Ковельчанин Максим Гелюта на Миколаївщині здобув дві перемоги на змаганнях з настільного тенісу

22 Вересня 2018, 15:00
Ковельчанин Максим Гелюта на Миколаївщині здобув дві перемоги  на змаганнях з настільного тенісу 5037

З 3 по 11 вересня у селі Коблево Миколаївської області проходили фінальні змагання ХХV спартакіади України серед  дітей з інвалідністю «Повір у себе».

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

У складі збірної команди Волині успішним був виступ Максима Гелюти, який впевнено виборов І-е місце в індивідуальних змаганнях та 2-е - в парному розряді з настільного тенісу.

А вже 16 вересня Максим став переможцем Ковельського інтеграційного турніру з настільного тенісу, що проходив у спортивному залі настільного тенісу «Патріоти Волині».

Максим є учнем Ковельського відділення обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів, а займається в спортивному клубі настільного тенісу «Патріоти Волині» у тренера Ігоря Станіславовича Бівініса. Ковель має надію на ще одного успішного паралімпійця.