День чистих берегів: як у Ковелі прибирали біля Турії

14 Вересня 2018, 11:43
Прибирання біля Турії 4802
Прибирання біля Турії

До Міжнародного дня чистих берегів у Ковелі прибрали територію біля Турії. 

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

«Подібні акції у світі проходять з 1986 року, адже проблема засмічення побутовими відходами водойм набрала значних масштабів. Не оминула вона і Ковеля. І часто на берегах Турії ми можемо бачити різноманітний непотріб», – розповідає начальник Ковельського управління водного господарства Валерій Грижук.

Разом з тим, керівник підприємства переконаний, що люди разом мають дбати за порядок і усвідомити, що це стосується кожного.

«Ми можемо прибирати, проводити акції, але всі повинні розуміти: якщо не будуть викидати сміття, той не буде що прибирати», – наголосив Валерій.

Підтримали ініціативу організаторів та учасників толоки ковельчани, які проходили поруч. Іван Кузьмич каже: «Якщо прибирають — це добре! Але ж, головне – не смітити. Бо справжній порядок починається з себе...».

На жаль, до екологічної акції долучилося лише кілька громадських активістів. Організатори сподіваються, що наступного разу охочих побільшає, а такі добрі справи у Ковелі стануть традиційними. 

 








Коментарі
14 Вересня 2018, 15:05
Молодці, дякуємо ВАМ.
14 Вересня 2018, 15:14
Надіюсь бюджетники не в робочий час цим займаються?
15 Вересня 2018, 00:16
А де підалази
15 Вересня 2018, 01:25
На рахунок бюджетників...В робочий чи не в робочий час вони цим займались,це не важливо.А ось де Ви "Гість" тоді були??Чому ділом не показали свою спритність,а тільки натискаючи на кнопки можете робити вчинки?
15 Вересня 2018, 01:45
Тому що я не лох
15 Вересня 2018, 12:06
Там працюють два двірники Жеку1 а що робили показуху вони отримують зарплату а а контора щомісячно премії а вам вділять
15 Вересня 2018, 12:36
Як це неважливо. Що з наших подпатків піар іде і щей зарплату отримують. Платіть мені зарплату і я вийду. У цьому полягає різниця що бюджетники в робочий час за зарплату. Чи ви Юля сраку вилизали комусь тільки що? Це як Кіндер тюльпани садив за зарплату і премію. Підприємці платять податки для піар акцій?
15 Вересня 2018, 12:43
Юля ви тупувата мабуть? Неважливо що бюджетники роблять в оплачуваний з бюджету час.
15 Вересня 2018, 12:52
Могли б вибрати якусь ділянку більш засмічену. А то вибрали для піару саме чисте місце яке жек1 мабуть має тримати у чистоті. Красавци.
15 Вересня 2018, 16:44
Жек1 вже після тендеру працює центральні вулиці чистили всі робочі два дні а зараз двірники чистять прилеглі вулиці головне пакети при дорогах некидати машини їдуть три рази на тиждень двірник отримує мізер