У Ковелі немає комунальної техніки, щоб демонтувати МАФ

19 Вересня 2018, 16:28
Комунальна техніка 2576
Комунальна техніка

Голова тимчасової контрольної депутатської комісії Ковельської міської ради Ірина Роїк письмово звернулася до мерії з проханням проінформувати щодо наявності техніки та можливості у комунальної служби, щоб демонтувати скандальний торговий павільйон в центрі міста, до якого має стосунок екс-радник міського голови Олега Кіндера та колишній очільник постійної комісії ради із земельних питань Юрій Конащук.

Нагадаємо, що директорку МПП «Землемір» Інну Конащук, якій власне й належить ця споруда, офіційно повідомлено про те, що до 28 листопада 2018 року вона має її демонтувати та звільнити орендовану земельну ділянку в дворі багатоповерхових будинків на вулиці Незалежності. Однак підприємиця не поспішає цього робити.

Як письмово повідомив заступник начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства міськвиконкому Сергій Дудка, «в комунальних структурах міста відсутня необхідна техніка для переміщення та майданчику для зберігання МАФу».


 

Коментарі
19 Вересня 2018, 21:06
ДЕМОНТУВАТИ НЕЗАКОННО ВСТАНОВЛЕННІ СПОРУДИ ВСІ КІОСКІ ЯКІ СТОЯТЬ ЩЕ З 90 РОКІВ ЗДАТИ НА БРУХТ ГРОШІ СПРЯМУВАТИ НА РЕМОНТ ДОРІГ
19 Вересня 2018, 22:18
Нащо таких працівників брати?Коли нічого не вирішують.Тільки язиками чешуть, а толку- нуль.Ще й премії не малі отримують.Гнати їх в шию треба!
19 Вересня 2018, 22:45
Ой сучари будуть вас тихенько мочити за ваші вкрадені у громади гроші та землі
20 Вересня 2018, 00:47
А яким чином розпорядження міського голови збираються виконати, коли він на сесії оголошував про демонтаж землеміра та артюшенка кіоску?
20 Вересня 2018, 02:41
Я за літру спалю
20 Вересня 2018, 12:42
А де фуфлон і його активісти позери?
20 Вересня 2018, 17:14
А якщо і була б техніка? то що? чого за бюджетні гроші займатися демонтажем того, що незаконно стоїть? хай самі наймають і вивозять. ще й майданчик їм давай. хай собі на городі поставлять, на балкон чи біля під'їзду. да по барабану куда. то їхня справа.
20 Вересня 2018, 17:31
Кнопа знайшом спосіб, як його туди поставити, то йзнайде як прибрати. дати строк до 30 вересня, а далі піде оплоата за орендовану землю- 100 гривень за годину. на другий день не буде того лаха в дворі. Нефіг з ними панькатись. А не прий ме, червоного півня в дупу - і все. такий лах горить 15 хвилин. а попіл і в жеківський сміттєвоз влізе. Банда б...ь, що ви людям мозги дурите?
20 Вересня 2018, 17:49
Товстига, об"яви тендер. Я можу прийняти ту халабуду за пів-літри.
20 Вересня 2018, 19:22
зверніться в ковельтепло. там є потужний кран. Що ви брешете, прибирати просто не хочете. Бабло то взяли за хабар. А афера не пройшла, мусово віддавати. А грошики то втрачені на блядей.
21 Вересня 2018, 01:17
Цікаво якою технікою його встановили? Адже все це робилося вночі. Виходить вночі можна найти техніку, а вдень ні. Питання як проходило чи не за бюджетні кошти.
21 Вересня 2018, 02:51
Мусоров які створили Кнопу потрібно було ще в 90 ті
23 Вересня 2018, 20:46
У водоканалі є кран на 10 тон, в тепловиків є чим вивезти, а в добробуті є площадка. Там і розібрати можна. А Сергій брехун.