викрили))) в підвалі головне, мабуть все кафе в підвалі сховане щоб ніхто не бачив)) Нічого в нашій країні не помінялося, зроблять маски-шою, понаписують фігні, а згодом виявиться що все нормально і документи є. Не думаю щоб там підприємець самогон гнав, чи спитрт бадяжив. А потім ще напишуть, скільки ж то він за таку рекламу заплатив?)
07 Вересня 2018, 00:51
Мочкануть падлу
07 Вересня 2018, 01:02
Молдаванка з Барвінками відпочиває
07 Вересня 2018, 01:17
ВІН У ЯНИКА ВІДКУПИВСЯ , А ТО ЯКИЙСЬ ШМУРДЯК.<br/> ПОЛУЧАЕТЬСЯ ЩО ВСІ ЦІ КНАЙПИ ТО ПРОСТО ВІДМИВАННЯ СЕРЙОЗНИХ ГРОШЕЙ, ТАК ЯК І ВСІ ПО МІСТУ МАГАЗИНИ , В ЯКИХ НІХТО НІЧОГО НЕ КУПЛЯЄ, А ВЛАСНИКИ ЇХНІ СИДЯТЬ НА КОНТРАБАНДІ.
07 Вересня 2018, 01:27
Рома молодець!!!<br/>Ну і робили вони там горілку ну і що тут такого?<br/>Він не вкрав в народу ні копійки,сам своїми силами відкрив таку мережу ресторанів з такою кількістю людей. Ні один п-ємець так чесно і порядно не відноситься до робітників і гостей. Респект Дідіцкому!<br/>Хай но вже ті податківці в себе трохи повитрясають грошенят,а то вже знахабніли . Жаба вас перших задушить!!!<br/>Слава Україні!
07 Вересня 2018, 01:38
Якщо такий класний роботодавець, чому весь час оголошення про найм? Дехто зі знайомих ходив на випробувальний термін і багато чого понарозказував (заставляли лишнє клієнтам впихувати, залишки непроданого на офіціантів вішали). От якби якусь фабрику організував тоді набагато краще, а то у нас в місті одні магазини, аптеки та ресторани. А на рахунок ремонту: нехай справно платять немалі всі податки, тоді і держава зробить ремонт у школі і місто облаштує. Звикли кинути на благодійність кусок а вкрасти мільнони!
07 Вересня 2018, 01:41
Мабуть не робили горілку а змішували алкогольні напої. Лімончело це цікер виготовляють методом настоювання на спирті лимонної шкірки (цедри). Лимонні шкірки на горілці настоював.Все спіртовік. Думаю що спирт веж таки не в синіх бочках вилучили. Податківці рулять. Для звітності великий плюс накрили завод в підвалі )
07 Вересня 2018, 01:53
Дійсно, а з чого робили, де спирт, де бочки, де сировина??? Купити державну горілку і змішати її з соком хріна це коктейль називається. Знов стаття заказухою воняє!
07 Вересня 2018, 02:15
Заказуха 100%
07 Вересня 2018, 02:26
САМ ТИ ЗАКАЗНИЙ ЖОПОЛИЗ , А ЛІЦЕНЗІЯ У ЙОГО Є НА ЗМІШУВАННЯ?
07 Вересня 2018, 02:32
Коли п'єш гориляку та запиваєш соком ти маєш ліцензію на змішування? Пий роздільно з інтервалом у 5 хвилин. Бо ще де змішається випадково)
07 Вересня 2018, 02:33
Ліцензію Дідіцкому Кіндер відмінив за тих посаджених 3 сакури
07 Вересня 2018, 02:38
А як вилучили 2500 літрів водно-спиртової суміші? Відрами виносили?
07 Вересня 2018, 02:52
Так заробляти може тільки Рома, усі інші кафе пнуться і закриваються, Харьковський порішає.
07 Вересня 2018, 02:59
Інші це які?
07 Вересня 2018, 03:13
Стаття заказна тільки тим що написано що тривалий час виробляв у підвальному приміщенні. На фото заклад місяць може назад відкрився.Перед тим там ніяких танків не стояло. Про який тривалий час може мова бути. Заказуха чистої води.
07 Вересня 2018, 06:32
Вже той класік в печінках сидить, куди не глянь класік, ну дає він місця молодим , ну а толку? Має бути хоть якась монополія , дати розвиватись іншим підприємцям , а не класіку... Вже в них навіть обслуга почала храмати , а все тому що , молодих підприємців швидко прибирає, і не має монополізму в Ковелі, відкрилась кавярня Франсуа , вовк і швидесенько біля них виросло Капучіно, це смішно, в нас тільки таке можливо. Ще пару років без суперництва і класік буде всіх кормити помоями , а ми будемо туди ходити , бо це модно і більш немає куди сходити!! Імперія наступає!!!
07 Вересня 2018, 08:52
Всі спиртовози однаково закінчать
07 Вересня 2018, 08:58
Я ВСЕ ДУМАЮ ЧОГО ПІСЛЯ ДОРОГУЩОГО ЕЛІТНОГО АЛКОГОЛЮ ТАК ГОЛІВОНЬКА БОЛИТЬ ЗРАНКУ
07 Вересня 2018, 09:01
Всіх хто бовтає та торгує шмурдяком і наркотою намазати лоба зеленкою
07 Вересня 2018, 09:04
Це може той перец що хоче побудувати піцерію на місті привокзального ринку
07 Вересня 2018, 09:09
Допоможи Господи заблудшим грішникам вийти з блуду зеленого змія.Настав на путь істинний.Допоможи зрозуміти що бовтати шмурдяк і дурити людей то є великий смертельний гріх...
07 Вересня 2018, 09:11
Убираем конкурентов.Я хазяїн привокзалки
07 Вересня 2018, 09:14
Знизу бовтають наверху продають
07 Вересня 2018, 09:17
Будуть вирощувати тепер в підвалі каву та коноплі.
07 Вересня 2018, 09:19
Це ж воно падло весь Ковель труїло
07 Вересня 2018, 09:24
А ЯК ВОНИ РОБИЛИ ШАМПАНСЬКЕ
07 Вересня 2018, 09:26
Просто космос
07 Вересня 2018, 09:28
З такими потужностями можна не тільки на область виходити.Пора підкорювати ближнє зарубіжжя
07 Вересня 2018, 09:33
СПИРТ ТА ЦИГАРКИ ТО Є ВСЕЛЕНСЬКЕ ЗЛО.Особливо контрафактні.
07 Вересня 2018, 09:36
Самі своє гівно не пють
07 Вересня 2018, 09:37
А як все красиво починалося
07 Вересня 2018, 09:41
Луцький лікеро-горілчаний завод має менші потужності
07 Вересня 2018, 09:43
Нержавійку на металобрухт-можна добре піднятися
07 Вересня 2018, 10:10
На вході написано Броварня! В чанах пиво. Менти шо дибіли, які спирт, які суміші 2500 літрів?)) яке підпільно? Якісь цирк на дроті.)
07 Вересня 2018, 10:26
ЦіКАВО а звідки він як розкрутився<br/>Хлопчисько досить молодий<br/>Напевно з якихось вірунчиків ті до грошей дуже ласі і вміють і чуже до рук прибрати<br/>А ремонт в класі це для всіх однозначно позитив
07 Вересня 2018, 10:32
На привокзалці теж у відкриту продають, але це ж не значить що законно з ліцензією. Не поділився мабуть та і усе, або нові люди не знали на кого наїхали
07 Вересня 2018, 11:08
Колектив Червонопикого Ігорка не менший оббіг має контрофакту але всі знають і ніхто не чіпає бо під мусором ходить
07 Вересня 2018, 11:13
Взагалі то пиво вариться а не бовтається значить шмурдяк -значить на вихід
07 Вересня 2018, 11:15
Любий бізнес починався зі спирту
07 Вересня 2018, 11:53
Давно пора обнулити всіх спиртовозів
07 Вересня 2018, 12:11
Кухня відстій а ціни -космос.правильно лутше скупити все.Куди той народ дінеться всерівно жерти буде.Закриється Сопрано то і поїсти не буду де.
07 Вересня 2018, 12:53
Нормальний гадюшник.Де ще бухнеш нахаляву
07 Вересня 2018, 12:55
А Я ЛЮБЛЮ ЛІМОЧЕЛЛО ПО КОВЕЛЬСЬКІ
07 Вересня 2018, 12:56
Лімончелло по ковельські і в Луцьку продають
07 Вересня 2018, 12:58
На мою думку це просто наводка конкурентів які просто заздрять,що ні один заклад так довго не процвітає як класік,просто жаба задушила,заздрість велика штука
07 Вересня 2018, 12:58
Все правильно.Раціональне безвідходне виробництво.З помий зробити гроші.
07 Вересня 2018, 13:01
БУЙНО ЦВІЛИ САДИ,АЛЕ БЕЗ ЗАВЯЗОК
07 Вересня 2018, 13:03
Виробництво алкоголю все таки пріорітет держави
07 Вересня 2018, 13:07
В Казці підвалу і спиртозаводу немає то вже газ за борги відрізали
07 Вересня 2018, 13:08
Як взагалі до такого опуститися,щоб травити своїх людей цим дешевим спиртом. А продавав цю бадягу дідіцкій за дорого, а податки він як не платив так і не платить, добре що хоч трохи за нього взялися
07 Вересня 2018, 13:14
«Існує три види брехні: брехня, нахабна брехня і статистика»
07 Вересня 2018, 13:18
Цю бадягу можна і не пити 200гривень в касу ресторану і пий свою.
07 Вересня 2018, 13:20
Може прикриють цей гадюшник а то спокую немає постійно під вікнами газують машини і клієнти бігають по підвалам та підїздам шукають туалет
07 Вересня 2018, 13:22
Це був технічний спирт вищого готунку
07 Вересня 2018, 14:00
копам-премія! Ковелю- дуля з маком! Бо всі штрафи( нагадую в тому числі і за порушенняПДР) йдуть до банку ДКСУ в Київ.
07 Вересня 2018, 14:03
а як гарно колись казали,що всі поліцейські штрафи це ж наповнення бюджету міста)))))
07 Вересня 2018, 14:36
Фальсифікат і шмурдяк сумнівної якості наповнює торгівельну мережу на 80 %.Реклама нав&quot;язує молодому поколінню,що пляшка пива - це стильно і круто.Клички рекламують горілку і пиво &quot;Чернігівське&quot;.За гроші люди зріклись моральних принципів.Ви смієтесь з кацапської рассєї,а в нас алкоголіків на вулицях і дитячих майданчиках не менше.Молода жінка,мама з сигаретою і пляшкою вже давно нікого не шокує.Масові гуляння,св&quot;ято міста,концерти і т.д. без алкоголю більшість не уявляє.Деградація нації продовжується.Здоровий спосіб життя,фізкультура і спорт,велоподорожі,плавання,пробіжки цікавлять поодиноких ентузіастів.Вибір за Вами українці !
07 Вересня 2018, 15:31
Ходять чюткі що і клєтку ту що впарку классік теж пригріб каскі значить теж пиздець
07 Вересня 2018, 15:32
Шукаю квартиру недорого
07 Вересня 2018, 16:05
Ходять чютки що ти гей.
07 Вересня 2018, 16:11
Пішов ти мудак
07 Вересня 2018, 16:11
Пішов ти мудак
07 Вересня 2018, 16:16
Взагалі бульдозером зрівняти
07 Вересня 2018, 16:26
Коли худоба виготовляє контофактний шмурдяк то до громадського харчування таких взагалі не можна допускати
07 Вересня 2018, 16:27
Мені таке і не снилося
07 Вересня 2018, 16:33
Ще хтось піде в ту смердючу піцерію
07 Вересня 2018, 17:24
всі перестали ходити. особливо на перше вересня нікого там не було.ні батьків ні дітей.
07 Вересня 2018, 18:34
Я перепрошую звичайно за нецензурну лексику,але,шановні коментатори,не піти б вам нахуй?<br/>Я вважаю,що той,хто писав цей пост,просто роздув з мухи слона,Класік - це саме нормальне,адекватне в Ковелі місце,де можна поїсти,і не втравитись,де чиста посуда і чистота кухні,і тд.<br/>Візьміть Сопрано,де срач на кухні,ціни космос,і страви відстій,то це не видно??<br/>Просто,прочитавши це все,випливає висновок,що це пишуть люди,яких душить жабка,що не вони розкрутились на цьому ринку,а хтось інший,або просто ті,хто не має грошей піти туди поїсти.<br/>Тому,шановні клавіатурні герої,засуньте ваш язик з коментарями про Класік собі в заднє місце,або вгомоніть свою заздрість!<br/>Всім добра,і коротких язиків)
07 Вересня 2018, 18:40
Раю в президенти<br/>Має рацію!
07 Вересня 2018, 19:03
Вася не ім'я,а діагноз.
07 Вересня 2018, 19:52
В нормальній країні вже б давно закрили цей класік після того,що знайшли цю бодягу,яка травила людей!
07 Вересня 2018, 19:52
В нормальній країні вже б давно закрили цей класік після того,що знайшли цю бодягу,яка травила людей!
07 Вересня 2018, 19:52
В нормальній країні вже б давно закрили цей класік після того,що знайшли цю бодягу,яка травила людей!
07 Вересня 2018, 19:52
А відносно «міні-заводу» з виготовлення алкогольних напоїв хто в долі.
07 Вересня 2018, 20:19
ОЧИЩЕНИЙ ТЕХНІЧНИЙ СПИРТ ВИЩОГО ГОТУНКУ в помірних дозах ВБИВАЄ НЕВІДРАЗУ.Проблеми проявляються з часон
07 Вересня 2018, 20:23
А хіба на технічний спирт потрібен акциз чи там якісь марки.Автомобільний омивач скла продають в каністрочках без акцизної марки
07 Вересня 2018, 20:25
Мусора красавци тільки по наводкі як домушнікі.Але щось Чібіса на Ковель 2 не замічають яка там жопа.Рома молодец !!! Тільки в Україні законо працювати не можна. Треба тихенько як всі а то поможуть як Зимі з ланшафтами на дачах і Вербкі .Доброжелателів хватає.Рома все пройде головне щоб був здоровий і діти здорові а все це житя таке.Гамна ще буде всякого.
07 Вересня 2018, 20:35
Підскажіть як зробити перший міліон<br/>Дуже нуждаюсь а є тільки пятсот тисяч єврів<br/>І Будьте тики Здорові
07 Вересня 2018, 20:38
Чібіс і на привокзальному ринку вже років з двадцять травить алкашів тою гидотою. Але зручно: п'ють, суть, ригають і все на місці
07 Вересня 2018, 21:30
Класік збирається копати підвал у Свата мабуть для ще одного міні-заводу шмурдяка
07 Вересня 2018, 21:34
ЗНАЧИТЬ ВІДКУПИТЬСЯ І ПОТЕЧЕ ШМУРДЯК БЕЗПЕРЕРВНОЮ РІКОЮ
07 Вересня 2018, 22:12
Щось мені люди які туди влаштовувались інше говорили, говорили хочеш офіційно, тоді зарплата менша, хочеш як у всіх, тоді неофіційно і так там більшість працює.<br/>Те що там великий % не офіційних працівників, всім давно відомо, так що про користь місту тут ще треба поговорити. От тепер і виявилось що алкоголь лівак і був без акцизу, а це з такими обсягами продажу, просто мільйонні економії в рік.
07 Вересня 2018, 22:22
Коли така інфа перевірена звертайтесь у відповідні служби. А то все хтось розказує та переказує.
07 Вересня 2018, 23:46
До &quot;ковельчанина&quot; <br/>А до чого тут ремонт зрозуміти не можу ?<br/>Бо він зробив а ви срали і мазали? Бо я не должен хай держава???
07 Вересня 2018, 23:49
Хай краще мусора раскажуть як вони це все кришують !!!
08 Вересня 2018, 00:18
Спиртовозів під бульдозер
08 Вересня 2018, 00:59
Красномордин держись-обожаем!
08 Вересня 2018, 01:06
...котами воняет в кабачке на Привокзалке. На что смотрит МЕР? Я серцем чую что то тут НЕ то.
08 Вересня 2018, 02:34
Та перейшов Рома дорогу комусь,той хтось заплатив шоб накрили бізнес та й все!!! Рома тримайся,все буде добре,буде ще той бізнес цвісти!!!!!!
08 Вересня 2018, 02:41
Якщо не завяне
08 Вересня 2018, 02:43
Для чого твій компаньйон Дідицький &quot;ляпав&quot; язиком, що буде балотуватися на мера Ковеля? Тепер із судимістю мером вже не стане. Ви обоє, спиртовики, второпали?!
08 Вересня 2018, 02:49
Наш мер Олежка Кіндер
08 Вересня 2018, 02:50
Краще вже БЮТ ніж продажні спиртові мусора
08 Вересня 2018, 04:35
Ніби ми щось краще вживаємо )) Давно треба дозволити гнати всім, хто хоче. Конкуренція покаже чий напій кращий.
08 Вересня 2018, 11:47
Я ХОЖУ В КЛАСІК ЗІ СВОЇМ САМОГОНОМ-ХОЧ ГОЛОВА ПОТІМ НЕ БОЛИТЬ І ОЧІ НЕ ВИПИРАЄ
08 Вересня 2018, 12:59
В Ковелі таких є декілька заводів тільки більшої потужності.Раніше контрабас кокурузниками кидали за бугор а тепер шмурдяк бовтають на місці
08 Вересня 2018, 16:40
Доброго дня фарисеї непоказуйте свої найкращі риси характеру слава Богу що ми маємо такий чудовий заклад і власник цього закладу наш рідний ковельській козак.Ми всі відвідуємо цей заклад усією сім'єю ми разом зними кожне свято.І треба підтримати і гордитись а також цінувати те що ми маємо.А не показувати свої найкращі якості.Не будьте хвеськами і вандалами.Не руйнуйте те що маєте.
08 Вересня 2018, 16:54
То бовтати спиртяку є велике досягнення...
08 Вересня 2018, 21:18
Спирт низької якості ось, що продавали ковельчанам. Які ще виправдання,визнати себе винним &quot;
08 Вересня 2018, 23:09
Дибіли, 80% зжерло екстрименти журнашлюшок
08 Вересня 2018, 23:09
Дибіли, 80% зжерло екстрименти журнашлюшок
08 Вересня 2018, 23:14
Технічний спирт дуже корисний
08 Вересня 2018, 23:15
Всі спиртовози з мусорокришою підлягають ліквідації
09 Вересня 2018, 02:18
Цей дідіцкій колись казіно тримав а зарас спірт продає,Яблучко від яблуні далеко не котиться(це про батків які торгували спіртом),травили ковельчан,
09 Вересня 2018, 02:21
Зробіть протест та подивіться чи буде кримінальна справа.Де поліция;де міська рада та депутати.
09 Вересня 2018, 02:47
Вивчи мову &quot; зарас&quot;
09 Вересня 2018, 02:54
Вивчи мову &quot; зарас&quot;, батки і не спіртом, а спиртом
09 Вересня 2018, 07:41
Мер Луцька Романюк теж мав міні завод -броварню.Упокой Господі грішну душу.В кожному населенному пункті має бути приватний завод по розливу шмурдяку.Це тепер називається децентралізація.
09 Вересня 2018, 12:45
Все вирішують громади на місцях
09 Вересня 2018, 14:46
нахаба і бидло, як і кожна морда яка ухватила грошей
09 Вересня 2018, 20:13
Доброго дня ніколи не думав що в нашому прекрасному місті Ковелі стільки БАЛОБОЛІВ І так багото людей які проявляють найгіршу степінь жіночої поведінки.Навіжені повії перестаньте ротом почніть руками працювати за працею небуде часу трандіти.
09 Вересня 2018, 20:13
Доброго дня ніколи не думав що в нашому прекрасному місті Ковелі стільки БАЛОБОЛІВ І так багото людей які проявляють найгіршу степінь жіночої поведінки.Навіжені повії перестаньте ротом почніть руками працювати за працею небуде часу трандіти.
09 Вересня 2018, 20:16
Хочу відкрити завод по виробництву шмурдяку
09 Вересня 2018, 20:18
Що той Дідицький вам не дав що ви так течете з кожного місця лайном.
09 Вересня 2018, 20:24
Правду казав наш пророк Тарас Шевченко,<br/>Не так страшні московські воші<br/>Як свої гниди!!!!!!
09 Вересня 2018, 22:06
Я,ще напишу запит та статью, Ковель хоче бачити про наслідки цієі кримінальноі справи.Як наша поліція спустить на гальмах цей злочин.
09 Вересня 2018, 22:12
То це добре що завод шмурдяку накрили чи погано.Мабуть тепер в магазинах подорожчає...
10 Вересня 2018, 14:28
Я БУВ постійним клієнтом ресторації &quot; клісік&quot;,після таких подій ні кроку і нікому не раджу . Вас просто травили не якісним спиртом( і хочуть довести , що це краще ніж &quot; орігінал&quot;) . Ганьба і бойкот
10 Вересня 2018, 14:37
Де ти вичитав що спирт та ще і неякісний? Добре що ти більше туди нікроку. Коли б ти був постійним клієнтом то знав би яка там якість. Але ж ЖАБА спати недає. Казковий долбо&quot;об.
10 Вересня 2018, 17:48
Нас просто травили не якісним спиртом, ноги моєї не буде в ресторані&quot; класік&quot;. Ганьба .
10 Вересня 2018, 20:17
Де сказано що спирт? Ганьба тобі що ти такий недалекий. Ти раніше не ходив і коли перестанеш думаю класік не втратить від цього. Водно-спиртна суміш це горілка. Але ти маєш вади у розвитку тобі цього не зрозуміти.
11 Вересня 2018, 00:18
Доречі та що з соком журавлини - непогана штука. Раджу спробувати!!
11 Вересня 2018, 12:32
Здохне цей &quot;Классік&quot; слідом за &quot;Казкою&quot; та &quot;Кіно&quot;...
11 Вересня 2018, 12:44
Без слів. Жаба всіх задавить.
11 Вересня 2018, 17:01
Здамо на металобрухт
14 Вересня 2018, 19:03
придуркі це медичний термін.при вас сука заводи покрали тарабанять вас прямо в сраку і в прямому смислі закривають рот членом.а самі йдете даєте взяткі чи то школа чи садок і так до самих верхів.самі розводете порок і садомію, потопу на вас мало!!!!!! і далі говоріть і далі робить до поки кишка невипаде.
14 Вересня 2018, 19:12
СУКА-це літературне слово!а вас всіх бісових дітей і незнаєш як назвати.Не тим ви займаєтесь.не туди дивитесь!
16 Вересня 2018, 23:50
Всі хто труїть шмурдяком публічно розстріляти