Олег Кіндер придбав за гроші виконкому новий телевізор

17 Вересня 2018, 11:25
Новий телевізор. Фото ілюстративне 2977
Новий телевізор. Фото ілюстративне

Новий телевізор обійшовся для бюджету міста в суму 9 тисяч 999 гривень. Про це свідчить трансакція виконкому Ковельської міської ради.

Нагадаємо, що у травні цього року міський голова Олег Кіндер придбав для виконкому відеопанель за 16 тисяч 200 гривень і кондиціонери за 15 тисяч 700 гривень, а управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства купило для себе крісла за 11 тисяч 770 гривень.

У липні виконком купив ще кондиціонерів, заплативши за них 14 тисяч 46 гривень.

Коментарі
17 Вересня 2018, 15:38
Новина не про шо!<br/>Напишіть ще хто і коли ходить в туалет
17 Вересня 2018, 15:48
Не плутай своє ходіння в туалет з використанням Кіндером коштів міського бюджету!
17 Вересня 2018, 16:30
бо міг би купити і за 50 тисяч теліка
17 Вересня 2018, 16:37
Тепер і на кладовищі встановлюють для вибраних кондиціонери
17 Вересня 2018, 17:04
Новину знайшли.... Гідну кукукнутий шизофреніка..... То давайте посадимо виконком у вагончику на пустирі, дамо пару свічок для освітлення, друкарська машинку і телефон з комутатором....
17 Вересня 2018, 17:21
ще поставте відеокамери в бабському туалеті і за гроші зробіть онлайн трансяцію. 1 хв. -50 грн. Хоч бабла заробите.
17 Вересня 2018, 19:17
телевізор - це той самий монітор. краще з'ясуй для чого купили. Мабуть не собі додому. а може відеокамери будуть виводити на монітор чи ще щось. писали ж про відеспостереження. мені цікаво. а то платьожки виставили. підніміть одне місце і поцікавтеся. а ми почитаємо.
17 Вересня 2018, 20:05
Краще б для шкіл купили плазми з бюджету, а не за батьківські кошти у добровільно- примусовому порядку!!!
17 Вересня 2018, 21:31
А куди дівся телевізор, що був встановлений біля зупинки третя школа?
17 Вересня 2018, 21:56
Там все купили правильно, новий телік з Т2додому, а домашній в якому небуло Т2 на роботу з документами, комар носа не підточить
18 Вересня 2018, 10:38
Влада не перестає дивувати громаду.
18 Вересня 2018, 21:15
Да а Стернічука товста велика д у п а