Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Тарас Романчук
Тарас Романчук

Футболіст з Ковеля Тарас Романчук розповів про проблеми заробітчан у Польщі

10:00 12.09.2018
2290

Хавбек «Ягеллонії», ковельчанин Тарас Романчук, який змінив українське громадянство на польське, розповів про ставлення поляків до українців.

Про це пише «Футбол 24».

«До українців тут ставляться, як до робочої сили. Більшість з них живуть в Любліні, Варшаві, Вроцлаві. Не дивно, оскільки на батьківщині вони не будуть заробляти стільки, скільки можуть в Польщі, але це вина держави. Мені боляче, що поляки часто обманюють їх. І не завжди виявляють повагу», – каже Роман.

«Нещодавно загинув сусід моєї дружини, з яким вона ходила в один клас. Він відправився на роботу в Цеханов, ніхто не знає, що сталося – він сам впав або штовхнули. Ми тільки знаємо, що він помер. Страшна історія, він поїхав на заробітки і не повернувся.

На щастя, до мене завжди ставилися в Польщі з повагою. Я зустрічався з нормальними людьми. Починаючи від самого приїзду в Легіоново все було дуже добре.

Коли я спілкуюся з людьми звідти, мені згадують, як я потрапив в третій дивізіон Польщі. У моєму прикладі вони бачать, наскільки важливо важко працювати. Завжди вважав старанність найважливішою якістю», – розповів футболіст порталу «Przeglad Sportovy».

Нагадаємо, раніше Район.Ковель повідомляв, що футболіст Тарас Романчук прийняв польське громадянство.

Коментарі

заробітчанин

10:10 13.09.2018

В чому вина держави ? Ми самі заслужили і створили її такою. А в Польщі крім поганих поляків ще є хитрі українці які обманюють тих же українців влаштовуючи і не платячи навіть через агенції.. І плюс до них додайте би.ло українців які так само працюють і виживають інших своїх земляків. Поляки друг на друга не п.здять , а наші тільки доносять ним хто як працює погано. В чому винити Поляків? ми самі себе рабами робимо, наша нація завжди не була друг за друга стіною, тому маємо що маємо як сказав Льоня Кравчук

романчук

11:37 13.09.2018

хай розкаже за свого братця який в поляндію гімно різне возить.

до гниди

17:12 13.09.2018

ти думай гнидо що пишеш і чиїм ти призвіщем підписуєшся, тебе ж вичислили вже, який ти дописувач... безграмотний - чекай гостей, тобі розкажуть про життя. а їх не трогай, нічого поганого Романчуки не зробили нікому, а тебе та смердюча хохлядська жаба твоя душить, вона вже тебе давно задавила, а ти все лайно ковтаєш, коли вже матимеш облік людини, а то твоє уподобіє навіть не можна назвати "людським"

додаток до бидла

17:17 13.09.2018

в одних огидних коментарях підписуєшся "тренером" в інших "Романчуком" ти подумай чого в житті хочеш бидло хохлядське, поважаючий себе українець ніколи не ганьбитиме націю, і не засуджуватиме інших, а ти непотріб - який це робить. Роби добро-воздасться сторицею, а то й подохнеш гімном...

20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2019
17.06.2019
16.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин