Колишній кандидат в нардепи від Ковеля поскаржився росіянам на переслідування в Україні

22 Вересня 2018, 12:00
Олександр Кононович 5126
Олександр Кононович

Староста російської громади на Волині та колишній кандидат в нардепи від Ковеля Олександр Кононович на російському телеканалі поскаржився на переслідування в Україні.

Про це він заявив у прямому ефірі телеканалу «Росія-1», – пише «Перший».

Зокрема, луцький комуніст розповів, як його вигнали з аспірантури через його позицію, як підпалили офіс російської спільноти.

На питання журналістів, за що Олександра звинувачують в Україні, він відповів:

«Я сепаратист, 258 стаття, участь у терористичних організаціях, 111 – повалення конституційного ладу. А з аспірантури мене вигнали за низькі моральні норми поведінки. Бо коли до мене прийшли і сказали, що я повинен змити ганьбу з росіян, які живуть на Волині, і в прямому ефірі на Волинському телебачення повинен плюнути в портрет Путіна, я сказав, що цього робити не буду. Мене запитали: «Ти що, любиш Путіна?» Я відповів: «Ні, я просто вихована людина». Я не буду плювати в будь-чий портрет», – розповів Кононович.

Також він зазначив, що пробував оскаржити рішення про вигнання з аспірантури в суді, однак, з його слів, позов без руху лежить вже чотири роки.

Переглянути частину сюжету з Олександром Кононовичем можна з 25.40:

 

 

Нагадаємо, Олександр Кононович, який очолив у Києві організацію «Антифашистський комітет України», у 2014 році в одномандатному виборчому окрузi №21 балотувався від Ковеля у народні депутати, однак тоді переміг Степан Івахів.

Також читайте: У Києві побили комуніста Олександра Кононовича, колишнього кандидата в нардепи від Ковеля.

Коментарі
22 Вересня 2018, 15:10
Маладец...
22 Вересня 2018, 16:42
Замочити сепера
22 Вересня 2018, 17:41
якби він був громадянин рашки то за сепаратизм не кажучи за повалення конституційного ладу вже сидів би на зоні
22 Вересня 2018, 17:54
На гіляку
22 Вересня 2018, 18:44
дві рабонації-хохли і кацапи деградують та самознищуються,-як підтвердження-наступні коментарі дегенератів.
22 Вересня 2018, 18:55
А в чому він збрехав? Він розповів правду.
22 Вересня 2018, 20:45
Розповів зрадник України правду, що його вигнали. Так правильно вигнали, навіщо в аспірантурі ватне бидло?
22 Вересня 2018, 21:25
Вигнали-було за що .Я пам"ятаю ( була перед виборами зустріч з даним кандидатом ) у центрі міста перед міською радою.Програми від нього не почули ,ніс всяку нісенітницю.......
23 Вересня 2018, 00:55
Він дружбан Кіндера
23 Вересня 2018, 01:22
Ну все він правильно сказав. Козел він чи ні - не знаю, не стикався, а те, що зараз влада і рагулі-галіцаї мочать всіх, хто з ними не згоден і не верещить дифирамби пороху. Може, не так? Чи вже плюралізм і свободу думки і слова відмінили? Тільки не треба чесати пургу про війну і псевдопатріотичні гасла про рідну землю, не совок вже. Земля рідна тому, кому належить і хто з її дохід піднімає.
23 Вересня 2018, 12:08
От бачиш! Нашi там. А ти: Кругом шпiони.
23 Вересня 2018, 13:51
скільки наволочі москальськой в Ковелі живе жах
23 Вересня 2018, 13:59
Буде Томос - трохи поменшає. Ряжені фсбшники познімають театральний реквізит і повтікають до свого ватакану...
23 Вересня 2018, 21:08
Якщо в тебе в голові змішалися коні і люди - хто ж тобі допоможе? Зомбопропаганда - дійсно страшна річ, і не в кожного вистачає розуму протистояти їй.
23 Вересня 2018, 21:10
Візьми краще до рук підручник з граматики української мови, а то пишеш, як остання двієчниця. Чи за розумінням "ідей нації" на навчання часу не вистачає?
23 Вересня 2018, 23:52
Та лиште, люди, в спокої ту нещасну Іванку, про яку грамоту говорити, якщо воно до цього часу флейту від шкіряного мундштука не відрізняє.
23 Вересня 2018, 23:56
Так-так. Буде і томос, і порохобос і демос з жопосом. Ти надієшся, що з агента КГБ Антонова, він же Філ, він же розстрига і клятвопорушник Денисенко Миша хтось анафему зніме? Навіть Варфоломій, при тому, що піндоси вхопили його за яйця на розкраданні 50 лимонів на будівництві храму, на таке не піде. Бо сам розкольником стане.
24 Вересня 2018, 00:44
Советские люди всех стран, объединяйтесь!