Привокзальна площа: у Ковелі на пішохідному переході авто збило жінку

18 Вересня 2018, 17:33
У Ковелі на пішохідному переході водій «Опеля» збив жінку. 12228
У Ковелі на пішохідному переході водій «Опеля» збив жінку.

У Ковелі на пішохідному переході водій «Опеля» збив жінку.

Про це пише «ПроКовель».

Сталося це на перехресті вулиці Сагайдачного та бульвару Лесі Українки (район Привокзальної площі), що в Ковелі. Близько 14 години дня водій «OPEL» збив на пішохідному переході жінку. Вона, як стверджують випадкові свідки, переходила дорогу у встановленому місці і на зелене світло світлофора для пішоходів. 

Від удару бідолашну відкинуло на кілька метрів. Люди негайно викликали швидку і поліцію. Прибулі медики надали постраждалій першу медичну допомогу.

А тим часом небайдужі очевидці ДТП перекрили собою шлях «Опелю» і не дозволили водію буса утекти, аж до приїзду поліцейської машини. Після прибуття поліція ситуацію взяла під свій контроль. 

 






2


Коментарі
18 Вересня 2018, 22:50
Я сьогодні також йшла на пішоходному і ця машина також на мене чуть не наїхала. А йшла я на зелене.....ненормальні якісь
19 Вересня 2018, 00:10
Вони п'яні були, ще й чужа машина. Чому це непишуть
19 Вересня 2018, 00:13
Просто тобі повезло Хвой-да
19 Вересня 2018, 03:04
відкупляться
19 Вересня 2018, 03:05
Не було такої людини, яка б на місці надавала по мордам цим двом додікам.
19 Вересня 2018, 05:33
Знову чернівецькі цигани з Девиден
19 Вересня 2018, 11:23
Шкода що не в бетонний стовп
19 Вересня 2018, 11:52
На цьому переході люди ходять як барани. Ось і не витримали нерви у водія.
19 Вересня 2018, 12:26
100% <br/>Залишається 2 секунди і вибігає на пішохід <br/>В пішохід таке поняття &quot;якщо я вже на пішоході то всі пропустять &quot;<br/>Тож світлофор з секундами для вас шоб було видно Шо залишилось мало часу <br/>Немає чого вже вибігати
19 Вересня 2018, 14:17
Це перехрестя як і сама привокзальна площа катастрофа, як і для водіїв так і пішоходів. Це мало б колись статись. Вирішення проблеми, нанесення нормальної розмітки і заміна світлофорів, по принципу коли їдуть авто для пішоходів з будь якої сторони руху горить червоний і навпаки коли рухаються пішоходи автомобілі стоять. Так наприклад в Германії. І немає проблем. Але наша влада не преймається цим питання.
19 Вересня 2018, 14:40
Справа не світлофорах секундах розмітках і навіть не у владі<br/>Якщо в людини що водія чи пішохода не має в голові гальм це національна трагедія<br/>На мене з двома дітьми на переході конкретно іхали як вдалось вискочити бог знає<br/>Треба суд Лінча і судити не по закону який дивним чином завжди на стороні вбивці бож і писаний<br/>такими ж нелюдями а по справедливості зуб за зуб кров за кров<br/>Я не екстреміст просто не бачу іншого рішення
19 Вересня 2018, 14:55
А де нова поліція??? Чому машини з патрульними тільки стоять на ''рибних''парковках для інвалідів.Чому вони не контролюють світофори та переходи??Хай подивляться( в часи пік або вихідні) що там робиться!!!
19 Вересня 2018, 16:37
п‘яний за кермом водій.Наказати!!! Про що далі говорити ?!!! Не все що дівчина жива залишилась, ніхто не може говорити зараз скільки залишилось секунд , скільки було!!!Можливо і дівчині треба бути уважнішою, але все таки ЛЮДИ, водій п‘яний в гамно, стояли бачили це всі, він тікав, а потім ще говорив що він не був за кермом !!!! Чому тікати, чому говорити що ти не був за кермом???
19 Вересня 2018, 16:39
Ходять як барани та ще<br/> з мобiлами
19 Вересня 2018, 20:34
Водій ледь не ногах тримався, настільки був тверезий
20 Вересня 2018, 01:34
Ага,Вже Каліну з Сідоренком наказали!Ще й цього так накажуть!
20 Вересня 2018, 02:16
Не захищайте п&quot;яниць за кермом, я живу на перехресті вулиць ,де встановлені світлофори і надивилась ,як то кажуть,всякої всячини.Водії не дивляться ні на кого,а ще і зрізають кути і по тротуару ледве людина встигає відскочити .Ви пишете ,пішоходи добігають ,а на якій шаленій швидкості летять авто через перехрестя на жовте світло з одного боку (по прямій ) і на зелене не зупиняючись хоч і люди стоять.Це неадекватні водії але поліція цього не бачить,чи може і не хоче бачити ....