Як у Ковелі прибирали береги річки Турії

16 Вересня 2018, 11:00
Міжнародний день чистих берегів У Ковелі 3290
Міжнародний день чистих берегів У Ковелі

15 вересня у світі відзначили Міжнародний день чистих берегів. На Волині екологічну толоку першими провели ковельчани – прибирали береги Турії.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Нова Волинь».

Стан річки Турії спеціалісти оцінюють як задовільний. Серед головних проблем, начальник управління водного господарства Валерій Грижук називає велику кількість водоростей та засміченість річки.

«Засмічення поверхневих вод – це є забруднення підземних вод, яку ми п'ємо», – додає Валерій.

Більше у відео.

 

Коментарі
16 Вересня 2018, 14:53
Чому не знімали сюжет як парк косили? Вже в край охрініли. Прибирання це не подія. Це пряме виконання обов'язків відповідних служб. Бюджетники в робочий час за кошти з бюджету прибирали, за кошти з бюджету сюжет зняли. А я на податки працюю. Прибирали на самому прохідному місті щоб усі бачили. Це прибирання для бюджету золотим вийшло. Левову частку витрат фото та відео зйомки.
16 Вересня 2018, 14:57
Та і цей ресурс за три дні вже другий раз пише про цю хрінь. перший раз стаття з фотками другий раз з відео. Сраколизи. Вже коли той совок виздихає.
16 Вересня 2018, 16:46
то не совок-то незалежна
16 Вересня 2018, 17:07
Обережніше з висловлюваннями! Тобі дають можливість написати тут коментар, а ти, придурку, починаєш хамити на сайт. Це все одно, що до тебе додому прийде якийсь чоловік і почне качати свої права. Тебе тут ніхто не тримає. Читай Вісті Ковельщини.
16 Вересня 2018, 18:32
Сраколизи. Одне з ключових політичних прав людини включає в себе вільне висловлювання і поширення думок і поглядів. Лижете сраку а коли вказують то не подобається. Честь надали написати коментар ХА-ХА. Виключайте кометарі як у проплачених статтях про парковий чи ще як. Коли когось сруть і матами криють модератор даного ресурсу мовчить. А тут ожив. Відірвався від вилизування.
16 Вересня 2018, 18:35
За мої гроші з тих податків що плачу робиться оцей цирк і мені ще бути обережним у висловлюваннях?
16 Вересня 2018, 18:53
Придурку сайт публічний а дім приватний. Почитай визначення.
17 Вересня 2018, 03:04
Якби я був модератором, то заблокував би вас. Нахрєна такі придурки: сайт дає можливість висловитись, а вони гадять на нього. Качати права будете, дурні, в себе в хаті, якщо вона у вас є. Що ви тут, козли, робите?!
17 Вересня 2018, 11:40
подякуйте Товстигі за те що продав тендери Вересу. А верес поклав на все хапнувші гроші і поділивишись з товстигою. Засрали місто так, що тепер ЖЕКи не можуть його відмити.
17 Вересня 2018, 13:02
Чому так тебе обурило коли на сайт гадять? Якщо ти не модератор. Як сруть когось іншого щось ніде твоїх гнівних коментарів про несправедливість немає. Чи думаєш ти вилизав виложив цю шнягу і всі стоячи аплодувати будуть тому який ти сраколиз? Сайт публічний і що ви тут козли робите не твоє сране діло. Зуби почисть після такої статті.