У Ковелі п'яний водій зіткнувся з «ВАЗом» та перекинув свою іномарку

12 Вересня 2018, 15:45
Перекинутий «Volkswagen» у Ковелі 6878
Перекинутий «Volkswagen» у Ковелі

У Ковелі п'яний водій спричинив аварію.

Про це повідомляється на сторінці Патрульної поліції у Фейсбук.

У ніч на 12 вересня, у Ковелі патрульні помітили «Volkswagen», який перетнув суцільну лінію дорожньої розмітки. На вимогу зупинитись водій не реагував, збільшував швидкість та неодноразово порушував Правила дорожнього руху.

На перехресті вулиць Грушевського-Некрасова автомобіль зіткнувся з «ВАЗом», який виїжджав з другорядної дороги. Обидва транспортні засоби отримали механічні пошкодження. Люди не постраждали.

Інспектори встановили, що водій «Volkswagen», якому всього 20 років, перебуває в стані сп’яніння – 1, 79 проміле. На нього оформили необхідні адміністративні матеріали.

 




 

Коментарі
12 Вересня 2018, 19:01
Урод , відстрілювати таких на місті ! Ще в нас поліція погана, то давайте взагалі без них будем жити, побачим шо через півроку буде.
12 Вересня 2018, 20:16
Це після шмурдяку з Классік
12 Вересня 2018, 21:22
Там ще кальяни до другої очі смокчуть.
12 Вересня 2018, 23:45
в колонію його.
13 Вересня 2018, 00:32
Думайте що пишете-----головне що живі!
13 Вересня 2018, 00:53
Повезло засранцю.
13 Вересня 2018, 06:10
<p>Чувак [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА], побачив би - забив би за таку [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА]</p>
13 Вересня 2018, 18:13
Одним жигулем менше стало... І то добре...
13 Вересня 2018, 21:27
Євро блях щеб менше стало ато панти крутять!!!!більше аварій стається на євробляхах тому що ви нецінуєте а пригнали втрощили і здали на брухт і пригнали ще!!!!а жигуль то машина нормальна і без дешевих твоіх пантів!!!!ти напевно і жигуля немаіш а вибач на слові пиз••• тут фраєра включаіш
14 Вересня 2018, 01:45
Підар є ти ------хто таке пише, а це є люди....
14 Вересня 2018, 12:42
нормальні люди пяні за кермо несідають. а це ще те ху...ло
14 Вересня 2018, 12:42
Клятих п&quot;янюг треба позбавляти прав довічно!!!<br/>П&quot;янюга - гірше п|дараса, бо я ніразу не бачив, як п|дараси намагаються когось &quot;звабити&quot;, а кляті алканафти весь час &quot;зваблюють&quot; типу &quot;ходи вип&quot;єм з нами&quot;...
18 Вересня 2018, 01:44
Водій фольца мудак, але не гналися б за тим ідіотом мусора, наражаючи на небезпеку інших учасників дорожнього рухк - не було б аварії. Водій ВАЗа виїзджав з другорядної дороги. По суті винуватий в ДТП він. Добре що все добре обійшлося.
19 Вересня 2018, 12:05
Не факт, що водій фольца не гнався би і без мінтів