З порядку денного сесії Ковельської райради «випало» рішення «по Борису Клімчуку»

21 Вересня 2018, 14:52
Борис Клімчук 3120
Борис Клімчук

У проекті порядку денного двадцять другої сесії Ковельської районної ради, яка відбулася у четвер, 20 вересня, значився проект рішення «Про присвоєння звання Почесний громадянин Ковельського району». Мова там йшла про уродженця нашого краю, колишнього багатолітнього голову Волинської обласної державної адміністрації, нині покійного Бориса Клімчука.

Втім, за два дні до пленарного сесійного засідання на бюджетній комісії райради цей проект з порядку денного зняли. Ініціаторами виступили депутати від «Батьківщини», «Свободи», Радикальної партії Олега Ляшка, оскільки у разі прийняття даного рішення треба буде виплачувати родині Почесного громадянина 100 тисяч гривень, а таких грошей, за словами депутатів, у районі немає.

Втім, навіть якби проект рішення «по Борису Клімчуку» все ж поставили на розгляд, то сесія його би «провалила». У сесійній залі просто не було достатньої кількості «голосів», які забезпечували виконавчій владі прийняття необхідних рішень.

Скажімо, депутати не ухвалили другу сесію поспіль «Звіт про виконання Програми розвитку земельних відносин, використання та охорони земель у Ковельському районі на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 09.07.2013 року № 25/4», також не проголосували за проекти рішень «Про стан ветеринарного і санітарного обслуговування та стан епізоотичного благополуччя на території Ковельського району» та «Про стан електрифікації житлових будинків населених пунктів Ковельського району».

«З усіх мотивів голосування «За» чи «Проти» депутати чи не вперше показали себе, як самодостатня команда, що не піддається спробам диктату в спробі «пропхнути» непідготовлених, «сирих» проектів рішень», – вважає депутат районної ради від «Батьківщини» Анатолій Корнійчук.

Коментарі
21 Вересня 2018, 18:00
для бандерівського бидла Борис Петрович був незручною ( можна сказати ворожою )фігурою. Тому й такий результат. Це недорозвинені люди- бандерлоги одним словом.
21 Вересня 2018, 18:12
Ахаха, ви що реально букварі депутати ковеля?????Є важливіші питання, але чому дивуватись....треба парк зрізати, клімчука нагородить, кого ще там папа козака забули поздравить і виділить кошти...
21 Вересня 2018, 20:08
Що реально зробив для Ковельщини Клімчук????а не куя!!!!! Якби не люди Володимирської іСільмашу, Під час перших виборів , про , алкаша і ніхто б і невзнав.
21 Вересня 2018, 21:40
Мало при житті вкрав Клімчук, щоб тепер його сім`ї ще гроші давати))))
21 Вересня 2018, 21:41
Які ще почесті???? Краще б дітям хворим допомогли.....
21 Вересня 2018, 22:42
Він розвалив освіту та культуру району, то тепер присвоїти звання? Не смішіть людей.
21 Вересня 2018, 22:53
Гіганти мислі..... Батьки демократії..... Господарі, що бережуть в примножують кожну копійку..... А Клімчук покійний алкаш..... Якого х......ви не стали головою, послом???? А залишилися смердячимт спиртовозами і сигаретниками???? Бидлоття, а не люди .....
21 Вересня 2018, 22:55
Про покійного можна казати або добре, або ліпше промовчіть. Будьте вихованими!
21 Вересня 2018, 23:31
Хохол есть недо людина !
21 Вересня 2018, 23:47
А може ще і Карпюка почесним?
21 Вересня 2018, 23:49
Нажаль, в переважній більшості......
22 Вересня 2018, 20:36
Це ти про себе, ватна недолюдино?
22 Вересня 2018, 20:39
Зрадника України, краснозадого алкоголіка з тридцятирічним стажем - в почесні громадяни??? Зовсім мізки висохли?
23 Вересня 2018, 15:29
один тут коментар нормальний-від доктора фрейда
23 Вересня 2018, 18:47
Тобі, шістьорка, не повезло. За тобою як за клімчуком нарколог не буде їздити. Здохнеш від цирозу під забором...
23 Вересня 2018, 23:22
хай який він не був а в 11 школі кришу і всі вікна завдяки йому поставили !
23 Вересня 2018, 23:24
На коліна його не забувайте БИДЛО ГУЗЬ ставив ,а хто він тепер сьогодні !
01 Жовтня 2018, 14:22
Чудаки. Так можна додуматись і до почесного громадянина ковельсько-турійського районів, облсті... &quot;Да что там мелочиться - вселенной&quot;. А взагалі постать клімчука кучміста-януковичіста - одіозна. І знову ж не <br/> зрозуміло кому оця возня треба. Хай би спав чоловік.