На Ковельщині чоловік побив дружину, бо не дала оригінали документів

08 Вересня 2018, 15:21
Чоловік побив дружину 5177
Чоловік побив дружину

На Ковельщині судили чоловіка, який відлупцював та штовхнув зі сходової площадки дружину після словесного конфлікту через те, що вона відмовилася надати йому оригінали документів.

Відповідний вирок днями виніс Ковельський міськрайонний суд, – пише інформаційне агентство ВолиньPost.

Відомо, що подія сталася влітку цього року. У суді чоловік розповів, що побив дружину після того, як вона відмовилася надати йому свідоцтво про шлюб та свідоцтва про народження дітей, які йому були необхідні для роботи.

Він спочатку побив її у квартирі, а згодом конфлікт продовжився на сходовій площадці, де чоловік зіштовхнув дружину зі східців. А коли остання впала, то продовжував бити її.

Жінка ж розповіла, що надала чоловікові копії затребуваних них документів, утім той продовжував вимагати оригінали. Потерпіла наполягала на суворому покаранні чоловіка.

Утім, суд призначив йому лише 850 гривень штрафу. До слова, чоловік вже був неодноразово судимий.

Коментарі
09 Вересня 2018, 00:10
правильно зробив
09 Вересня 2018, 00:15
оригінали повинні бути в чоловіка а копії в баби
09 Вересня 2018, 00:27
За избиение женщин и детей наказание одно<br/>Вырывается с корнем и для мочеиспускания ставится катетер<br/>Всеравно это не мужчина а так плесень подкильная<br/>Судья судя по наказанию тоже далеко не натурал
09 Вересня 2018, 00:31
Стандартна ситуація,-діти в баби,документи в баби-пизд-ти їх треба.
09 Вересня 2018, 00:59
рекомендую баборабу 7388 переглянути док.фільм ,Мізандрія,-для початку
09 Вересня 2018, 01:10
А також сайти О.Новоселова та Д.Бурхаєва якщо не хочете залишитись з копіями документів та дульою в кармані останніх штанів.
09 Вересня 2018, 02:09
Гандони, так роблять, б'ють жінок. Хай цей підарас проти мене руку підніме. Гавно!!!
09 Вересня 2018, 02:10
Підарас!!!
09 Вересня 2018, 09:58
Тупак малоумний,зі статті зрозуміло,що конфлікт спровокувала хитрожопа баба,як і все що відбувалося до конфлікту,яка не йде на компроміси,бо добре розуміє,що кришується державою-сутенером та такими й-ба-ами-недоумками як ти.І х-й ти з нею домовишся.А потім пускає соплі та просить суддю посадити дебошира,щоб слав аліменти з тюрми та не заважав бл-дувати,пташечка безневинна.
09 Вересня 2018, 10:42
суддя забагато присудив-треба було дати попередження,але то ще нормально-якби судила Восковська,Луньова чи Агеєва-хана мужикові.
09 Вересня 2018, 14:21
Ця корова ще щось там просить в суді?Бити таких треба з регулярністю раз у місяць для профілактики,а можна і частіше,поки не зрозуміє своє місце у сім,ї та суспільстві.а заодно і слабих на головку 7388-их та 777-их,щоб застояна сперма через вуха повиходила.Документи чоловікові потрібні були для роботи,хоча вони й так повинні бути в нього.
09 Вересня 2018, 15:00
Документи мають бути доступні для обох, тобто, повинні лежати &quot;у великій синій шафі&quot;. Чоловік і жінка мають однакові права в сімї і це закріплено Конституцією. Щоб судити тут хто із яих який, ми не вправі, бо не знаємо про кого йде мова і хто із них на що здатний, адже конфлікти були й раніше, але... По любому - очевидне насильство в сімї. хоча, з останніми внесеннями змін до Сімейного Кодексу, жінки стали дуже &quot;грамотними&quot;, але розпускати руки, бити жінку, в тому числі і лежачу - це злочин, тим більше, якщо це здебільшого робиться на очах дітей.
09 Вересня 2018, 16:36
Маніпулювати дітьми,прикриватися ними,тримаючи їх в заручниках та провокувати чоловіка на очах у дітей на подібні дії-це є більше ніж злочин.Немає тут що розуміти ситуацію,так воно і було-це не є мудра жінка-це є безмозгла курка.А об Сімейний Кодекс та Конституцію можна битися головою до безкінечності,поки голову не розіб,єш.Є методи простіші та ефективніші,які й використовувались по відношенню до жінок скільки світ існує.Це їм зараз така благодать.Результат-статистика по розлученнях,ініціаторами яких вони і є.Чому так-тільки тупому або дуже грамотному може бути незрозуміло.
09 Вересня 2018, 18:55
Чоловіки є не меншими провокаторами у сімейних спорах. І досі дехто із них думає що він є недоторканим - тобто, жінка повинна робити все: гроші заробляти, прати, прибирати, їсти варити і підогрівати, подавати до столу, мити посуд, народжувати і виховувати дітей, а ще - бути ідеальною коханкою у ліжку... Ось тут така собі невеличка приміточка: коханкою, а не коханою дружиною своєму чоловікові! Чи можливо це не так? І ще після такого обслуговування &quot;коханого&quot; чоловіка щоб мовчала,.. як риба... А якщо скаже щось проти, попросить чи заперечить, то вона провокує чоловіка на якісь протиправні дії? Тоді їй треба приклеїти клеймо - провокатор? Від нормального чоловіка ніколи жінка не буде нічого ховати!!! У гарного українця і жінка квіточка!
09 Вересня 2018, 20:19
останній коментар повна чухня
09 Вересня 2018, 21:48
зразу видно, що ти мабуть такий як той, про кого ця стаття, от я наприклад, не провокаторша, не ображена жінка, яку можна кОпати, я та, яку кохає чоловік, від якого у мене немає ніяких ничок, секретів. У нас троє діточок, гроші і документи лежать в доступному для всіх місці, ми все робимо разом, відпочиваємо і прибираємо і в мене ніколи не болить голова, а навпаки - крутиться від щастя вже 22 роки, бо в мене найкращий чоловік.
10 Вересня 2018, 13:49
Бачу тут багато &quot;справжніх&quot; чоловіків...тупаки малоумні. А на такого ,як сам, слабо руку підняти? Правильно..легше на слабшого... В нас час мало чоловіків нормальних.Під...си всі стали. То вас долбаків пиз..и треба