У Ковелі зі старої багатоповерхівки обвалилось облицювання

28 Вересня 2018, 15:00
У Ковелі зі старої багатоповерхівки обвалилось облицювання 4660
У Ковелі зі старої багатоповерхівки обвалилось облицювання

На багатоповерхівці на вулиці Незалежності, 50 у Ковелі обвалилось облицювання.

Фото цього опублікував голова депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігор Пініс у Фейсбук.

«Обвал облицювання на Незалежності, 50. Обійшлося без людських жертв. Наразі...Частина плиткі нависає і загрожує обвалом. Ось результат багаторічноі безгосподарності міськоі влади», – написав Ігор Пініс у дописі.

 

У Ковелі зі старої багатоповерхівки обвалилось облицювання
У Ковелі зі старої багатоповерхівки обвалилось облицювання


Коментарі
28 Вересня 2018, 18:25
Так це ж над офісом УКРОПа, перед вхідними дверима впало!!! А якби на голову?
28 Вересня 2018, 18:29
Промахнулись
28 Вересня 2018, 19:10
що соціялізм давно закінчився? Усі будинкі приватизовані. І приватизовані будинкі мають утримувати їх хазяї. Приватні власникі.
28 Вересня 2018, 19:34
Менше потрібно Мавпові дозволяти в жилих будинках облаштовувати магазини з повним переплануванням та знесенням внутрішніх стін
28 Вересня 2018, 20:34
якщо будинок міської ради стоїть облуплений, то про що ще можна говорити.
28 Вересня 2018, 20:49
В ЦЕНТРІ БІЛЯ МЕРІЇ КЛАССІК РОЗІБРАВ ПІВ БУДИНКУ І МОНТУЄ НОВИЙ ЗАВОД ПО РОЗЛИВУ ШМУРДЯКУ
28 Вересня 2018, 21:00
Яка гарна плитка колись була! Я в свій час дістав кілька ящиків такої плитки і обклав нею всередині свого нужника біля хати. Буває, не попадеш в очко - і майже не помітно, колір дуже схожий...
28 Вересня 2018, 21:47
Ковельчанину.Представляєш який буде срач, коли на ремонт будівлі міської ради, будуть виділені кошти???
29 Вересня 2018, 01:04
Пініс бери свою леву бригаду і йди строй дома
29 Вересня 2018, 11:06
На Грушевського навпроти стадіону будинок теж плпадало облицювання, страшно ходити
29 Вересня 2018, 12:48
То правда. Тією совківською плиткою тільки нужники обкладати. Гидко дивитись на обкладені нею будинки.
29 Вересня 2018, 14:45
Чего раскукарекались Эуропейци? Сбейте ее и сделайте новый фасад
29 Вересня 2018, 14:53
Треба не кричати а написати скаргу в ЖЕК обов'язково заререструвати і не дай Боже станеться лихо відповідатиме та сплачуватиме лікування ЖЕК .Я також писала в ЖЕК і вони не чекаючи страхового випадку зняли з будинку аварійну плитку .
29 Вересня 2018, 15:53
Кіндерятко капосне ти коли забереш Кнопин хлівчик з дитячого майданчику ,а то не дай Бог плитка впаде тобі на голову і твоїй вдолбаній Юльці