Ковельська влада не може вирішити житлове питання Герою АТО

09 Вересня 2018, 11:48
Євгеній Селін (зліва) 4407
Євгеній Селін (зліва)

У Ковелі намагаються вирішити житлове питання Героя АТО Євгенія Селіна.

Про це пише Олександра Ткачук на своїй сторінці у Фейсбук.

Вона зазначає, що батьківський будинок Євгенія Селіна розграбований. Разом із дружиною – військовослужбовцем та з двома дітками (донечкою, дванадцяти років, та однорічним синочком) вимушені шукати прихистку по орендованим квартирам. Оскільки Герой війни, кавалер ордену «За мужність» 3 ступеня з 2014 року, інвалід 2 групи, людина, яка 2 з половиною роки відвоювала на передовій у лавах окремого штурмового батальйону командиром роти та начальником караулу, не може після повернення на Батьківщину отримати житло як учасник АТО у рамках Програми з поліпшення житлових умов. 

Голова депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігор Пініс звернувся до голови Турійської селищної ради із проханням у найкоротші терміни вирішити житлові проблеми Героя.

Згідно інформації на сайті Ковельської міської ради, Селін Євген Геннадійович є очільником громадської організації «Ковельська спілка учасників бойових дій на сході України».

 

1

Євгеній Селін та Ігор Пініс
Євгеній Селін та Ігор Пініс

Коментарі
09 Вересня 2018, 15:26
Ця людина заслуговує в першу чергу на отримання житла .Честь і слава Герою!
09 Вересня 2018, 16:13
" ... Голова депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігор Пініс звернувся до голови Турійської селищної ради із проханням у найкоротші терміни вирішити житлові проблеми Героя. ..." До чого тут ковельська влада ???????????
09 Вересня 2018, 16:32
А помниця що казав:"мне нічего от гусарства не нужно, заработаю сам"в тому році на перикритті ягодинської траси.
09 Вересня 2018, 16:35
Який сором! Люди Батьківщину захищають, а виблядки їх хату грабують. До чого докотилися?
09 Вересня 2018, 17:39
"До чого тут ковельська влада ???????????" Що ж ти такий тугодум?! У Ковелі міська влада Герою АТО не допомогла, от і довелося звернутися в сусідній район - до Турійської селищної ради.
09 Вересня 2018, 17:50
Так жмве він то не в Ковелі! І в загалі нема до його довіри серед атошників, слизка то людина. Ніде не працює диве уй зна за що...
10 Вересня 2018, 00:21
Забрати квартиру в прокурора, якому недавно дали нізащо, вручити ключі від квартири герою АТО... а прокуратора в АТО щоб навчився цінувати людей!!!
10 Вересня 2018, 00:25
Добру справу пишеш!
10 Вересня 2018, 00:31
причоутутпрокуроськаквартира.вьооєбатьквськибуинок.розграбовани,а не грейерований.пробленіких.норальний мучина-нехай думає про сім'ю.а то внєшнє він вигляає не зовсім благополучний. і при чому тут пеніс і ковель.вже замучив своїм піаром.
10 Вересня 2018, 00:36
Саме правильно так було би: квартиру герою а клерка в ато!!!!!
10 Вересня 2018, 04:14
Яку там батьківщину він захищав, у кожногно ворна своя. Його хтось туди просив? там теж люди живуть, в їх свої поняття, нема чого їм навязувати бандерівщину, яку і в нас не всі сприймають.<br/> І за що йому там давати житло, більш достойні десятками років чекають.
10 Вересня 2018, 15:17
100%
10 Вересня 2018, 15:41
А &quot;червоні&quot; в 1944 році чого сюди на Волинь мою батьківщину приперпилися? Тисячі волинян не просили їх сюди! І не треба нам було навязувати цей ср@ний комунізм з його клятими колгоспами, голодомором, Гулагом, масовими розстрілами українців.
10 Вересня 2018, 17:00
Шоти Жека ви йьо.. Як льоню и йонно компаніію завернув через уй,,!!..?
10 Вересня 2018, 21:25
Ти ідіот. Якщо ти, рагуль, хоч трохи чув про історію, бо не вчив - то стопроцент, то може чув про таких дядьків як Хрущов, Каганович, Брєжнєв. Ти, козел, не в курсі, що вони були, як зараз модно казати, українського походження? А Сталін взагалі грузин, тоюто з нації побратимів? То хто до кого приперся і що кому нав'язував? Ти смерд.чка хоч цю помийну укровікіпедію почитай, щоб уяву мати, про що своєю поганою дупою намагаєшся розмірковувати.<br/> Вибачайте, панове, що зірвався на крик, але такі тупі рагулі - найбільша проблема нашої країни, по таких дурнях складають враження і в Євросоюзі, і США. Думка одна - дебіли і хороші раби.
10 Вересня 2018, 21:47
Ти не кричи, нащадок комуняцького режиму, а бери валізу, може ще збереглася з 1939 року від &quot;визволителя&quot; діда-більшовика, і поки поїзд з Ковеля на Москву курсує вали звідси в Орду до кацапів, там якраз історію переписують. А нам Україну треба розбудовувати. Сепаратистам тут не місце!
10 Вересня 2018, 22:42
Ти підор кончений, мої діди -прадіди в Ковелі жили століттями, а от твої обидва діди один одного грали в дупу по схронах і навіть підмиватись не вміли. Ти б, худобино, сам валив звідси в своє вимираюче село.<br/> Прикро, що стільки бандерівського непотрібу осіло в нашому славному містові.
10 Вересня 2018, 22:49
Щось нічого не зрозуміло. Ніби ж уже за того москаля Сєліна десь рік назад вже було розслідування, ніби ж довели, що звичайний шахрай. Знову став героєм? Країна чудес.<br/> І зовсім вже незрозуміло, яким боком Пєніс до питань Турійскої ради, коли депутат він в Ковелі?<br/> Можливо, хай би звернувся з депутатським запитом до мера Нью-Йорка і в нього вимагав надати житло.<br/> А ще краще - в Тель-Авів, там хоч його одновірці мешкають.
10 Вересня 2018, 22:58
Кляті недобиті комуніки грабували людей, відбирали землю, зерно/хліб, а тепер вся та шваль ще тут щось там вякає? Чумайдан-Вакзал-Мааасква вам, а не &quot;будинок піонерів&quot;!!!!
10 Вересня 2018, 23:05
Вже більше десятка років живу в Каліфорнії, по звичці переглядаю новини колись рідного міста. Сміх бере, як один одного люди паскудять, ще в якусь Європу претесь.<br/> Як добре, що зрулив з цього дурдому.
10 Вересня 2018, 23:36
То вже баба Діарея з дому піонерів паскудить, всяку ахінею пише!<br/>А взагалі комуніки - не люди! Те, що вони робили з людьми, то тільки звірі таке можуть чинити!
11 Вересня 2018, 00:09
Коли Гуманіст і Людинолюб Микита Сергійович Хрущов в 1936 році очолив КПУ <br/>Запросив у неменшого людинолюбця СТАЛІНА додаткову квоту на розстріли 20800<br/>чоловік<br/>Дозвіл отримав плани прийнято було перевиконувати<br/>З Комуністами душевно здоровим все менш більш зрозуміло<br/>А от хто МИ -УКРАІНЦІ-
11 Вересня 2018, 01:53
11 Вересня 2018, 01:54
11 Вересня 2018, 01:55
11 Вересня 2018, 01:55
11 Вересня 2018, 01:56
Пізд@ц всім сподіванням!
11 Вересня 2018, 01:58
www youtube.com/watch?time_c
11 Вересня 2018, 02:01
https //www.youtube.com/watch?time_c
11 Вересня 2018, 13:29
Я того про льоню не писав то хтось під мене косить щей з помилками. Підстава!
11 Вересня 2018, 14:01
Правильна думка , підтримую на всі 100%%%%%
11 Вересня 2018, 15:27
Так, то є так, Хрущов мадло що розстрілював ВИКЛЮЧНо українців, та ні, їх трупи ще перекручували на фарш, яким годували НКВДстиів, щоб зліші були. А ще поїдали ненароджених дітей і систематично складали черги на гвалтування виключно українок.<br/> Ти ідіот, чи просто нацик?
11 Вересня 2018, 18:38
Баба Діарея, заспокойся, молодість все одно не повернеш... вже такою, як ти була за хрущова тобі не бути ніколи, отож подупай краще про вічність!
11 Вересня 2018, 20:08
Спогади про комуністичну молодість - єдине, що залишилося в престарілих комуніків.... Тепер, за України вони отримують пенсії, субсидії, живуть у власних квартирах, а при СССР жили в комуналках, рили землю на &quot;будовах комунізму&quot; і стояли в клометрових чергах за туалетним папером, але ср*ку все одно підтирали газетою!<br/><br/>І все що сьогодні мають віддали б за те, щоб повернутися знову в совок, щоб в кожного камсамольця х-й стояв а в камсамолки цицьки були пружні і не обвислі і пружні...<br/><br/>Тільки от біда, комуністичні маразматики вже туди ніколи не повернуться, але все одно хочуть запхати туди сучасну молодь, в ті комуналки, і щоб ср*ку газетами підтирали!
12 Вересня 2018, 00:47
Ти б заспокоївся, бидло, Люди тут намагаються поспілкуватись і поважають один одногно, навіть якщо погляди відмінні. А ти сереш тут своєю бандерівською пащекою і смердиш на всю округу. Згинь, вафлярику.
12 Вересня 2018, 01:03
та ми тебе ще з Ковель-Правди пам&quot;ятаємо, одна і та сама комуністино-стурбована особа по всіх сайтах ходить і сере
12 Вересня 2018, 01:05
І шо? Нанюхався,<br/>А потiм сам насре, щоб iншi нюхали?<br/>І шо характєрно – нiколи сам не убере говно,<br/>А так лежать полишить. Нєобразований,<br/>Нєграмотний мужик! Нєт,<br/>Всьо-такі нам до Європи срать і срать єщьо
12 Вересня 2018, 01:11
Вгомонися, не бушуй, тебе хтось за язик тягнув про &quot;бандерівців&quot; і &quot;нациків&quot; плескати?<br/>Що розкажи про розп&quot;ятих хлопчиків і побитих снігурів до повної картини!!!<br/>І про звірства &quot;бандерівців&quot; в Львівському метро також не забудь!
12 Вересня 2018, 02:00
Все правду про скажену комуно-бабу написали, в саму точку, того вона і біситься так, бо сама розуміє, що зазря вгробила свою молодість на &quot;стройках коммунизма&quot;, і уже ті юні, молоді роки не повернеш! От і чіпляється за останню надію виправдати безповоротно втрачений час та зусилля...
12 Вересня 2018, 03:04
престіж крєпчаєт,<br/>мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі. Довольні хами, ситі в них €бала. Гораздо мєньшє стало ¶ідорасів
12 Вересня 2018, 15:58
Що означає - батьківський будинок розграбований? За ним просто не доглядали?