У Ковелі невідомий вкрав з церкви 23,6 тисяч гривень

09 Вересня 2018, 13:47
Церква Святого Апостола Петра та Павла 9707
Церква Святого Апостола Петра та Павла

Невідома особа шляхом розбиття вікна проникла у приміщення церкви Святого Апостола Петра та Павла УПЦ Київського патріархату, яка знаходиться у Ковелі на вулиці Володимира Кияна (це будівля колишнього контрольно-пропускного пункту давно ліквідованої військової частини, – ред.), і викрала звідти грошові кошти в сумі 23 тисячі 636 гривень.

Під час огляду місця події правоохоронцями були виявлені сліди рук на паперовому конверті, де зберігалися гроші.

Поліцією відкрито кримінальне провадження №12018030110001890 за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

Ухвалою Ковельського міськрайонного суду призначено судову дактилоскопічну експертизу, до проведення якої залучено експертів Волинського НДЕКЦ МВС України.

Коментарі
09 Вересня 2018, 17:58
Продовжуємо деградувати! Нічого святого!
09 Вересня 2018, 18:34
Чому деградувати? Так ті гроші пішли б в інший карман, а так людині потрібніше напевно ті гроши, а церква так і так відіб‘є ті гроші
09 Вересня 2018, 19:39
Якби відбила, то не тулилась би в КПП! На Вербці монаху гроші водопадом падають, а храм не будує. Тому, що на Схід потрібно трактористам патрони і снаряди купувати! А тутай який інший карман? Україна?
09 Вересня 2018, 19:44
Не тутай - а тут.
09 Вересня 2018, 19:46
Так це ж потрібно було в школі трошки грамоти повчитись.
09 Вересня 2018, 20:11
Не тутай, а тутички!))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Тож розводить як лохів, візьми слухавку і прижми до автівки!))))Там буде правда урчати.
09 Вересня 2018, 22:09
Я БАЧИЛА ЦИГАНИ НА БАЗАРІ ІКОНИ ПРОДАВАЛИ
09 Вересня 2018, 22:50
А хіба у церкві мають гроші лежати?
09 Вересня 2018, 22:52
Церква повинна пробачити і забути. Хіба у попів мають бути тільки думки про матеріальне...
09 Вересня 2018, 23:42
Ти бачив, що УПЦ КП тулиться в катакомбах? Церква його пробачить, але поліція повинна зробити свою справу.
09 Вересня 2018, 23:50
Так я не зрозумів з твого посту це попа обікрали чи релігійну громаду?
09 Вересня 2018, 23:55
А при чому тут катакомби?
10 Вересня 2018, 00:23
Трішки історію Церкви треба знати!)
10 Вересня 2018, 00:47
А що конкретно з історії церкви треба знати? Є щось цікаве про УПЦ КП і катакомби?
10 Вересня 2018, 00:52
Церков є багато і в даному випадку" церква" пишеться з маленької букви. Див. укр. мова 6 кл.
10 Вересня 2018, 01:00
А може це Сашуня бомбанула?Було таке в її темній біографії /пригадується історія із викраденням шуб/. А Ігорьок за неї відсидів.
10 Вересня 2018, 02:27
Церква є одна І пишеться вона з великої букви. Все інше ніколи не було Церквою Христовою. Якщо тобі філологу вдалось закінчити 7 класів та ще й в ПТУ, купити свідоцтво за шмурдяк та сало, то ти людина міцно освічена для свого болота!
10 Вересня 2018, 10:37
Продам ікони задешево
10 Вересня 2018, 11:20
Є Українська церква,Румунська церква,Болгарська церква,Російська церква.... В контексті викладеного якраз і малося на увазі розмаїття церков і їх історії. Так що тобі дятлу навіть ПТУ не допоможе.
10 Вересня 2018, 21:54
На Першому Вселенському Соборі було 165 Церков<br/>На сьогоднішній день в Укріні сама древня і відповідно сама почитаєма Украінцями<br/>Украінська Православна Церква Києвського Патріархату далі Греко-Католики далі Украінська<br/>Автокефальна Церква -проміжіншим визнана світовим православьям<br/>ну і як забудеш РПЦ на територіі Украіни-хто там прихожани не знаю певно росіяни які проживають<br/>в Украіні але біди принесуть ще не мало<br/>Чого вартий Патріарх Кирило при спробі пригостити вселенського Патріарха -НОВІЧКОМ-
11 Вересня 2018, 10:09
Цезарю - цезареве)
11 Вересня 2018, 16:13
Якщо УПЦ КП визнана, - навіщо їм томос про автокефалію? Логіка де?
11 Вересня 2018, 16:16
А най буде !
12 Вересня 2018, 23:56
Чому кошти зберігаються в церкві ,яка не має охоронної сигналізації?Легка нажива підлому зловмиснику.
13 Вересня 2018, 18:28
Це останні потуги ряжених фсбшників перед Томосом
13 Вересня 2018, 23:12
а це не той попик .що в Кричевичах прокрався?
16 Вересня 2018, 00:34
Я знаю про цю людину все а імено про Отця Ігоря Як його з 6 парафій вигнали та як він в тюрмі попоседів і як с територій церкви все почало пропадати. Як мені незраджує память в тій церкві був настоятель Отець Олександер в нього за 13 років служіня в церкві нечого некралось такщо я важаю щчо ми всі розумієм хто обікрав церкву. І зараз всі його підтримують
16 Вересня 2018, 17:06
Отець Ігор і матушечка Саша нам уже дали завдаток , Граєм на весіллі іхнього синочка!
18 Вересня 2018, 21:10
не підпускать цього пописька до церкви.
24 Вересня 2018, 01:19
за весілля заплатили.