У Ковелі двох п’яних водіїв «застукали» патрульні в одному автомобілі

19 Вересня 2018, 09:30
П’яний водій 5915
П’яний водій

Двох нетверезих водіїв в одному автомобілі виявили ковельські патрульні.

18 вересня в Ковелі патрульні прибули на виклик про ДТП, – повідомляють у Патрульній поліції Волинської області.

На місці пригоди встановили, що водій Opel має ознаки сп'яніння. З'ясували, що йому передав керування власник транспортного засобу – також з ознаками сп'яніння.

На обох чоловіків оформили необхідні адмінматеріали, у тому числі, за ст. 130 КУпАП на кожного.




 

Коментарі
19 Вересня 2018, 14:06
Чому мордяки позатуляли?
19 Вересня 2018, 14:41
головне що хрестик на шиї
19 Вересня 2018, 14:53
Дійсно,для чого приховувати обличчя.ми повинні знати своїх "героїв"
19 Вересня 2018, 15:32
Не зовсім зрозуміло, як це два водії в одному автомобілі? Згідно правил дорожнбого руху водієм є той хто є за кермом і фактично порушив пдр. Якщо власник автомобіля сидів збоку біля водія і не управляв иранспортним засобом то які до нього претензії??? Він може і пяним сидіти. Він автомобілем не управляє.
19 Вересня 2018, 18:41
Та якраз все й зрозуміло - один був в такому стані сп'яніння, що ЩЕ міг кермувати. А другий був вже в такому стані, що сповзши на підлогу автомобіля міг тільки педалі руками вижимати. От і вийшло, що обоє "керували".
19 Вересня 2018, 19:21
штанці та ремінець такі як формений одяг поліції а голий торс не від спеки а щоб не спалитись.
19 Вересня 2018, 19:22
Що тут копи не праві. Якщо п'яний водій просто сидить в автомобілі, який не рухається, то чи можна писати статтю 130? Мабуть, потім це можна оскаржити в суді?
19 Вересня 2018, 20:40
Другий - власник автомобіля, який передав управління п'яному
19 Вересня 2018, 21:16
Вчіть ПДР , і тоді певне зрозумієте про , що тут мова йде
20 Вересня 2018, 01:44
А автомобіль "не рухається чому , як ви думаєте ? Вони на переході збили жінку ,а люди не пропустили їх втекти ,викликали поліцію.Так вони таке витворяли :ноги через вікно виставляли (оцей роздітий) ,музику включали так......вели себе в и з и в а ю щ є .Сам бачив все .
20 Вересня 2018, 11:03
Кляті алканафти зовсім совість втратили, гасають по містах, убивають людей... <br/> а оцей вот також ще й типу &quot;християнин&quot;, хрестика почепив - одразу видно, що церкви не виконують своїх функції, раз в них такі &quot;хороші&quot; прихожани, що вулицями п&quot;яні їздять...<br/>Сучасне &quot;виховання&quot; таке, що тепер бидлота тим клятим алкоголем все на світі &quot;освячує&quot; від весілля до похорону!!! Отак і спиваються українці, депопуляція та занепад....<br/>Весь час п&quot;ють, а потім дивуються, чого з тої ніщети не можуть вибратися....
20 Вересня 2018, 23:49
Це - результат виховання московської &quot;церкви&quot;, скоро її не стане, слава Богу...
21 Вересня 2018, 10:15
Кляті алканафти і тут нашкодили! Будь вoна прокліта та горілка!<br/>Алканафт гірше п*д@р@cа, бо ніразу нe бачив як п*д@р@cи &quot;спoкушають&quot;, а вот як алканафти &quot;спокушають&quot; бачимо регулярно: &quot;ти мене поважаєш?&quot; &quot;давай вип&quot;ємо&quot;, &quot;таке свято, треба випити&quot; і тому подібне... А ще за дослідженнями британських учених вживання міцних напоїв багаторазово збільшує ймовірність гомосексуального контакту. 95% гомосексуальниїх контактів вперше відбуваються під дією алкоголю - що видно неозброєним оком і без британських учених, бо алкоголіки коли конапиваються, то починають обніматися і співають &quot;будьмо ГЕЙ&quot;!
16 Листопада 2018, 06:22
кого що цікавить-той про те і говорить(психіатри)