Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковельському районі п’яні посадовці утворили сміттєзвалище просто на ріллі
У Ковельському районі п’яні посадовці утворили сміттєзвалище просто на ріллі

У Ковельському районі п’яні посадовці утворили сміттєзвалище просто на ріллі

18:00 20.09.2018
2591

У той час, як більше тридцяти пайовиків із села Підріжжя не можуть отримати землю, тому що її немає в натурі, недалекі люди додумалися утворити сміттєзвалище просто на ріллі.

Цей ганебний факт, який трапився біля Підріжжя, яке входить до Велицької сільської територіальної громади, озвучив на пленарному сесійному засіданні Ковельської районної ради голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» Володимир Андросюк.

Начальниця відділу агропромислового розвитку Ковельської РДА Тетяна Шавлай, яка доповідала на сесії, так нічого толком і не змогла відповісти з приводу землі для пайовиків.

«Люди, які до нас звертаються із заявами, ми їх в обов’язковому порядку розглядаємо. Якщо… я так зрозуміла, що там є проблема, значить ми будемо…», – сказала вона.

«Тетяна Іванівна, там на ріллі сміттєзвалище зроблене. На ріллі! Оце ваша перша проблема. Це вже когось треба притягувати до відповідальності. На ріллі! Смішно, бо понапивалися, як їхали відводити місце. Коли їхали, то сказали їм: «Давайте з лівої сторони відведемо». От вони і їхали туди. Розвернулися десь, а потім з лівої і відвели на ріллі сміттєзвалище. І всі знають, і всі мовчать», – обурювався Володимир Андросюк.

Нікого з керівників правоохоронних органів у цей момент в сесійній залі вже не було, бо відбувши перед тим «свої питання», вони залишили сесію.

Коментарі

Скажи ні алкогольним дегенеративним цінностям!

07:14 21.09.2018

Кляті алканафти і тут нашкодили! Будь вона прокліта та горілка!
Алканафт гірше п*д@р@cа, бо ніразу не бачив як п*д@р@cи "спокушають", а вот як алканафти "спокушають" бачимо регулярно: "ти мене поважаєш?" "давай вип"ємо", "таке свято, треба випити" і тому подібне... А ще за дослідженнями британських учених вживання міцних напоїв багаторазово збільшує ймовірність гомосексуального контакту. 95% гомосексуальниїх контактів вперше відбуваються під дією алкоголю - що видно неозброєним оком і без британських учених, бо алкоголіки коли конапиваються, то починають обніматися і співають "будьмо ГЕЙ"!

Володимир Андросюк

15:07 21.09.2018

Сміттєзвалище на ріллі "відвели" ще коли була Велицька сільська рада, тобто до створення Велицької об'єднаної територіальної громади.

25 травня
Сьогодні
Вчора
23.05.2019
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин