Ім'ям уродженця Ковельщини Бориса Клімчука хочуть назвати медичний заклад

19 Вересня 2018, 11:37
Перинатальний центр у Луцьку 4017
Перинатальний центр у Луцьку

Депутати Волинської обласної ради планують перейменувати Волинський обласний перинатальний центр і присвоїти йому ім’я колишнього голови Волинської ОДА.

Про це стало відомо під час засідання комісії Волинської обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ та міст області, – пише Волинська правда.

Згідно з проектом рішення «Про перейменування комунального закладу «Волинський обласний перинатальний центр» Волинської обласної ради», заклад називатиметься «Волинський перинатальний центр імені Бориса Клімчука».

Як розповіла заступник керуючого справами – начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Мирослава Якимчук, у виконавчому апараті облради є письмова згода дружини Бориса Клімчука Світлани Клімчук на перейменування.

Члени комісії підтримали такий проект рішення. Остаточно питання вирішать під час сесійного засідання Волинської обласної ради.

Коментарі
19 Вересня 2018, 15:30
Чому не виставляють на обговорення громадськості ??? І по результатах обговорення потрібно приймати рішення !!!!!!
19 Вересня 2018, 15:57
Достойний чоловік в порівнянні із майданівськими засранцями.
19 Вересня 2018, 16:16
Хороший був керівник і ХОРОШИЙ був у нас ВЧИТЕЛЬ.
19 Вересня 2018, 18:24
Варто знати автора цієї ідеї, того - хто хоче повернути нас у "світле комуняцьке минуле", якому вірою і правдою служив покійний.
19 Вересня 2018, 18:39
Краще заклад освіти
19 Вересня 2018, 19:19
Ви "ветеран* , чи "витиран"? І чого саме?
19 Вересня 2018, 20:37
Іменем Бориса Клімчука треба назвати наркологічний диспансер, у який він неодноразово попадав з білою гарячкою...
19 Вересня 2018, 21:57
Автор проекту рішення - Якимчук 778136<br/>Суб'єкт подання: голова обласної ради І.П. Палиця<br/>Дата оприлюднення:11.06.2018<br/>http://volynrada.gov.ua/projects/pro-pereimenuvannya-komunalnogo-zakladu-volinskii-oblasnii-perinatalnii-tsentr-volinskoyi-o
19 Вересня 2018, 22:01
Ідея перейменування перинатального центру належить голові Волиньради Ігорю Палиці, який зазначає, що саме Борис Клімчук був ідейним натхненником створення медзакладу та за життя зробив все можливе, аби волиняни отримували надсучасну медичну допомогу.<br/><br/>https://www.volynnews.com/news/all/volynskyy-perynatalny-tentr-mozhut-nazvaty-imenem-borysa-klimchuka/
19 Вересня 2018, 23:49
Не гірший був чоловік <br/>А горілочку полюбляв а той засренець смідинський ставив його на коліна<br/>Ну Ігорочку ще і ти постоіш тільки в більш цікавій позі Фронтовик Хренов
20 Вересня 2018, 01:26
Смідинський засранець брав нахрапом, нахабністю і істериками. А Борис Клімчук - розумом і практицизмом.
01 Жовтня 2018, 14:37
Цей медзаклад існував коли Клімчука не було на світі. Лиште в спокої провідника ідуй Кучми, Януковича, одного з творців олігархо-злочинної системи, яку не можуть викорінити і зараз. В чому розум і т.д. <br/>Певні позитивні ростки, які є це не завдяки, а в супереч цих &quot;діячів&quot;.