У Ковелі «автохам» їздив на пішохідному бульварі Лесі Українки

27 Вересня 2018, 15:23
У Ковелі «автохам» їздив на пішохідному бульварі Лесі Українки 6430
У Ковелі «автохам» їздив на пішохідному бульварі Лесі Українки

Активісти показали «автоандона», який на автомобілі їздив у центрі Ковеля на пішохідному бульварі Лесі Українки.

Відео цього на сторінці «Ковель Онлайн» у Фейсбук.

«Ковельчани починають боротись з автоандонами на дорогах та тротуарах міста. Чекаємо нових відео... Нагадаємо, що в сусідньому Луцьку мешканці вже давно публікують світлини водіїв, що порушують ПДР в групі АвтоАндони Луцька, сподіваючись хоча б за допомогою суспільного резонансу боротись з хамами за кермом», – йдеться у дописі.

Коментарі
27 Вересня 2018, 19:31
Щоби ти падлюко по кадовищі їздив на катафалку
27 Вересня 2018, 19:35
Кожне слово да по дєлу
27 Вересня 2018, 19:36
Поможемо нещасному
27 Вересня 2018, 22:25
автор дибіл
27 Вересня 2018, 22:45
Потрібно цегликом автодонам
27 Вересня 2018, 23:19
Гвіздок в колесо і в дупу дебілу.
28 Вересня 2018, 01:36
Давайте ще пішоходів будем так знімати , які ходять по дорозі і перебігають в непризначеному для того місці? Тож якщо товар вигружає, то хай їде собі помаленьку, що тут такого?
28 Вересня 2018, 02:26
Свій товар він міг вигрузити під'іхавши до свого газетного кіоска з заду зі сторони СБУ
28 Вересня 2018, 02:34
Людині треба товар довести чо приставати, хайби той автор відео познімав прибацаних малалєток які центр загадили, але певно не буде бо боїться відгребсти.
28 Вересня 2018, 03:47
Дорогий автор цього сюжету та розвитку всієї ситуації раджу тобі насамперед піти не подалік в двори цих домів що знаходиться взаді того кіоску і визивати що годин поліцію на антоанів які дійсно порушують правопорядк. Поснімати їх.... Викласти в інет.... Походити по дорогам і проконтролювати як ходять різні антоани по дорогам..... Особливо по серед дороги та на червоне забороняюче світло.... Половити в своїх сюжетах тих пяних антоанів що щохвилини виконують на дорогах за кермом.... А не ти засняв... Виклав в нет... Та викликав поліцію... для свого піару на простого підприємця який тримається за останню нитку в цьому ковелі і тільки думає як прогодувати свою сім'ю за копійки щоб не їхати в рабство в Польщу... І що саме головне він жеш платить величезні податки в цеж місто щоб тебе забезпечувати..... Щоб приїхала таж поліція на твій виклик і його ж оштрафували... І щоб ти скористався тимжеш інтернетом щоб цей брєд викласти...... І ти ще його називає автохамом? Ти подивився на себе......... Антоан-суперправовік
28 Вересня 2018, 10:44
По тротуару ніяка худоба їздити не буде...В НАС ВІЙНА НІЯК НЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ БО ДЕХТО НА ЦЬОМУ РОБИТЬ БІЗНЕС.
28 Вересня 2018, 10:48
Все правильно тротуар для пішоходів.Ручками донесеш свою жовту пресу
28 Вересня 2018, 11:03
Ще й на тротуарі пропускай машини.Обнагліли вкрай
28 Вересня 2018, 12:55
На диво чемна поліція, та й грамотно розяснює причину складання протоколу.
28 Вересня 2018, 13:08
Ніто не забороняє тобі знімати правопорушення в дворах і в будь-яких інших місця. Тільки тупа людина буде виправдовуватись тим що інші теж порушують.
28 Вересня 2018, 14:26
До відповідальності треба призвати того що когось назвав хамом САМ-ХАМ