У Ковелі молодят привітав співак Арсен Мірзоян

11 Вересня 2018, 09:19
Молодята з Арсеном Мірзояном 10471
Молодята з Арсеном Мірзояном

Співак Арсен Мірзоян привітав молодят у Ковелі. 

Про це повідомляє газета «Сільські новини».

День одруження, який минулої неділі, 9 вересня, у Ковелі відзначали наречені Яна та Олександр, став для них по-справжньому щедрим на хвилюючі емоції, щирі побажання та надзвичайно приємні і несподівані сюрпризи. 

Надвечір у заклад, де наречені гуляли весілля, прибули їхні друзі, котрі цього дня також вирішили поєднати свої долі. А вже коли Яна збиралась обтанцьовувати своїх дружок, у фойє залу разом із представниками своєї музичної команди з'явився відомий український співак, учасник шоу «Голос країни» Арсен Мірзоян. 

Його поява стала неабиякою несподіванкою не лише для усіх гостей, а й для самих молодят. Арсен вирішив зробити їм подарунок і виконав свій хіт «Джеральдіна». Після цього присутні ще довго не відпускали його, просили зробити селфі, дякували за візит. Якби не фото, то потім, мабуть, мало б хто і повірив їм, що вони зустрілись на весіллі з Арсеном Мірзояном, адже ні в Ковелі, ні в Луцьку цього дня концерту музиканта заплановано не було.

 








Коментарі
11 Вересня 2018, 12:28
весілля святкував якийсь голова колгоспу раз такі гості завітали
11 Вересня 2018, 13:04
Цікаво скільки років нареченому, вибачте але пристаркуватий
11 Вересня 2018, 14:44
А тепер дівки не дивляться на вік, головне щоб був забезпечений , буває і за ровесників своїх батьків виходять заміж
11 Вересня 2018, 16:34
То все завидки
11 Вересня 2018, 16:56
Живе з одним спить з іншим
11 Вересня 2018, 17:14
техо техо гроші є
11 Вересня 2018, 17:48
А чому завидувати , коли тесть і зять однолітки, це сумно
11 Вересня 2018, 21:58
Якийсь старець а не наречений.
12 Вересня 2018, 00:36
Завідуйте мовчкі, це не голова колгоспу а проста людина яка має право на щастя!!!
12 Вересня 2018, 01:52
Нічого собі. Відлистав напевно не хило за Мірзояна!
12 Вересня 2018, 03:36
ото заздрісні коментатори повписувалися
12 Вересня 2018, 11:59
Оце люди пішли, кури одні...яка різниця який вік у нього, щасця не в тому... І не кожна дівчина шукає багатого папіньку через гроші.невже не може бути кохання?зависники,і все
12 Вересня 2018, 12:25
Ірина ваша правда,наш народ невміє просто порадіти за щасття іншого,заздрість бере гору.
12 Вересня 2018, 22:25
І Ви правильно підмітили - «наш народ» !!!
13 Вересня 2018, 01:44
Понти на селі велике діло.
13 Вересня 2018, 02:35
Олені, Арсен взагалі зробив самовільно сюрприз для молодят, і БЕЗКОШТОВНО!!! Жабодави!
14 Вересня 2018, 14:24
Саме того дня Мірзоян був в Ковелі але в іншому закладі)))
15 Вересня 2018, 12:39
А те, що молодих вітав директор двох ковельських магазинів, хіба не новина ?
16 Вересня 2018, 00:51
Ото кабан
16 Вересня 2018, 01:01
А що таке власник двох магазинів? Чим він кращий чи вищий за інших? В бронежилеті спить чи в бронетрусах на вулицю виходить? Зараз хлопці з Донбасу вертаються, голодні і злі. Дай адресок, де цей поц живе.
18 Вересня 2018, 02:02
Аби мене н е ЗАЧІПАЛИ