Начальниця поїзда «Ковель – Москва» виштовхнула пасажира з потягу на ходу

02 Жовтня 2018, 12:05
Начальниця поїзда «Ковель – Москва» виштовхнула пасажира з потягу на ходу 12980
Начальниця поїзда «Ковель – Москва» виштовхнула пасажира з потягу на ходу

Начальник поїзда 078 ЛЦ сполученням «Ковель – Москва», б’ючи, випихала пасажира з потягу, який рухався, пошкодила особисті речі пасажира та мало не лишила його життя.

Відео цього опублікувала Людмила Сафронова на своїй сторінці у Фейсбук.

Випадок трапився 30 вересня на залізничній станції Кривин у Хмельницькій області.

Причиною цього Людмила називає несправність техніки на залізничній станції Кривин, касир не змогла роздрукувати білети, які пасажири замовили через Інтернет, касир особисто підійшла до керівника потягу і пояснила у чому причина, після чого керівник потягу пропустивши чомусь лише одну людину більше нікому зайти не дозволила та подала сигнал, який дозволив потягу рухатись та набирати швидкість.

«У той час коли на сходах з відкритими дверима стояв пасажир, якого керівник потягу випихав ногою, всі інші пасажири, яких також не пустили в поїзд, почали бігти біля потягу та подавати сигнали зупинки, в кінці кінців начальник потягу випхала пасажира, який Дякувати Богу не впав під поїзд який був в русі. Ми вже звернулися на гарячу лінію Укрзалізниці та обов'язково надішлемо письмову скаргу, та нажаль це не єдиний випадок і ми хочемо щоб нас почули, а винні були покарані, бо людське життя це найбільша цінність», – написала Людмила Сафронова у дописі.

 

Коментарі
02 Жовтня 2018, 15:13
У будь-якому випадку, на ходу з поїзда виштовхувати людину категорично заборонено!!!
02 Жовтня 2018, 15:26
наш народ довели до такого стану, що скоро жерти один одного почнуть. Спасибо партии родной!!!!
02 Жовтня 2018, 15:38
якого чорта він ліз в потяг без квитка?зараз на смартфон можна що хоч скачати, і показувати!треба було думати перед тим
02 Жовтня 2018, 15:47
На відео пояснювали причину, з якої не було у людей білетів. А та біла-СУКА!
02 Жовтня 2018, 16:03
Скачати то можна що хоч, це правда, але на кожному білеті є голограма штрих код по якому можна оприділити чи той квиток оплачений чи ні. В кожного провідника є сканер в руках який в електронному вигляді зчитує ті коди, і провідник запросто бачить оплату. Сканер світиться зеленим кольором. Якщо білет не оплачений на сканері червоне світло. Провідник запросто може відсканувати і перевірити білет який в пасажира в телефоні. Які проблеми???? А от бригадир поїзда влетіли не на шутку. Хай дякує Богу що для неї це закінчиться простим звільненням з роботи а не тюремним сроком. Випихати з поїзда під час руху не можна
02 Жовтня 2018, 16:13
Начальника поезда надо раком поставить !
02 Жовтня 2018, 16:15
Бидло треба звільняти і за менше !!! А та біла курка ,що теребеться там з кожним другим пасажиром давно повинна була бути звільнена за аморальну поведінку!
02 Жовтня 2018, 16:30
Ця сучка з БЮТ.Який сором Юльці
02 Жовтня 2018, 16:47
Ця сучка з Скулина
02 Жовтня 2018, 16:55
В скулині всі баби сучки конкретні. Це діагноз!
02 Жовтня 2018, 17:23
Людина в будь-якій ситуації повинна залишатися людиною....
02 Жовтня 2018, 17:24
Це треба було випихати так.<br/>Треба було ту білу запатли і на вулицю і поїзд би став і можна було розібратися чи є квитки чи ні і чи дійсні!!! Ганьба такій жінці таксисці.
02 Жовтня 2018, 18:53
Не всі в Скулині баби сучки
02 Жовтня 2018, 19:10
Викинути курву на ходу з поізда, щоб ніхто не знав де поділась.
02 Жовтня 2018, 21:11
побачимо яке рішення прийме стречен
02 Жовтня 2018, 22:07
Це недопустимо,так жорстоко поступати,це чиясь дитина,а якби впав під поїзд? Однозначно-звільнити з роботи!!! І не тільки начальника поїзда,а ще і касира,яка неналежно віднеслась до своїх обов*язків,бо якщо не могла роздрукувати,бувають різні випадки:і комп завис,або програма не працює,то повинна була оформити проїздний документ від руки,а начальнику вагонного депо зібрати збори ,на яких роз*яснити своїм працівникам їхні обов*язки!!! Ще дивує позиція провідника,мовчки все це спостерігала,спокійно закрила двері,я уявляю який стрес у хлопця то його родини!!! Штовхати людину копняками під поїзд,хто дав таке право?! Робота з людьми важка,але перш за все потрібно бути Людиною,при любих оставинах,не має слів описати свій гнів!!!
02 Жовтня 2018, 22:19
Підтримую попередню дописувачку.Ганьба таким працівникам!
02 Жовтня 2018, 22:46
а чому нема початку відео,чому не склали акт про несправність принтера на станції,касир мав це зробити,чому не всі знають,що цей потяг курсує без сканера,бо вони ними не забезпечені.І В СКУЛИНІ ЖІНКИ,ДІВЧАТА НОРМАЛЬНІ ХВАТИТЬ ЇХ ОБРАЖАТИ
02 Жовтня 2018, 22:56
А та Сафонова, що мовчки знымала все на мобілу, поки, з її слів людина ледь не загинула? І нічим не пробувала допомогти? То хто після цього гірший, провідниця, яка виконувала свою роботу, добре чи ні - хай розбираються, чи ця подорва, яка мовчки спостерігала і знімала кіно?
02 Жовтня 2018, 23:12
скулин то діагноз
02 Жовтня 2018, 23:15
була начальником поїзда , а стане начальником сортиру на вокзалі)))
03 Жовтня 2018, 00:11
Большевицьке чмо стречен набрало в штат таких тварин, як і воно саме
03 Жовтня 2018, 00:26
ці королі поїзда вообще вже охрєнєлі, не зря в росії закрили одного перця вагона, доїздився.<br/> А цю дурну бабу, бо більше ніяк не назвеш , вона виконувала роботу не по посадовій інструкціїї,--- треба було з вагона стягувати з собою тому мужику, а тоді вести розборки разом з поліцією
03 Жовтня 2018, 01:11
Ужас,москвича домой не завезли,обидели. ..уйло спасай!!!!
03 Жовтня 2018, 01:55
Начальник вагона не у формі і викинути пассажира з поїзда це велика помилка треба ви писати білет чи побачила що хлопець лівака не дасть тай викинула
03 Жовтня 2018, 02:23
Сама кончена брехлива сучка жидомасонська Юлька
03 Жовтня 2018, 10:14
Це та Юлька що з Медведчуком збирається продати Путіну Україну
03 Жовтня 2018, 10:30
Це жах.Написати заяву на цю тварюку.Видно місце роботи не подобається, нехай туалети на вокзалі миє.
03 Жовтня 2018, 12:35
Їхали королями а приїхали сільськими биками, тепер буде вселі картошку вирощувати
03 Жовтня 2018, 23:10
Прізвище тварини - в студію!
04 Жовтня 2018, 22:40
таких потрібно звільняти негайно і по статті