Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковелі відбулись Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное
У Ковелі відбулись Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное

У Ковелі відбулись Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное

11:00 27.09.2018
2119

22-23 вересня на міському водосховищі пройшли традиційні ХХХІV відкриті Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное з нагоди Дня машинобудівника.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

У змаганнях взяли участь 212 спортсменів, які представляли 18 команд з Волинської, Рівненської, Одеської, Львівської, Івано-Франківської областей, а також Польщі та Білорусі.

На урочистому відкриті з привітанням виступили заступник міського голови Ігор Прокопів, голова профспілки ТОВ «ВО «Ковельсільмаш», депутат міської ради Анатолій Кислюк та головний, суддя змагань майстер спорту міжнародного класу Володимир Троцюк.

Серед почесних гостей - голова Волинської федерації з веслування на байдарках та каное Андрій Шевчук, директор школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко, директор КЗ «КДЮСШ ім. Є. Кондратовича» Олена Клімашевська, бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, заслужений майстер спорту Тарас Міщук, призер світу та Європи з веслування на байдарках та каное Андрій Рибачок.

Спортсмени змагались у трьох вікових групах: дорослі, юніори та юнаки на дистанціях 3000, 2000, 1000 та 200 метрів.

Ковельські веслувальники вкотре підтвердили свою високу майстерність:

  • Олександр Яцюк (С-1 – 3000 м) – І місце, (С-1 – 500 м) – І місце;
  • Василина Калатюк (С-1 – 2000 м) – І місце, (С-1 – 500 м) – І місце;
  • Павло Борсук (С-1 – 3000 м) – ІІ місце, (С-1 – 500 м) – ІІ місце;
  • Тарас Семенюк (С-1 – 2000 м) – ІІІ місце, (С-1 – 500 м) – ІІІ місце;
  • Ілона Грабовець (С-1 – 1000 м) – ІІ місце, (С-1 – 500 м) – ІІ місце,
  • Олександра Турчина (С-1 – 500 м) – І місце,
  • Сергій Яковлєв (С-1 – 2000 м) – І місце, (С-1 – 500 м) – І місце,
  • Анна Дудка (К-1 – 2000 м) – І місце, (К- 1 – 500 м) – ІІІ місце,
  • Анатолій Шворак (С-1 – 500 м) – ІІ місце,
  • Василь Кімлайчук (С-1 – 500 м) – ІІ місце,
  • Олександр Шейко (С-1 – 500 м) – ІІІ місце,
  • Богдан Лопухович (С-1 – 2000 м) – ІІ місце.

Переможці та призери були нагороджені медалями та цінними призами від спонсорів змагань.

Ковельських веслувальників готували заслужені тренери України Федір Семенюк та Василь Прохорук, тренери-викладачі Володимир Троцюк, Світлана Проніна, Костянтин Похвальний, Лариса Гурська, Олексій Гичка, Володимир Домарецький, Олександр Похорук.






Загрузка...
Коментарі
22 жовтня
Сьогодні
Вчора
20.10.2019
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин